2014 USATFNM Track Meet #4 - 6/7/2014                     
                                AAT Finish Line                                
                           Eldorado HS - Albuq., NM                            
                                    Results                                    
 
Event 1  100 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Graci Jones               07 AAT                    17.11      17.88   1 
  2 Sincere Smith             06 SOH                    18.71      19.35   1 
  3 Layla Trujillo            06 SOH                    19.23      19.59   1 
  4 Madisen Brown             07 CTC                    18.80      19.98   1 
  5 Anislie Hassey            06 SOH                    18.87      20.48   1 
  6 Gerreaya Dawson           07 NMETC                             20.50   3 
  7 Jenia Quinones            07 BRX                    19.76      20.58   2 
  8 Emma Lucero               07 STC                    19.62      20.72   1 
  9 Sasha Lucero              07 AAT                    19.04      20.76   1 
 10 Tiajanae Lackey           07 BRX                    20.45      21.06   2 
 11 Chloe Stafford            07 AAT                    19.46      21.19   1 
 12 A'Ona Johnson             07 AOC                    20.15      21.66   2 
 13 Evangeline Martinez       07 UNANM                  21.44      22.07   2 
 14 Adelina Villanueva        07 UNANM                  22.03      22.10   3 
 15 Leila Yurcic              06 ATC                    20.38      22.13   2 
 16 Sara Martinez             07 SOH                    20.31      22.54   2 
 17 Quinn Anderson            06 CTC                    21.25      22.68   2 
 18 Raecheleia Hayes          07 ATC                    21.04      22.69   2 
 19 Sophia Hassey             08 SOH                    21.47      24.24   3 
 20 Aaliyah Padilla           08 CTC                               24.79   3 
 21 Leah Velarde              09 STC                    26.43      27.79   3 
 22 Sofia Aguilar             08 SOH                    25.62      28.40   3 
 23 Raina Passalacqua         09 UNANM                  24.24      31.35   3 
 
Event 2  200 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Graci Jones               07 AAT                    36.01      35.89   1 
  2 Layla Trujillo            06 SOH                               41.11   2 
  3 Madisen Brown             07 CTC                    41.58      41.30   1 
  4 Felice Davis              06 MTC                    40.81      41.52   1 
  5 Anislie Hassey            06 SOH                    42.13      41.60   1 
  6 Sasha Lucero              07 AAT                    41.55      41.72   1 
  7 Jenia Quinones            07 BRX                    42.00      41.86   1 
  8 Emma Lucero               07 STC                    42.46      42.25   2 
  9 Tiajanae Lackey           07 BRX                    42.70      43.02   2 
 10 Aaliyah Padilla           08 CTC                               45.29   3 
 11 Gerreaya Dawson           07 NMETC                             45.98   3 
 12 Chloe Stafford            07 AAT                    45.94      46.34   2 
 13 Sara Martinez             07 SOH                    47.11      46.67   2 
 14 A'Ona Johnson             07 AOC                    45.31      46.98   3 
 15 Luciana Martinez-Crook    08 CTC                    48.42      49.10   3 
 16 Sophia Hassey             08 SOH                    48.53      49.18   3 
 17 Quinn Anderson            06 CTC                    46.93      49.32   2 
 18 Leah Velarde              09 STC                  1:02.74      58.75   3 
 
Event 3  400 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Melena Chama              06 WRC                  1:24.57    1:25.20   1 
  2 Kiera Mora                06 WRC                  1:38.63    1:29.20   1 
  2 Sasha Lucero              07 AAT                  1:32.11    1:29.20   1 
  4 Sydney Marks              06 CTC                  1:38.66    1:31.20   1 
  5 Felice Davis              06 MTC                  1:36.84    1:33.90   1 
  6 Chloe Stafford            07 AAT                  1:53.18    1:37.60   2 
  7 Zoe Martinez-Crook        06 CTC                  1:39.11    1:40.70   1 
  8 Luciana Martinez-Crook    08 CTC                  1:45.34    1:45.00   2 
  9 Evangeline Martinez       07 UNANM                1:56.72    1:48.00   2 
 
Event 4  800 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Melena Chama              06 WRC                  3:16.02    3:08.54  
  2 Kiera Mora                06 WRC                  3:30.21    3:24.40  
  3 Sydney Marks              06 CTC                  3:36.33    3:25.10  
  4 Zoe Martinez-Crook        06 CTC                  3:38.74    3:25.21  
 
Event 5  1500 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Melena Chama              06 WRC                             6:31.31  
  2 Kiera Mora                06 WRC                             7:16.21  
 
Event 7  4x100 Meter Relay 8 & Under Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 SONS OF HERMES  'A'                               1:35.91    1:23.80  
     1) Anislie Hassey 06               2) Layla Trujillo 06              
     3) Sara Martinez 07                4) Sofia Aguilar 08               
 
Event 10  Long Jump 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Emma Lucero               07 STC                    2.03m      2.60m    8-06.50 
  2 Graci Jones               07 AAT                    2.48m      2.57m    8-05.25 
  3 Felice Davis              06 MTC                    2.42m      2.44m    8-00.25 
  4 Madisen Brown             07 CTC                    2.19m      2.21m    7-03.00 
  5 Raecheleia Hayes          07 ATC                    1.90m      2.06m    6-09.25 
  6 Leila Yurcic              06 ATC                    1.95m      1.92m    6-03.75 
  7 Adelina Villanueva        07 UNANM                  2.06m      1.75m    5-09.00 
  8 Leah Velarde              09 STC                    1.11m      1.49m    4-10.75 
  9 Raina Passalacqua         09 UNANM                  1.59m      1.43m    4-08.25 
 10 Aaliyah Padilla           08 CTC                               1.20m    3-11.25 
 
Event 12  Javelin Throw 300g 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Leila Yurcic              06 ATC                               6.82m      22-04 
 
Event 50  100 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Diego Viscarra            06 CTC                    16.10      17.36   1 
  2 Isaiah Yazzie             06 AAT                    16.66      17.63   1 
  3 Latavious Morris          06 BRX                    17.93      17.77   1 
  4 Isaiah Parrish            06 RRE                    16.93      17.81   1 
  5 Levon Baldivia            07 BRX                    21.55      17.81   2 
  6 Jarin Dennard             06 RRE                    19.60      17.99   1 
  7 Makai Sanchez             06 ATC                    17.32      18.59   1 
  8 Calvin Goodkind           06 AAT                    19.31      20.37   1 
  9 Antonio Trujillo          07 UNANM                  19.87      20.85   2 
 10 Jeremiah Cook             06 CTC                    19.96      20.87   2 
 11 A J Romansky              08 RRE                    20.22      21.23   2 
 12 Joaquin Armijo            07 UNANM                  21.57      21.36   3 
 13 Joseph Duran              07 CTC                               21.89   4 
 14 Samuel Fuentes            07 NMETC                  21.37      22.61   2 
 15 Daniel Chiimidos          06 SOH                    19.88      22.63   2 
 16 Noah Sanchez              07 SOH                    21.42      23.23   2 
 17 Matias Padilla            06 SOH                    22.50      23.64   3 
 18 Graham Morris             06 AAT                    23.09      23.76   3 
 19 Judson Edgar              06 MTC                    22.35      23.79   3 
 20 Josiah Wilson             09 MTC                    26.36      25.02   4 
 21 Noah Barela               08 UNANM                  22.66      25.66   3 
 22 Darren Paredes            07 RRE                    23.02      25.71   3 
 23 Jayden Jones              10 ATC                    27.45      28.53   4 
 24 Adrian Garcia             10 STC                    27.56      29.54   4 
 25 Jonah Ocampo              09 UNANM                             30.63   4 
 
Event 51  200 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Latavious Morris          06 BRX                    39.70      36.43   1 
  2 Jarin Dennard             06 RRE                    46.50      36.45   2 
  3 Levon Baldivia            07 BRX                    38.03      36.49   1 
  4 Isaiah Yazzie             06 AAT                    34.63      37.21   1 
  5 Aiden Erickson            07 MTC                    39.40      38.92   1 
  6 Jarren Chino              07 WRC                    47.58      43.24   2 
  7 Jeremiah Cook             06 CTC                    44.80      44.52   1 
  8 Antwon Shendo             06 WRC                    48.93      45.33   3 
  9 Samuel Fuentes            07 NMETC                  48.37      46.54   2 
 10 A J Romansky              08 RRE                    48.23      47.42   2 
 11 Judson Edgar              06 MTC                    48.48      52.58   2 
 12 Darren Paredes            07 RRE                    54.60      56.98   3 
 13 Adrian Garcia             10 STC                  1:04.10    1:02.72   3 
 14 Jayden Jones              10 ATC                  1:11.62    1:03.31   4 
 
Event 52  400 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Isaiah Yazzie             06 AAT                  1:18.71    1:17.10   1 
  2 Latavious Morris          06 BRX                  1:19.79    1:17.20   1 
  3 Aiden Erickson            07 MTC                  1:28.07    1:29.40   1 
  3 Makai Sanchez             06 ATC                  1:43.70    1:29.40   1 
  5 Antwon Shendo             06 WRC                  1:39.64    1:37.40   1 
  6 Noah Barela               08 UNANM                1:45.09    1:37.61   2 
  7 Joseph Duran              07 CTC                  1:43.95    1:46.31   2 
  8 Noah Sanchez              07 SOH                             1:46.41   2 
  9 Graham Morris             06 AAT                             1:47.74   2 
 10 Preben Sritzer            07 ATC                             1:48.36   2 
 11 Jayden Jones              10 ATC                  2:22.39    2:12.85   2 
 
Event 53  800 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Orion Chavez              06 CTC                  2:53.93    2:52.10  
  2 Jarren Chino              07 WRC                  3:17.55    3:25.99  
  3 Caleb Schoenberg          06 RL                   3:28.57    3:36.19  
  4 Antwon Shendo             06 WRC                  3:40.51    3:39.46  
  5 Samuel Fuentes            07 NMETC                           3:49.87  
 
Event 54  1500 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Orion Chavez              06 CTC                  5:40.16    5:39.92  
 
Event 56  4x100 Meter Relay 8 & Under Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 ALBUQUERQUE ATHLETICS TRACK  'A'                  1:07.37    1:16.80  
     1) Jett Galles 06                  2) Calvin Goodkind 06             
     3) Garrett Sandoval 06             4) Sebastian Lee 07               
 
Event 57  4x400 Meter Relay 8 & Under Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 ALBUQUERQUE ATHLETICS TRACK  'A'                  5:50.85    6:58.68  
     1) Jett Galles 06                  2) Calvin Goodkind 06             
     3) Garrett Sandoval 06             4) Sebastian Lee 07               
 
Event 59  Long Jump 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Diego Viscarra            06 CTC                    3.14m      3.38m   11-01.25 
  2 Jarin Dennard             06 RRE                    2.10m      2.88m    9-05.50 
  3 Isaiah Parrish            06 RRE                    2.65m      2.73m    8-11.50 
  4 Makai Sanchez             06 ATC                    2.96m      2.61m    8-06.75 
  5 Aiden Erickson            07 MTC                    2.34m      2.58m    8-05.75 
  6 Sebastian Lee             07 AAT                    2.51m      2.53m    8-03.75 
  7 Jett Galles               06 AAT                    2.55m      2.51m    8-03.00 
  8 Antonio Trujillo          07 UNANM                  2.48m      2.26m    7-05.00 
  9 Preben Sritzer            07 ATC                    1.97m      2.21m    7-03.00 
 10 Joaquin Armijo            07 UNANM                  2.27m      2.19m    7-02.25 
 11 Judson Edgar              06 MTC                    2.18m      1.88m    6-02.00 
 12 Caleb Schoenberg          06 RL                                1.84m    6-00.50 
 13 Darren Paredes            07 RRE                    2.05m      1.70m    5-07.00 
 13 Noah Barela               08 UNANM                  1.79m      1.70m    5-07.00 
 15 Adrian Garcia             10 STC                    1.47m      0.94m    3-01.00 
 -- A J Romansky              08 RRE                    2.11m       FOUL            
 -- Jonah Ocampo              09 UNANM                              FOUL            
 
Event 61  Javelin Throw 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Joaquin Armijo            07 UNANM                            11.90m      39-00 
  2 Jeremiah Cook             06 CTC                               9.85m      32-04 
  3 Graham Morris             06 AAT                               9.18m      30-01 
  4 Jonah Ocampo              09 UNANM                             2.32m       7-07 
 
Event 100  100 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Leilani Sanchez           04 ATC                    15.52      15.40   1 
  2 Jyha Dumas                04 AOC                    15.41      15.97   1 
  3 Samonne Cauley            04 AOC                    15.47      16.16   1 
  4 Mercedes Morris           04 CTC                    16.27      16.18   1 
  5 DaVonna Dennard           05 BRX                    16.05      16.24   1 
  6 Eva Love                  05 BRX                    16.14      16.25   1 
  7 Sima Lucero               04 AAT                    16.20      16.29   1 
  8 Japraia Woolridge         04 AOC                    16.32      16.82   2 
  9 Dasheana Sykes            04 AOC                    16.43      17.45   2 
 10 JaLara Marinia            04 BRX                    16.39      17.65   2 
 11 MayaJo Yurcic             05 ATC                               17.68   5 
 12 Hannah Gutierrez          04 ATC                    16.82      17.78   2 
 13 Ava Estes                 05 ATC                    17.24      18.19   2 
 14 Jadyn Edgar               04 MTC                    18.27      18.36   3 
 15 Sonia Rice                05 AAT                    17.12      18.69   2 
 16 Scarlett Peterson         05 AAT                    18.23      18.76   3 
 17 Angelina Passalacqua      05 UNANM                             18.82   5 
 18 Alexis Ayers              04 BRX                    17.96      18.84   3 
 19 Mary Helen Mattheyer      05 AOC                    17.26      18.89   2 
 20 Caden Hallenbeck          05 ATC                    17.80      19.07   3 
 21 Emily Romansky            04 RRE                    17.41      19.13   2 
 22 LaNaeh Rogers             05 BRX                    18.55      19.24   3 
 23 Arianna Gutierrez         05 CTC                    18.11      19.34   3 
 24 Lauren Ocampo             05 UNANM                             19.59   5 
 25 Gabriella Ward            04 CTC                    18.66      19.63   4 
 26 Samantha Long             04 CTC                    17.58      19.74   3 
 27 Seraiah Morgan            05 CTC                    19.65      19.86   4 
 28 Shonel Nelson             05 SOH                    19.96      20.12   4 
 29 Katelyn Frazier           05 CTC                    19.98      20.16   4 
 30 Jenessa Aragon            05 STC                    19.85      20.27   4 
 31 Ryleigh Beard             04 ATC                    19.66      20.91   4 
 32 Sarah Grenemyer           05 AAT                    20.26      22.04   4 
 
Event 101  200 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Leilani Sanchez           04 ATC                    33.37      31.59   1 
  2 Sima Lucero               04 AAT                    34.37      33.77   1 
  3 Jyha Dumas                04 AOC                    33.47      33.84   1 
  4 DaVonna Dennard           05 BRX                    34.11      34.05   1 
  5 Lauren Machuca            04 UNANM                  35.64      34.17   2 
  6 JaLara Marinia            04 BRX                    35.70      35.40   2 
  7 Samonne Cauley            04 AOC                    35.06      35.51   1 
  8 Japraia Woolridge         04 AOC                    34.09      35.83   1 
  9 Hannah Gutierrez          04 ATC                    38.07      35.89   3 
 10 Ava Estes                 05 ATC                    37.35      36.56   2 
 11 Dasheana Sykes            04 AOC                    35.82      37.12   2 
 12 Jadyn Edgar               04 MTC                    38.01      37.31   2 
 13 Alexis Ayers              04 BRX                    40.89      38.99   3 
 14 Emily Romansky            04 RRE                    37.13      39.42   2 
 15 Lauren Mora               05 WRC                    42.93      40.43   3 
 16 Arianna Gutierrez         05 CTC                               41.85   4 
 17 Mary Helen Mattheyer      05 AOC                    38.94      42.20   3 
 18 Jenessa Aragon            05 STC                    44.21      42.42   3 
 19 Katelyn Frazier           05 CTC                    44.85      43.17   4 
 
Event 102  400 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Leilani Sanchez           04 ATC                  1:11.23    1:11.04   1 
  2 Leah Futey                05 CTC                  1:13.19    1:11.88   1 
  3 Sima Lucero               04 AAT                  1:14.80    1:16.43   1 
  4 Elise Toya                04 CTC                  1:16.55    1:17.42   1 
  5 Ava Carpentier            04 CTC                             1:18.20   3 
  6 Trinity Short             05 CTC                  1:16.87    1:20.29   1 
  7 Sophia Lopez              05 CTC                  1:23.61    1:22.40   2 
  7 Angelina Passalacqua      05 UNANM                1:24.36    1:22.40   2 
  9 Japraia Woolridge         04 AOC                  1:20.28    1:22.84   1 
 10 Marisol Gallegos          05 CTC                  1:28.72    1:30.50   2 
 11 Seraiah Morgan            05 CTC                             1:31.00   3 
 12 Lauren Ocampo             05 UNANM                           1:31.50   3 
 13 Lauren Mora               05 WRC                  1:29.67    1:33.50   2 
 14 Tess Arruti               05 CTC                  1:39.93    1:37.80   2 
 15 Arianna Gutierrez         05 CTC                  1:47.04    1:40.00   2 
 16 Katelyn Frazier           05 CTC                             1:40.10   3 
 
Event 103  800 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Elise Toya                04 CTC                  3:01.57    2:57.31  
  2 Trinity Short             05 CTC                  3:09.83    3:07.43  
  3 Sophia Lopez              05 CTC                  2:59.00    3:11.01  
  4 Lauren Mora               05 WRC                  3:23.32    3:23.78  
  5 Tess Arruti               05 CTC                  3:24.11    3:43.91  
 
Event 104  1500 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Leah Futey                05 CTC                  5:26.94    5:27.30  
  2 Elise Toya                04 CTC                  5:55.69    6:04.69  
  3 Marisol Gallegos          05 CTC                             7:54.80  
 
Event 106  4x100 Meter Relay 9-10 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                            1:00.46    1:04.82  
     1) Ava Carpentier 04               2) Mercedes Morris 04             
     3) Samantha Long 04                4) Gabriella Ward 04              
  2 BIG RED EXPRESS TRACK CLUB  'A'                              1:05.23  
     1) DaVonna Dennard 05              2) Eva Love 05                    
     3) JaLara Marinia 04               4) LaNaeh Rogers 05               
 -- ALBUQUERQUE ATHLETICS TRACK  'A'                  1:05.74         DQ  
     1) Sonia Rice 05                   2) Mia Stafford 04                
     3) Sarah Grenemyer 05              4) Scarlett Peterson 05           
 
Event 107  4x400 Meter Relay 9-10 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 ALBUQUERQUE ATHLETICS TRACK  'A'                  6:00.64    6:33.19  
     1) Sonia Rice 05                   2) Mia Stafford 04                
     3) Sarah Grenemyer 05              4) Scarlett Peterson 05           
 
Event 109  Long Jump 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Mercedes Morris           04 CTC                    3.53m      3.56m   11-08.25 
  2 Eva Love                  05 BRX                    1.79m      3.49m   11-05.50 
  3 Jyha Dumas                04 AOC                    3.31m      3.47m   11-04.75 
  4 Ava Carpentier            04 CTC                    3.45m      3.44m   11-03.50 
  5 Leah Futey                05 CTC                    3.11m      3.22m   10-06.75 
  5 Samonne Cauley            04 AOC                    3.30m      3.22m   10-06.75 
  7 Trinity Short             05 CTC                               3.03m    9-11.25 
  8 Dasheana Sykes            04 AOC                    3.02m      2.99m    9-09.75 
  9 Hannah Gutierrez          04 ATC                    2.64m      2.96m    9-08.50 
 10 Sophia Lopez              05 CTC                    3.51m      2.89m    9-05.75 
 11 Angelina Passalacqua      05 UNANM                  2.60m      2.85m    9-04.25 
 12 Emily Romansky            04 RRE                    2.71m      2.77m    9-01.25 
 13 Ava Estes                 05 ATC                    2.42m      2.74m    9-00.00 
 14 Jadyn Edgar               04 MTC                    2.66m      2.67m    8-09.25 
 15 Lauren Ocampo             05 UNANM                             2.44m    8-00.25 
 16 Mia Stafford              04 AAT                    2.96m      2.42m    7-11.25 
 17 Jenessa Aragon            05 STC                    2.23m      2.31m    7-07.00 
 18 Mary Helen Mattheyer      05 AOC                    2.24m      2.30m    7-06.50 
 
Event 111  Javelin Throw 300g 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Sterling Glenn            04 UNANM                 23.60m     25.00m      82-00 
  2 Ryleigh Beard             04 ATC                   11.18m     12.60m      41-04 
  3 MayaJo Yurcic             05 ATC                    8.80m      9.43m      30-11 
 
Event 150  100 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Exodus Ayers              04 BRX                    14.80      15.43   1 
  2 Jabujani Cooper           05 BRX                    15.11      15.89   1 
  3 Ali Abdullah              05 SOH                    14.94      15.93   1 
  4 Gabriel Trujillo          04 UNANM                  14.81      16.04   1 
  5 Kahleel King              04 BRX                    15.69      16.31   1 
  6 Azariah Baca              05 BRX                               16.57   1 
  7 Devon Ramos               05 CTC                    16.54      17.36   2 
  8 Simon Ballard             05 BRX                    16.92      17.38   2 
  9 Nicholas Spaulding        05 AAT                    16.23      17.42   1 
 10 Brandon Boling            05 ATC                    16.52      17.45   1 
 11 Mason Lovato              04 CTC                    16.83      17.85   2 
 12 Noah Padilla              05 CTC                    16.84      17.94   2 
 13 Chapel Bray               05 AOC                    16.83      18.11   2 
 14 Colton Plant              05 SOH                    17.22      18.24   3 
 15 Jaxsen Martinez           05 UNANM                  16.93      18.42   2 
 16 Ethan Dodd                05 RRE                    16.90      18.78   2 
 17 Jonathan Sterling         04 SOH                    17.80      18.90   3 
 18 Ashton Tarin              04 AAT                    17.80      19.47   3 
 19 Michael Begay             04 SOH                    17.16      19.49   2 
 20 Adam Aguilar              05 SOH                    17.16      19.63   3 
 21 Grady Hill                04 CTC                    17.39      19.67   3 
 22 Moses Janga               05 CTC                    18.57      20.28   3 
 23 Chandler Nguyen           05 AAT                               22.63   3 
 24 Antonio Villanueva        05 UNANM                  22.17      22.95   3 
 
Event 151  200 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kaden Valdez              04 CTC                    32.13      30.00   1 
  2 Samuel Tibbs              04 SOH                    32.83      30.09   1 
  3 Marcus Wilson             05 MTC                    32.52      30.98   1 
  4 Adam Schulthess           04 AAT                    35.46      31.66   2 
  5 Ali Abdullah              05 SOH                    34.41      33.53   1 
  6 Davante Ponder            04 STC                    33.96      34.09   1 
  7 Austin Kressin            04 RRE                    35.13      34.22   2 
  8 Azariah Baca              05 BRX                               34.22   5 
  9 Jabujani Cooper           05 BRX                    35.53      34.51   2 
 10 Brent Miller              04 MTC                    34.58      34.57   2 
 11 Exodus Ayers              04 BRX                    32.43      34.67   1 
 12 Marcus Scott              04 UNANM                             34.76   5 
 13 Simon Ballard             05 BRX                    36.60      35.62   3 
 14 Nicholas Spaulding        05 AAT                    35.52      36.19   2 
 15 Jaxsen Martinez           05 UNANM                  37.30      36.89   3 
 16 Ethan Dodd                05 RRE                    40.57      36.95   4 
 17 Chapel Bray               05 AOC                               37.92   4 
 18 Ashton Tarin              04 AAT                    36.20      38.50   3 
 19 Diego Martinez            05 SOH                    38.00      39.29   3 
 20 Grady Hill                04 CTC                    37.28      39.53   3 
 21 Ben Montoya               05 UNANM                             39.75   4 
 22 K'Lijah Tsosie            05 WRC                    44.88      41.12   4 
 23 Moses Janga               05 CTC                    41.89      42.16   4 
 
Event 152  400 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Adam Schulthess           04 AAT                  1:07.79    1:07.80   1 
  2 Marcus Wilson             05 MTC                  1:12.12    1:08.80   1 
  3 Kaden Valdez              04 CTC                  1:09.39    1:10.90   1 
  4 Austin Kressin            04 RRE                  1:20.00    1:12.90   2 
  5 Mason Lovato              04 CTC                  1:21.00    1:14.40   2 
  6 Kahleel King              04 BRX                  1:13.78    1:14.70   1 
  7 Aidan Romero              04 ATC                  1:16.77    1:15.20   1 
  8 Brent Miller              04 MTC                  1:18.08    1:15.50   2 
  9 Nicholas Spaulding        05 AAT                  1:29.54    1:20.60   3 
 10 Stoney Cutchen            05 CTC                  1:26.89    1:22.60   3 
 11 Devon Ramos               05 CTC                  1:26.71    1:23.50   3 
 12 Noah Padilla              05 CTC                             1:23.80   4 
 13 Jaxsen Martinez           05 UNANM                1:22.99    1:24.00   2 
 14 Ashton Tarin              04 AAT                  1:36.25    1:25.70   3 
 15 Diego Martinez            05 SOH                  1:24.30    1:26.90   2 
 16 Brady Smith               05 CTC                  1:21.74    1:27.10   2 
 17 Davante Ponder            04 STC                  1:17.09    1:29.10   1 
 18 K'Lijah Tsosie            05 WRC                  1:39.08    1:32.60   4 
 19 Chandler Nguyen           05 AAT                             1:45.80   4 
 
Event 153  800 Meter Run 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Marcus Scott              04 UNANM                2:42.96    2:49.06   1 
  2 Aidan Romero              04 ATC                  2:45.65    2:49.34   1 
  3 Jude Lucero               05 CTC                  2:54.39    2:52.69   1 
  4 Jett Smith                04 CTC                  2:42.91    2:53.62   1 
  5 Michael Kulek             04 AAT                  2:45.02    2:54.03   1 
  6 Isaac Salazar             05 AAT                  2:53.44    2:54.66   1 
  7 Gordon Lee                05 CTC                  3:01.68    3:03.51   2 
  8 Stoney Cutchen            05 CTC                  3:21.74    3:07.54   2 
  9 Cody Toya                 04 CTC                  3:04.70    3:07.66   2 
 10 Brandon Boling            05 ATC                  3:14.28    3:12.01   2 
 11 Kai Toya                  05 CTC                  3:26.79    3:31.33   2 
 12 K'Lijah Tsosie            05 WRC                  3:34.34    3:34.60   2 
 13 Lucas Lebow               04 CTC                  3:32.95    3:53.35   2 
 
Event 154  1500 Meter Run 9-10 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Michael Kulek             04 AAT                  5:49.07    5:39.22  
  2 Aidan Romero              04 ATC                  5:47.01    5:44.64  
  3 Jude Lucero               05 CTC                  5:57.49    5:53.01  
  4 Isaac Salazar             05 AAT                  5:58.25    5:59.46  
  5 Jett Smith                04 CTC                  6:09.51    6:15.18  
  6 Gordon Lee                05 CTC                             6:18.99  
  7 Blayne Howell             05 CTC                  6:36.63    6:38.92  
  8 Cody Toya                 04 CTC                             6:49.27  
  9 Kai Toya                  05 CTC                             7:16.22  
 
Event 156  4x100 Meter Relay 9-10 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 BIG RED EXPRESS TRACK CLUB  'A'                     59.62    1:01.80  
     1) Exodus Ayers 04                 2) Azariah Baca 05                
     3) Jabujani Cooper 05              4) Kahleel King 04                
  2 SONS OF HERMES  'A'                                 58.26    1:06.50  
     1) Ali Abdullah 05                 2) Adam Aguilar 05                
     3) Diego Martinez 05               4) Samuel Tibbs 04                
 -- COUGAR TRACK CLUB  'A'                              59.45         DQ  
     1) Devon Ramos 05                  2) Dalton Pyle 04                 
     3) Mason Lovato 04                 4) Noah Padilla 05                
 
Event 157  4x400 Meter Relay 9-10 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 ALBUQUERQUE ATHLETICS TRACK  'A'                  5:22.95    5:32.29  
     1) Gabriel Ball 04                 2) Michael Kulek 04               
     3) Isaac Salazar 05                4) Adam Schulthess 04             
 
Event 158  High Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Gabriel Trujillo          04 UNANM                             1.25m    4-01.25 
  2 Kaden Valdez              04 CTC                              J1.25m    4-01.25 
  3 Gabriel Ball              04 AAT                    1.25m      1.20m    3-11.25 
  4 Santiago Armijo           05 UNANM                  1.05m      1.00m    3-03.25 
 
Event 159  Long Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Marcus Wilson             05 MTC                    3.53m      3.67m   12-00.50 
  1 Brandon Boling            05 ATC                    3.35m      3.67m   12-00.50 
  3 Gabriel Ball              04 AAT                    3.82m      3.62m   11-10.50 
  4 Austin Kressin            04 RRE                    3.34m      3.37m   11-00.75 
  5 Davante Ponder            04 STC                               3.26m   10-08.50 
  6 Samuel Tibbs              04 SOH                    2.94m      3.14m   10-03.75 
  7 Colton Plant              05 SOH                               3.03m    9-11.25 
  8 Ben Montoya               05 UNANM                  2.35m      2.81m    9-02.75 
  9 Adam Aguilar              05 SOH                    2.84m      2.75m    9-00.25 
 10 Brady Smith               05 CTC                    2.56m      2.62m    8-07.25 
 11 Jonathan Sterling         04 SOH                    2.45m      2.32m    7-07.50 
 12 Antonio Villanueva        05 UNANM                  1.66m      1.79m    5-10.50 
 -- Gabriel Trujillo          04 UNANM                              FOUL            
 -- Brent Miller              04 MTC                    3.22m       FOUL            
 
Event 160  Shot Put 6 lb. 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Benen Lee                 04 CTC                    8.68m      8.59m   28-02.25 
  2 Chapel Bray               05 AOC                    5.36m      4.79m   15-08.75 
  3 Santiago Armijo           05 UNANM                             4.35m   14-03.25 
 
Event 161  Javelin Throw 300g 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Santiago Armijo           05 UNANM                 22.22m     26.90m      88-03 
  2 Dalton Pyle               04 CTC                   22.30m     23.22m      76-02 
  3 Benen Lee                 04 CTC                   14.09m     18.38m      60-04 
  4 Ethan Dodd                05 RRE                   17.13m     17.81m      58-05 
  5 Grady Hill                04 CTC                   17.08m     17.41m      57-01 
  6 Stoney Cutchen            05 CTC                   17.66m     15.20m      49-10 
  7 Ben Montoya               05 UNANM                            15.18m      49-10 
  8 Moses Janga               05 CTC                   13.32m     13.92m      45-08 
 
Event 200  100 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kamryn Johnson            02 CTC                    14.27      14.60   1 
  2 Baylor Walton             02 UNANM                  14.15      14.87   1 
  3 Amari Waites              03 AOC                    14.48      15.13   1 
  4 Santii Santiago           03 STC                    14.72      15.23   1 
  5 Ryann Faulhaber           02 CTC                    15.01      15.48   1 
  6 Avery Koski               02 UNANM                  14.45      15.95   1 
  7 Jordan Brannon            02 AOC                    15.59      16.07   2 
  8 Kyra Stafford             02 AAT                    15.18      16.42   1 
  9 Keyanna Eddings           03 ATC                    15.95      17.06   2 
 10 Jaiden Padilla            03 CTC                    16.65      17.07   2 
 11 Isabel Miranda            02 CTC                    16.21      17.09   2 
 12 Isabella Benavidez        02 NMETC                  17.24      17.98   3 
 13 Lyric Abe                 03 AOC                    16.73      18.11   2 
 14 Brenna Wolfe              03 UNANM                  18.25      18.67   3 
 15 Breanna Boling            03 ATC                    16.75      19.06   3 
 16 Seven Ballard             02 BRX                    18.30      19.11   3 
 17 Takara Hughes             03 BRX                    18.20      19.32   3 
 18 Eva Del Frate             03 AAT                    18.00      19.39   3 
 19 Camille Schnerch          03 RRE                    19.33      19.78   4 
 20 Skyler Morales            03 RRE                    18.88      19.98   4 
 21 Taeya Padiilla            03 SOH                               20.57   4 
 22 Karyssa Gutierrez         03 CTC                               20.95   4 
 
Event 201  200 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Baylor Walton             02 UNANM                  30.37      29.97   1 
  2 Sevilla Duran             02 AAT                    31.66      30.08   1 
  3 Amari Waites              03 AOC                    30.67      30.74   1 
  4 Santii Santiago           03 STC                    31.41      30.94   1 
  5 Madeline Mee              02 CTC                               32.05   5 
  6 Hailey Buffington         03 MTC                    33.04      32.71   2 
  7 Kyra Stafford             02 AAT                    34.40      33.18   2 
  8 Olivia King               02 SOH                    33.50      33.21   2 
  9 Isabel Miranda            02 CTC                    35.86      34.19   3 
 10 Keyanna Eddings           03 ATC                    35.52      34.68   2 
 11 Zarei Ortiz               03 AOC                    32.92      35.04   1 
 12 Amaya Brown               02 CTC                    35.15      35.09   2 
 13 Lyric Abe                 03 AOC                    36.42      35.72   3 
 14 Merlina Tosa              02 WRC                    37.10      36.40   3 
 15 Isabella Benavidez        02 NMETC                  38.02      37.51   3 
 16 Breanna Boling            03 ATC                    37.21      37.71   3 
 17 Brenna Wolfe              03 UNANM                  40.87      37.94   4 
 18 Seven Ballard             02 BRX                               39.76   5 
 19 Taeya Padiilla            03 SOH                               41.23   4 
 20 Takara Hughes             03 BRX                               41.32   5 
 21 Skyler Morales            03 RRE                    41.85      41.61   4 
 22 Karyssa Gutierrez         03 CTC                               46.36   4 
 
Event 202  400 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Santii Santiago           03 STC                  1:09.82    1:08.82   1 
  2 Flavia Wilging            02 CTC                             1:11.30   4 
  3 Crosby Grigsby            02 MTC                  1:12.26    1:11.39   1 
  4 Jayla Doyle               02 SOH                             1:14.50   4 
  5 Avery Koski               02 UNANM                1:13.31    1:14.72   1 
  6 Laurynn Sisneros          03 CTC                  1:21.86    1:15.50   2 
  7 Isabel Miranda            02 CTC                             1:17.00   4 
  8 Zarei Ortiz               03 AOC                  1:17.60    1:17.47   1 
  9 Natalie Martinez          03 SOH                  1:16.26    1:18.53   1 
 10 Amaya Brown               02 CTC                  1:21.17    1:18.70   1 
 11 Ainsley Peterson          03 ATC                  1:25.44    1:19.10   2 
 12 Merlina Tosa              02 WRC                  1:24.02    1:20.30   2 
 13 Jaiden Padilla            03 CTC                             1:20.50   3 
 14 Isabella Benavidez        02 NMETC                1:25.00    1:22.00   2 
 15 Lyric Abe                 03 AOC                  1:25.74    1:22.50   3 
 16 Sabrina Davis             03 MTC                  1:32.21    1:26.60   3 
 17 Iesha Tafoya              03 WRC                  1:36.55    1:27.80   3 
 18 Zoe Colfax                03 CTC                  1:32.57    1:28.70   3 
 19 Natajazana Woolridge      03 AOC                  2:01.35    1:32.80   3 
 
Event 203  800 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Megan Montoya             02 UNANM                           2:45.66  
  2 Ailana Toya               02 CTC                  2:45.37    2:47.48  
  3 Crosby Grigsby            02 MTC                  2:50.66    2:56.21  
  4 Emily Schrader            03 CTC                  2:56.23    3:05.66  
  5 Merlina Tosa              02 WRC                  3:11.02    3:13.20  
  6 Iesha Tafoya              03 WRC                  3:12.91    3:16.56  
  7 Natalie Martinez          03 SOH                  3:11.43    3:16.76  
  8 Zoe Colfax                03 CTC                             3:32.05  
  9 Natajazana Woolridge      03 AOC                  3:44.72    3:57.88  
 
Event 204  1500 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Laurynn Sisneros          03 CTC                  5:57.13    5:56.70  
  2 Ailana Toya               02 CTC                  5:44.35    5:56.72  
  3 Iesha Tafoya              03 WRC                             6:55.46  
 
Event 205  3000 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Emily Schrader            03 CTC                 13:00.21   12:43.50  
  2 Kathryn Poole             03 CTC                            12:59.60  
 
Event 206  1500 Meter Race Walk 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Alexandra Osterloh        02 AAT                  8:38.86    8:33.71  
  2 Campbell Roberts          02 AAT                  9:19.14    9:42.94  
 
Event 207  80 Meter Hurdles 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sevilla Duran             02 AAT                    14.79      14.26  
  2 Crosby Grigsby            02 MTC                               17.28  
  3 Campbell Roberts          02 AAT                    20.65      19.51  
  4 Paige Ferando             03 MTC                               21.28  
 
Event 208  4x100 Meter Relay 11-12 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              55.22    1:04.20  
     1) Kamryn Johnson 02               2) Ryann Faulhaber 02             
     3) Madeline Mee 02                 4) Jaiden Padilla 03              
  2 MONARCH TRACK CLUB  'A'                                      1:04.90  
     1) Hailey Buffington 03            2) Blakley Edgar 03               
     3) Paige Ferando 03                4) Lindsey Marra 03               
 -- SONS OF HERMES  'A'                               1:00.30         DQ  
     1) Jayla Doyle 02                  2) Natalie Martinez 03            
     3) Olivia King 02                  4) Kayley Rino 02                 
 
Event 211  High Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Kyra Stafford             02 AAT                               1.25m    4-01.25 
  2 Paige Ferando             03 MTC                    1.05m      1.10m    3-07.25 
  3 Emily Schrader            03 CTC                               1.00m    3-03.25 
  4 Eva Del Frate             03 AAT                    1.00m      0.90m    2-11.50 
 
Event 212  Long Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Madeline Mee              02 CTC                    3.87m      3.84m   12-07.25 
  2 Sevilla Duran             02 AAT                    3.92m      3.83m   12-06.75 
  3 Amari Waites              03 AOC                    3.54m      3.60m   11-09.75 
  4 Olivia King               02 SOH                    3.13m      3.43m   11-03.00 
  5 Lindsey Marra             03 MTC                    3.26m      3.28m   10-09.25 
  6 Zarei Ortiz               03 AOC                    3.45m      3.25m   10-08.00 
  6 Keyanna Eddings           03 ATC                    3.31m      3.25m   10-08.00 
  8 Ryann Faulhaber           02 CTC                    3.50m      3.11m   10-02.50 
  9 Jayla Doyle               02 SOH                    3.79m      3.08m   10-01.25 
 10 Eva Del Frate             03 AAT                    2.94m      2.95m    9-08.25 
 11 Hailey Buffington         03 MTC                    3.29m      2.89m    9-05.75 
 12 Breanna Boling            03 ATC                    3.06m      2.81m    9-02.75 
 13 Natajazana Woolridge      03 AOC                    2.48m      2.79m    9-02.00 
 14 Brenna Wolfe              03 UNANM                             2.75m    9-00.25 
 15 Camille Schnerch          03 RRE                    2.31m      2.43m    7-11.75 
 16 Ainsley Peterson          03 ATC                    2.58m      2.33m    7-07.75 
 17 Sabrina Davis             03 MTC                    2.39m      2.26m    7-05.00 
 18 Taeya Padiilla            03 SOH                               2.17m    7-01.50 
 19 Karyssa Gutierrez         03 CTC                               2.07m    6-09.50 
 -- Kamryn Johnson            02 CTC                    3.78m       FOUL            
 
Event 213  Shot Put 6 lb. 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jordan Brannon            02 AOC                    8.86m      9.23m   30-03.50 
  2 Amanda Goheen             02 MTC                    6.91m      7.26m   23-10.00 
  3 Senovia Lopez             03 CTC                    6.47m      6.96m   22-10.00 
  4 Olivia Mikaelian          02 AAT                               5.99m   19-08.00 
 
Event 214  Discus Throw 1kg 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jordan Brannon            02 AOC                   21.85m     16.20m      53-02 
  2 Olivia Mikaelian          02 AAT                              15.98m      52-05 
  3 Senovia Lopez             03 CTC                              13.59m      44-07 
  4 Amanda Goheen             02 MTC                              13.37m      43-10 
  5 Sabrina Davis             03 MTC                              10.65m      34-11 
 
Event 215  Javelin Throw 300g 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Amanda Goheen             02 MTC                   22.88m     24.00m      78-09 
  2 Amaya Brown               02 CTC                   18.75m     18.31m      60-01 
  3 Senovia Lopez             03 CTC                   16.01m     15.53m      50-11 
  4 Olivia Mikaelian          02 AAT                              13.79m      45-03 
  5 Camille Schnerch          03 RRE                              11.45m      37-07 
 
Event 250  100 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Isaiah Griffin            02 SOH                    13.60      14.08   1 
  2 Austin Erickson           02 MTC                    13.10      14.28   1 
  3 Jared Pyle                02 CTC                    13.98      14.82   1 
  4 Terron Cauley             03 AOC                    14.28      15.00   1 
  5 Nicholas Abrego-Holman    02 CTC                    14.59      15.13   1 
  6 Kevin Ortega              02 SOH                    14.60      15.26   1 
  7 Jamaari Waddles           02 AOC                    14.64      15.48   2 
  8 Mekhi Huynh               02 BRX                    14.72      15.48   2 
  9 Dewayne Dawson            02 NMETC                             15.61   4 
 10 Isaiah Ortiz              03 AOC                    15.40      15.86   2 
 11 Mohammed Abdullah         02 SOH                               15.88   4 
 12 Devon Ball                02 BRX                    16.27      16.37   3 
 13 Curstin Cubria            02 RRE                    14.78      16.59   2 
 14 Aden Stanek               02 UNANM                  15.58      16.66   2 
 15 Connor Spears             02 AAT                    15.57      16.75   2 
 16 Caith McKeown             03 ATC                    16.58      16.87   3 
 17 Dezmyn Ball               02 BRX                    15.87      16.89   2 
 18 Terrance Ball             02 BRX                    16.43      16.91   3 
 19 Jayden Vallez             03 AOC                    16.63      16.92   3 
 20 Chase Lorenzen            03 AAT                    15.95      17.02   3 
 21 Kamren Decker             02 RL                     14.92      17.06   2 
 22 Josiah Dumas              02 AOC                    16.25      17.13   3 
 23 Anthony Griego            03 BRX                    16.66      17.21   3 
 24 Jonah Perea               02 BRX                               17.58   4 
 25 Deegan Banta              02 UNANM                             17.87   4 
 26 Charles Rice              03 AAT                    16.80      17.91   4 
 27 Joshuah Barela            03 SOH                    18.03      19.96   4 
 
Event 251  200 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Connor O'Toole            02 MTC                    31.33      29.86   2 
  2 Nicholas Abrego-Holman    02 CTC                    30.14      30.25   1 
  3 Dylan Lee                 03 AAT                    31.24      30.53   2 
  4 Mekhi Huynh               02 BRX                    30.64      30.74   1 
  5 Demetrio Perea            02 UNANM                  33.20      31.40   3 
  6 Kevin Ortega              02 SOH                    37.28      31.54   4 
  7 Trevon Dennard            03 BRX                    33.39      31.57   3 
  8 Mohammed Abdullah         02 SOH                    32.15      31.84   2 
  9 James Jenkins             03 CTC                    31.48      31.89   2 
 10 Isaiah Garcia             03 MTC                    32.71      32.18   2 
 11 Dewayne Dawson            02 NMETC                             32.36   5 
 12 Aden Stanek               02 UNANM                  34.81      33.15   4 
 13 Connor Spears             02 AAT                    33.53      33.22   3 
 14 Devon Ball                02 BRX                    35.53      33.92   4 
 15 Brendan Ellsworth         03 RRE                    33.38      34.43   3 
 16 Terrance Ball             02 BRX                    35.61      35.15   4 
 17 Josiah Dumas              02 AOC                    35.58      35.76   4 
 18 Anthony Griego            03 BRX                               35.85   5 
 19 Kamren Decker             02 RL                     34.22      36.06   4 
 20 Adrian Armijo             03 AOC                               42.79   5 
 
Event 252  400 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Antonio Avila             03 UNANM                1:10.94    1:06.40   1 
  2 Nicholas Abrego-Holman    02 CTC                  1:06.74    1:06.50   1 
  3 Gabriel Chavez            02 CTC                  1:12.21    1:10.10   1 
  4 Demetrio Perea            02 UNANM                1:19.56    1:10.90   2 
  5 Cole McClain              02 ATC                  1:12.46    1:11.50   1 
  6 Cameron Lee               02 CTC                  1:12.39    1:11.80   1 
  7 Trevon Dennard            03 BRX                  1:11.61    1:12.50   1 
  8 Dewayne Dawson            02 NMETC                           1:12.59   4 
  9 Parker Ferando            02 MTC                  1:13.90    1:13.70   2 
 10 Dezmyn Ball               02 BRX                  1:17.27    1:14.20   2 
 11 Hunter Cutchen            02 CTC                             1:17.00   3 
 12 Chase Lorenzen            03 AAT                  1:16.64    1:18.80   2 
 12 Brendan Ellsworth         03 RRE                  1:18.80    1:18.80   2 
 14 Nathan Roberts            02 AAT                  1:29.29    1:18.90   3 
 15 Jared Chiimidos           03 SOH                  1:13.33    1:22.30   2 
 16 Charles Rice              03 AAT                  1:22.52    1:23.80   3 
 17 Lucas Montoya             03 CTC                             1:26.19   4 
 18 Markus Martinez           03 AAT                             1:32.75   4 
 19 Eliot Hunter              03 CTC                  1:40.19    1:33.60   3 
 
Event 253  800 Meter Run 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Brandon Howell            03 CTC                  2:45.29    2:43.34   1 
  2 Brian Armijo              02 CTC                  2:34.82    2:44.87   1 
  3 Gabriel Chavez            02 CTC                  2:39.98    2:48.33   1 
  4 Hunter Cutchen            02 CTC                  2:44.19    2:51.66   1 
  5 Spencer Kalivoda          02 MTC                             2:53.53   2 
  6 Isaiah Lawrence           02 CTC                  2:58.29    2:53.96   1 
  7 Gabriel Gonzales          02 RRE                             2:57.23   2 
  8 Demetrio Perea            02 UNANM                2:49.35    2:57.44   1 
  9 Jake Giron                02 CTC                  3:04.63    3:02.59   2 
 10 Spencer Laughlin          03 CTC                  3:12.26    3:05.86   2 
 11 Lucas Montoya             03 CTC                  3:15.20    3:17.33   2 
 12 Nathaniel Martinez-Crook  03 CTC                  3:14.10    3:20.36   2 
 13 Eliot Hunter              03 CTC                  3:35.89    3:29.82   2 
 14 Jordan Martinez           03 RRE                             3:39.51   2 
 15 Markus Martinez           03 AAT                  3:26.73    3:49.65   2 
 
Event 254  1500 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brian Armijo              02 CTC                  5:10.03    5:22.10  
  2 Brandon Howell            03 CTC                  5:25.33    5:34.13  
  3 Lucas Futey               02 CTC                             5:56.05  
  4 Gabriel Gonzales          02 RRE                  5:50.32    6:05.03  
  5 Jake Giron                02 CTC                  6:14.11    6:10.11  
  6 Spencer Laughlin          03 CTC                  6:26.64    6:14.06  
  7 Isaiah Lawrence           02 CTC                             6:44.09  
  8 Nathaniel Martinez-Crook  03 CTC                             6:53.23  
  9 Jordan Martinez           03 RRE                  6:35.76    7:52.37  
 
Event 255  3000 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lucas Futey               02 CTC                 11:22.88   12:05.40  
  2 Oliver Pilon              02 AAT                 11:38.93   12:22.00  
  3 Johnathon Ortiz           02 CTC                 12:37.89   12:36.00  
 
Event 257  80 Meter Hurdles 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Antonio Avila             03 UNANM                  15.10      17.41   1 
  2 Deegan Banta              02 UNANM                  19.21      17.58   1 
  3 Parker Ferando            02 MTC                    19.52      17.95   1 
  4 Cole McClain              02 ATC                               18.11   2 
  5 Nathan Roberts            02 AAT                               18.22   2 
  6 Spencer Laughlin          03 CTC                    19.53      19.59   2 
  7 Lucas Futey               02 CTC                    19.17      20.38   1 
 
Event 258  4x100 Meter Relay 11-12 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 BIG RED EXPRESS TRACK CLUB  'A'                     52.36    1:00.30  
     1) Trevon Dennard 03               2) Dezmyn Ball 02                 
     3) Mekhi Huynh 02                  4)                                
     5) Anthony Griego 03               6)                                
  2 SONS OF HERMES  'B'                                          1:05.80  
     1) Mohammed Abdullah 02            2) Joshuah Barela 03              
     3) Jared Chiimidos 03              4) Mason Rino 03                  
 -- ALBUQUERQUE OLYMPETTE CLUB  'A'                     58.29         DQ  
     1) Terron Cauley 03                2) Isaiah Ortiz 03                
     3) Jamaari Waddles 02              4) Antwaan Wilson 03              
 -- MONARCH TRACK CLUB  'A'                             56.59         DQ  
     1) Austin Erickson 02              2) Isaiah Garcia 03               
     3) Spencer Kalivoda 02             4) Connor O'Toole 02              
 
Event 261  High Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Brandon Howell            03 CTC                               1.30m    4-03.25 
  2 Dylan Lee                 03 AAT                    1.15m      1.25m    4-01.25 
  3 James Jenkins             03 CTC                    1.25m      1.20m    3-11.25 
  4 Deegan Banta              02 UNANM                  1.00m      1.15m    3-09.25 
 
Event 262  Long Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Austin Erickson           02 MTC                    4.11m      4.51m   14-09.75 
  2 Connor O'Toole            02 MTC                    4.45m      4.36m   14-03.75 
  3 Antonio Avila             03 UNANM                  4.01m      4.05m   13-03.50 
  4 Curstin Cubria            02 RRE                    3.53m      3.98m   13-00.75 
  5 Jared Pyle                02 CTC                    3.77m      3.96m   13-00.00 
  6 Connor Spears             02 AAT                    3.69m      3.89m   12-09.25 
  7 Kamren Decker             02 RL                     3.43m      3.67m   12-00.50 
  8 Isaiah Garcia             03 MTC                    3.45m      3.56m   11-08.25 
  9 Brendan Ellsworth         03 RRE                    3.62m      3.35m   11-00.00 
 10 Caith McKeown             03 ATC                    3.15m      3.27m   10-08.75 
 11 Jack Kalivoda             02 MTC                    2.93m      3.16m   10-04.50 
 12 Adrian Armijo             03 AOC                               2.47m    8-01.25 
 -- Dylan Lee                 03 AAT                    4.55m       FOUL            
 -- Spencer Kalivoda          02 MTC                    3.36m       FOUL            
 
Event 263  Shot Put 6 lb. 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jack Kalivoda             02 MTC                    7.39m      7.27m   23-10.25 
  2 Terron Cauley             03 AOC                    7.25m      6.97m   22-10.50 
  2 Antwaan Wilson            03 AOC                    6.89m      6.97m   22-10.50 
  4 Jamaari Waddles           02 AOC                    6.18m      6.49m   21-03.50 
  5 Josiah Dumas              02 AOC                    5.92m      6.26m   20-06.50 
  6 Jayden Vallez             03 AOC                    5.41m      5.73m   18-09.75 
  7 Markus Martinez           03 AAT                    5.28m      5.39m   17-08.25 
  8 Adrian Armijo             03 AOC                    4.86m      4.12m   13-06.25 
 
Event 264  Discus Throw 1kg 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jack Kalivoda             02 MTC                    9.50m     14.44m      47-04 
 
Event 265  Javelin Throw 300g 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Teagun Glenn              02 UNANM                 49.53m     52.42m     172-00 
  2 Jayden Vallez             03 AOC                   21.91m     25.13m      82-05 
  3 Antwaan Wilson            03 AOC                              24.55m      80-06 
  4 Isaiah Ortiz              03 AOC                   17.64m     20.48m      67-02 
  5 Parker Ferando            02 MTC                   16.91m     19.88m      65-03 
 
Event 300  100 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kailey Pena               00 UNANM                             14.21   3 
  2 Reagan Scott              01 UNANM                  13.24      14.58   1 
  3 Bea Lowe                  00 UNANM                             14.74   3 
  4 Teagan Yan                01 CTC                    13.76      14.83   1 
  5 Trevelynn Monk            00 GSTC                   14.66      14.87   1 
  6 Maddie Morris             01 AAT                    14.83      15.17   1 
  7 Laura Shaw                01 CTC                    15.45      15.43   2 
  8 Makayla Waddles           00 AOC                    15.08      15.63   1 
  9 Hayden Colfax             01 CTC                    14.61      15.79   1 
 10 Margaret Mee              00 CTC                    14.83      16.04   1 
 11 Kayla Flores              00 UNANM                  16.09      16.18   2 
 12 Xavia Roybal              01 RRE                    15.15      16.26   1 
 13 Gabby Coleman             00 UNANM                  15.97      16.30   2 
 14 Marissa Blair             01 SOH                    16.39      16.39   2 
 15 Veronica Gayoso           01 CTC                    15.52      16.66   2 
 16 Layla Woolridge           01 AOC                    17.51      16.74   2 
 17 Gabriella Del Rio         01 CTC                    16.23      16.88   2 
 18 Maricela Herrera          01 STC                    16.18      17.24   2 
 19 Mariah Sanchez            01 UNANM                  17.52      17.67   3 
 
Event 301  200 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kailey Pena               00 UNANM                             28.37   3 
  2 Reagan Scott              01 UNANM                  27.94      29.28   1 
  3 Bea Lowe                  00 UNANM                             29.75   3 
  4 Trevelynn Monk            00 GSTC                   31.03      30.07   1 
  5 Jazel Marinia             01 BRX                    30.36      30.93   1 
  6 Maddie Morris             01 AAT                               31.43   3 
  7 Laura Shaw                01 CTC                    31.48      31.89   1 
  8 Calicea Perea             01 UNANM                  32.55      32.53   2 
  9 Iasia Ratliffe            01 AOC                    31.70      32.76   1 
 10 Gabby Coleman             00 UNANM                  33.81      33.33   2 
 11 Marissa Blair             01 SOH                    31.59      33.85   1 
 12 Makayla Waddles           00 AOC                    32.81      34.16   2 
 13 Gabriella Del Rio         01 CTC                    35.79      34.96   2 
 14 Maricela Herrera          01 STC                    35.78      36.77   2 
 
Event 302  400 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Reagan Scott              01 UNANM                1:03.44    1:03.60   1 
  2 Nicole Lawrence           00 CTC                  1:07.90    1:04.00   1 
  3 Jazel Marinia             01 BRX                  1:08.55    1:08.80   1 
  4 Faith Powell              01 CTC                  1:09.00    1:10.50   1 
  5 Brielle Smith             00 MTC                             1:10.70   3 
  6 Calicea Perea             01 UNANM                1:14.23    1:10.80   2 
  7 Malakah Crespin           01 RL                              1:12.10   3 
  8 Veronica Gayoso           01 CTC                  1:18.41    1:12.80   2 
  9 Isabel Padilla            00 CTC                  1:13.00    1:13.00   1 
 10 Iasia Ratliffe            01 AOC                  1:14.73    1:13.20   2 
 11 Savreena Rael             01 CTC                  1:14.13    1:15.30   2 
 12 Hayden Colfax             01 CTC                             1:16.20   3 
 13 Maricela Herrera          01 STC                  1:23.97    1:17.20   2 
 14 Marissa Blair             01 SOH                  1:18.71    1:20.20   2 
 15 Juliana Pena              01 CTC                  1:25.44    1:23.80   3 
 16 Destiny Waikaniwa-Birdsh  00 CTC                  1:26.50    1:27.40   3 
 17 Stephanie Montoya         01 CTC                  1:29.26    1:28.70   3 
 
Event 303  800 Meter Run 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Isabella Schrader         01 CTC                  2:34.97    2:39.33   1 
  2 Nicole Lawrence           00 CTC                  2:40.80    2:40.32   1 
  3 Malakah Crespin           01 RL                   2:56.59    2:48.32   2 
  4 Jasmine Turtle-Morales    01 AAT                  2:54.23    2:50.42   1 
  5 Lila Nezar                01 CTC                  2:47.60    2:50.85   1 
  6 Calicea Perea             01 UNANM                2:46.76    2:50.86   1 
  7 Brooke Blankenship        00 CTC                  2:54.33    2:50.87   1 
  8 Selena Romero             00 CTC                  2:49.91    2:52.34   1 
  9 Akira Martinez-Crook      01 CTC                  2:59.00    2:52.83   2 
 10 Faith Tafoya              00 RRE                             2:57.77   2 
 11 Savreena Rael             01 CTC                  2:50.70    2:58.24   1 
 12 Majorine Andrews          00 ATC                  3:01.72    3:06.35   2 
 13 Santana Dominguez         00 RRE                  3:08.99    3:10.50   2 
 14 Lisa Ko                   00 RRE                             3:25.84   2 
 15 Destiny Waikaniwa-Birdsh  00 CTC                  3:29.27    3:38.97   2 
 
Event 304  1500 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jasmine Turtle-Morales    01 AAT                  5:31.94    5:41.38  
  2 Isabel Padilla            00 CTC                             5:51.71  
  3 Brooke Blankenship        00 CTC                  5:50.27    5:59.07  
  4 Akira Martinez-Crook      01 CTC                  6:04.01    6:01.64  
  5 Selena Romero             00 CTC                  6:07.22    6:08.70  
  6 Lila Nezar                01 CTC                  6:42.94    6:08.79  
  7 Faith Tafoya              00 RRE                             6:11.38  
  8 Majorine Andrews          00 ATC                  6:39.56    6:39.65  
  9 Santana Dominguez         00 RRE                  6:46.39    6:50.37  
 
Event 305  3000 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Isabella Schrader         01 CTC                 11:41.08   11:41.30  
  2 Jasmine Turtle-Morales    01 AAT                 11:45.86   12:00.80  
 
Event 306  3000 Meter Race Walk 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Juliana Pena              01 CTC                 19:28.98   20:29.13  
  2 Stephanie Montoya         01 CTC                 20:46.88   21:44.70  
 
Event 307  100 Meter Hurdles 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Nicole Lawrence           00 CTC                    21.47      17.93   2 
  2 Iasia Ratliffe            01 AOC                               19.96   2 
  3 Margaret Mee              00 CTC                               20.11   3 
  4 Kylie Poole               00 CTC                    21.44      20.75   2 
  5 Maddie Morris             01 AAT                    20.71      20.88   1 
  6 Isabella Schrader         01 CTC                    20.94      21.08   1 
  7 Hayden Colfax             01 CTC                               21.48   4 
  8 Brielle Smith             00 MTC                               24.37   3 
 
Event 309  4x100 Meter Relay 13-14 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              55.05      57.00  
     1) Gabriella Del Rio 01            2) Teagan Yan 01                  
     3) Hayden Colfax 01                4) Laura Shaw 01                  
 
Event 312  High Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Faith Powell              01 CTC                               1.50m    4-11.00 
  2 Jazel Marinia             01 BRX                               1.30m    4-03.25 
 
Event 314  Long Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Trevelynn Monk            00 GSTC                   4.31m      4.47m   14-08.00 
  2 Bea Lowe                  00 UNANM                             4.37m   14-04.00 
  3 Marina Ramos              00 RRE                    4.39m      4.03m   13-02.75 
  4 Brielle Smith             00 MTC                    4.27m      3.93m   12-10.75 
  5 Maddie Morris             01 AAT                    3.61m      3.75m   12-03.75 
  6 Makayla Waddles           00 AOC                    3.62m      3.62m   11-10.50 
  7 Mariah Sanchez            01 UNANM                  3.15m      3.15m   10-04.00 
  8 Naomi Armstead            01 UNANM                             3.13m   10-03.25 
  9 Gabby Coleman             00 UNANM                  3.56m      2.87m    9-05.00 
 10 Marissa Blair             01 SOH                    2.71m      2.78m    9-01.50 
 11 Majorine Andrews          00 ATC                    3.54m      2.62m    8-07.25 
 
Event 315  Triple Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Faith Powell              01 CTC                               8.66m   28-05.00 
  2 Naomi Armstead            01 UNANM                             7.60m   24-11.25 
 
Event 316  Shot Put 6 lb. 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Abigail Garcia            01 CTC                               8.37m   27-05.50 
  2 Adaysha Williams          00 UNANM                  7.99m      7.94m   26-00.75 
  3 Layla Woolridge           01 AOC                    6.81m      7.10m   23-03.50 
  4 Lisa Ko                   00 RRE                    5.23m      4.73m   15-06.25 
 
Event 317  Discus Throw 1kg 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Abigail Garcia            01 CTC                              18.81m      61-08 
  2 Adaysha Williams          00 UNANM                 19.80m     16.50m      54-02 
  3 Lisa Ko                   00 RRE                   13.04m     12.69m      41-08 
 
Event 318  Javelin Throw 600g 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Marina Ramos              00 RRE                   26.72m     27.57m      90-05 
  2 Abigail Garcia            01 CTC                              20.00m      65-07 
  3 Adaysha Williams          00 UNANM                 14.09m     16.40m      53-10 
  4 Maricela Herrera          01 STC                    9.76m      9.14m      30-00 
 
Event 350  100 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Christian Monsalve        01 CTC                    12.23      13.09   1 
  2 Daniel Jund               00 UNANM                  12.56      13.27   1 
  3 Dominic Thompson          00 UNANM                             13.65   3 
  4 Keyshawn Ball             01 BRX                    13.03      13.93   1 
  5 Elijah Ferguson           00 BRX                    13.20      14.16   1 
  6 Joah Flores               01 CTC                    13.50      14.22   1 
  7 Tyrese Watson             01 BRX                    14.00      14.27   2 
  8 Derek Stcyr               01 NMETC                  13.91      14.48   2 
  9 Aaziah Flores             01 BRX                    13.62      14.90   1 
 10 William Kline             00 CTC                    14.85      15.67   2 
 11 Zion Hall                 01 MTC                    15.23      15.76   2 
 12 Jaylen Quinones           01 BRX                    15.76      16.06   3 
 13 Benjamin Pulliam          01 CTC                    15.37      16.46   2 
 
Event 351  200 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Manuel Ibarra             00 NMETC                  26.55      26.09   1 
  2 Ethan Caldwell            00 UNANM                             26.75   3 
  3 Marcos Mendez             00 RL                     26.71      26.92   1 
  4 Keyshawn Ball             01 BRX                    27.91      27.44   1 
  5 Levon Wiggins             00 UNANM                             27.62   3 
  6 Byron Sabaquie            01 WRC                    29.72      28.53   2 
  7 Derek Stcyr               01 NMETC                  29.44      28.53   2 
  8 Tyrese Watson             01 BRX                    29.31      28.71   2 
  9 Aaziah Flores             01 BRX                    29.74      29.59   2 
 10 Stone Davis               01 MTC                    32.46      29.78   3 
 11 Blane Miller              01 MTC                    32.37      30.43   3 
 12 William Kline             00 CTC                    32.34      32.19   2 
 
Event 352  400 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Manuel Ibarra             00 NMETC                  59.55      57.30   1 
  2 Marcos Mendez             00 RL                   1:00.31      59.50   1 
  3 Byron Sabaquie            01 WRC                  1:04.73    1:05.50   1 
  4 Aron Martinez             00 AAT                  1:07.00    1:06.90   1 
  5 Noah Gutierrez            00 ATC                  1:04.42    1:07.10   1 
  6 Stone Davis               01 MTC                  1:05.81    1:07.70   1 
  7 Brandon Lopez             01 CTC                  1:10.81    1:08.10   2 
  8 Benjamin Pulliam          01 CTC                  1:13.76    1:09.50   2 
  9 Marco Lucero              00 NMETC                1:13.52    1:10.00   2 
 10 Daniel Jund               00 UNANM                           1:11.40   3 
 11 Collin Nguyen             01 NMETC                1:16.58    1:12.70   2 
 12 Ben Abadie                01 CTC                  1:14.34    1:16.90   2 
 13 Christian Nguyen          01 AAT                             1:20.30   3 
 14 Tyler Oneal               00 CTC                             1:21.60   3 
 
Event 353  800 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jon fuentes               01 NMETC                2:26.18    2:26.21  
  2 Byron Sabaquie            01 WRC                  2:30.48    2:31.55  
  3 Brandon Lopez             01 CTC                  2:39.13    2:40.36  
  4 Cody Smith                01 CTC                  2:36.50    2:40.38  
  5 Enrique Armijo            01 UNANM                2:37.70    2:51.64  
  6 Marco Lucero              00 NMETC                2:39.74    2:53.79  
  7 Collin Nguyen             01 NMETC                3:02.73    3:02.16  
  8 Austin Wolfe              01 UNANM                3:15.27    3:15.99  
 
Event 354  1500 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ivan Pineda-Dominguez     00 CTC                  4:53.80    4:36.81  
  2 Jon fuentes               01 NMETC                           5:06.03  
  3 Byron Sabaquie            01 WRC                  5:23.79    5:15.06  
  4 Cody Smith                01 CTC                  5:15.63    5:16.09  
  5 Ben Abadie                01 CTC                  5:53.73    5:41.46  
 
Event 355  3000 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ivan Pineda-Dominguez     00 CTC                 10:19.29   10:30.90  
  2 Joe Ellefson              01 UNANM               11:16.33   11:05.20  
  3 Lucas Ortiz               01 CTC                            11:10.30  
 
Event 357  100 Meter Hurdles 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Joah Flores               01 CTC                    18.79      18.15   1 
  2 Aron Martinez             00 AAT                               21.73   2 
  3 Jeremiah Jenkins          00 CTC                    23.14      23.25   2 
  4 Benjamin Pulliam          01 CTC                    22.50      27.71   1 
 
Event 359  4x100 Meter Relay 13-14 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 BIG RED EXPRESS TRACK CLUB  'A'                     51.88      51.70  
     1) Keyshawn Ball 01                2) Elijah Ferguson 00             
     3) Aaziah Flores 01                4) Tyrese Watson 01               
  2 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              49.62      52.20  
     1) Christian Monsalve 01           2) Joah Flores 01                 
     3) Elijah Cook 00                  4) Isaac Chavez 01                
  3 MONARCH TRACK CLUB  'A'                             48.83      57.60  
     1) Blane Miller 01                 2) Caleb Marra 01                 
     3) Zion Hall 01                    4) Bowen Davis 00                 
 
Event 360  4x400 Meter Relay 13-14 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                            4:14.68    4:42.24  
     1) Christian Monsalve 01           2) Joah Flores 01                 
     3) Elijah Cook 00                  4) William Kline 00               
 
Event 362  High Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Dominic Thompson          00 UNANM                  1.50m      1.65m    5-05.00 
  2 Caleb Marra               01 MTC                    1.20m      1.25m    4-01.25 
  3 Austin Wolfe              01 UNANM                  1.25m      1.20m    3-11.25 
 
Event 364  Long Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ethan Caldwell            00 UNANM                  4.99m      5.50m   18-00.50 
  2 Blane Miller              01 MTC                    3.84m      4.98m   16-04.25 
  3 Dominic Thompson          00 UNANM                  5.31m      4.95m   16-03.00 
  4 Aron Martinez             00 AAT                    4.42m      4.32m   14-02.25 
  5 Bowen Davis               00 MTC                    3.77m      4.11m   13-06.00 
  6 Caleb Marra               01 MTC                    3.89m      3.98m   13-00.75 
  7 Stone Davis               01 MTC                    2.91m      3.76m   12-04.00 
  8 Cody Smith                01 CTC                    3.56m      3.58m   11-09.00 
  9 Zion Hall                 01 MTC                    3.64m      3.56m   11-08.25 
 -- Marcos Mendez             00 RL                                 FOUL            
 -- William Kline             00 CTC                    3.74m       FOUL            
 
Event 365  Triple Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ethan Caldwell            00 UNANM                 10.45m     11.25m   36-11.00 
  2 Levon Wiggins             00 UNANM                            10.25m   33-07.50 
  3 Derek Stcyr               01 NMETC                  9.04m      9.65m   31-08.00 
  4 Marco Lucero              00 NMETC                  7.72m      8.18m   26-10.00 
 
Event 366  Shot Put 4kg 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Kyronn Young              00 UNANM                  9.60m     10.32m   33-10.25 
  2 Alberto Cabral            01 CTC                    9.58m      8.62m   28-03.50 
  3 Payton Ferando            00 MTC                    6.64m      7.72m   25-04.00 
  4 Daniel Chavez             01 CTC                    7.66m      7.71m   25-03.50 
  5 Glen Rhodes               00 RRE                    7.13m      6.72m   22-00.75 
  6 Carlos Andrade            01 NMETC                  7.05m      6.70m   21-11.75 
  7 Jedidiah Edgar            01 MTC                    6.68m      6.68m   21-11.00 
  8 Caleb Marra               01 MTC                    5.75m      5.66m   18-07.00 
 
Event 367  Discus Throw 1kg 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Kyronn Young              00 UNANM                 25.42m     26.70m      87-07 
  2 Elijah Cook               00 CTC                   25.24m     24.10m      79-01 
  2 Daniel Chavez             01 CTC                   29.47m     24.10m      79-01 
  4 Alberto Cabral            01 CTC                   22.84m     19.46m      63-10 
  5 Payton Ferando            00 MTC                   15.69m     18.48m      60-07 
  6 Glen Rhodes               00 RRE                   18.99m     16.89m      55-05 
  7 Jedidiah Edgar            01 MTC                   12.35m     16.00m      52-06 
 
Event 368  Javelin Throw 600g 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Enrique Armijo            01 UNANM                 34.89m     28.77m      94-05 
  2 Daniel Chavez             01 CTC                   26.37m     28.34m      93-00 
  3 Tyler Oneal               00 CTC                   23.75m     24.62m      80-09 
  4 Bowen Davis               00 MTC                   28.38m     24.39m      80-00 
  5 Alberto Cabral            01 CTC                   24.60m     24.13m      79-02 
  6 Isaac Chavez              01 CTC                   30.76m     23.63m      77-06 
  7 Elijah Cook               00 CTC                   25.29m     22.33m      73-03 
  8 Kyronn Young              00 UNANM                 22.83m     21.84m      71-08 
  9 Payton Ferando            00 MTC                   19.59m     17.89m      58-08 
 10 Jedidiah Edgar            01 MTC                   14.12m     17.37m      57-00 
 11 Glen Rhodes               00 RRE                   21.53m     16.69m      54-09 
 12 Jeremiah Jenkins          00 CTC                   15.66m     15.18m      49-10 
 
Event 400  100 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Breanna Frazier           99 UNANM                  12.65      13.30   1 
  2 Abbi Rael                 99 UNANM                             14.44   2 
  3 Tasia Hughes              99 BRX                    14.01      14.54   1 
  4 Mikayla Sehlmeyer         98 STC                    14.21      14.56   1 
  5 Rania Hughes              99 BRX                               14.86   2 
  6 Autumn Archuleta          99 NMETC                             16.07   1 
  7 Deprise Olivas            99 UNANM                  15.33      16.14   1 
  8 Mikaela Brown             98 UNANM                             17.00   2 
 
Event 401  200 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Breanna Frazier           99 UNANM                  26.76      27.14   1 
  2 Tasia Hughes              99 BRX                               28.22   1 
  3 Rania Hughes              99 BRX                               28.97   3 
  4 Mikayla Sehlmeyer         98 STC                    30.70      29.20   1 
  5 Abbi Rael                 99 UNANM                             29.24   2 
  6 Kenley Vote               99 UNANM                             30.78   3 
  7 Deprise Olivas            99 UNANM                             32.55   2 
  8 Autumn Archuleta          99 NMETC                             32.99   3 
  9 Mikaela Brown             98 UNANM                             34.74   2 
 
Event 402  400 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Breanna Frazier           99 UNANM                1:02.74    1:04.35   1 
  2 Fayln Dixson              99 NMETC                1:08.97    1:06.19   1 
  3 Mikayla Sehlmeyer         98 STC                  1:09.65    1:06.88   1 
  4 Abbi Rael                 99 UNANM                           1:10.20   2 
  5 Autumn Archuleta          99 NMETC                           1:16.20   2 
 
Event 403  800 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Fayln Dixson              99 NMETC                           2:40.79  
  2 Laura Jarpe               99 RL                   2:53.87    2:43.38  
  3 Rachel Montoya            99 CTC                  2:48.67    2:47.06  
  4 Alyssa Gonzales           98 CTC                  3:28.33    3:28.83  
 
Event 404  1500 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gabriela Pineda-Domingue  99 CTC                  5:46.78    5:35.60  
 
Event 405  3000 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gabriela Pineda-Domingue  99 CTC                 12:28.62   12:11.40  
 
Event 407  3000 Meter Race Walk 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Taylor Gonzales           99 CTC                 17:39.05   19:51.82  
 
Event 408  100 Meter Hurdles 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mikaela Brown             98 UNANM                             22.93  
 
Event 415  Long Jump 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Mikayla Sehlmeyer         98 STC                    4.23m      4.39m   14-05.00 
  2 Kenley Vote               99 UNANM                  4.22m      3.78m   12-05.00 
 -- Krystal Brown             99 GSTC                   4.06m       FOUL            
 
Event 416  Triple Jump 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Krystal Brown             99 GSTC                              8.78m   28-09.75 
 
Event 417  Shot Put 4kg 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Caitlin Sweet             99 UNANM                  8.34m      7.16m   23-06.00 
  2 Rachel Mendez             98 RL                     6.80m      7.14m   23-05.25 
 
Event 418  Discus Throw 1kg 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Caitlin Sweet             99 UNANM                 24.59m     25.11m      82-04 
  2 Rachel Mendez             98 RL                    17.76m     19.45m      63-10 
  3 Alyssa Gonzales           98 CTC                              15.16m      49-09 
 
Event 419  Javelin Throw 600g 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Taylor Gonzales           99 CTC                   20.85m     20.10m      65-11 
  2 Alyssa Gonzales           98 CTC                   21.10m     18.82m      61-09 
 
Event 450  100 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kydae Jones               99 MTC                    11.71      12.19   1 
  2 Austin Fuentes            98 NMETC                  12.06      12.69   1 
  3 Justin Stcyr              98 NMETC                  12.29      12.91   1 
  4 Ben Selph                 98 UNANM                  12.83      13.40   1 
  5 Zack Kmatz                99 ATC                    12.83      13.64   1 
  6 Brendon Armstead          99 UNANM                             13.71   2 
  7 Andrew Lermuseaux         98 UNANM                  13.40      13.85   1 
  8 Arthur Acosta             99 RRE                    13.45      14.58   2 
 
Event 451  200 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kydae Jones               99 MTC                    24.35      24.52   1 
  2 Austin Fuentes            98 NMETC                  26.19      25.01   1 
  3 Justin Stcyr              98 NMETC                  26.18      25.40   1 
  4 Alejandro Armijo          99 UNANM                             25.58   2 
  5 Damillione Carey          99 UNANM                             26.04   2 
  6 Isaac Torres              99 UNANM                             26.07   2 
  7 Ben Selph                 98 UNANM                             26.93   1 
  8 Tristan Aguilar           99 UNANM                             27.66   2 
 
Event 452  400 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Alejandro Armijo          99 UNANM                  55.63      56.90   1 
  2 Isaac Torres              99 UNANM                  57.94      57.50   1 
  3 Jacob Jenkins             99 CTC                    59.33      58.20   2 
  4 Cameron Dunn              99 UNANM                  59.12      58.30   1 
  5 Tristan Aguilar           99 UNANM                  59.26      58.80   1 
  6 Cody Tavella              99 UNANM                1:00.69    1:00.20   2 
  7 Harrison Smith            99 CTC                    59.30    1:00.90   2 
 
Event 453  800 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jacob Jenkins             99 CTC                  2:20.55    2:23.06  
  2 Neal Bitsie               99 AAT                  2:43.65    2:52.81  
  3 Cesar Lujan-Flores        99 UNANM                           3:16.72  
 
Event 454  1500 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Harrison Smith            99 CTC                  5:11.03    4:45.78  
  2 Tristan Padilla           98 CTC                  5:02.53    5:02.71  
  3 Neal Bitsie               99 AAT                  5:36.70    6:05.89  
 
Event 455  3000 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tristan Padilla           98 CTC                 10:46.15   10:55.50  
 
Event 458  110 Meter Hurdles 15-16 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Damillione Carey          99 UNANM                  18.45      18.43   1 
  2 Cody Tavella              99 UNANM                  19.99      21.02   1 
  3 Taisho Banta              99 UNANM                  22.82      22.31   2 
 
Event 463  High Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Damillione Carey          99 UNANM                  1.65m      1.70m    5-07.00 
  2 Dillon Wood               99 UNANM                             1.55m    5-01.00 
  3 Taisho Banta              99 UNANM                  1.45m      1.40m    4-07.00 
  4 Joseph LaLonde            99 CTC                    1.30m      1.30m    4-03.25 
 
Event 465  Long Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Alejandro Goldston        98 AOC                    5.98m      6.29m   20-07.75 
  2 Kydae Jones               99 MTC                    5.89m      6.21m   20-04.50 
  3 Justin Stcyr              98 NMETC                  5.38m      5.64m   18-06.00 
  4 Austin Fuentes            98 NMETC                  4.73m      5.12m   16-09.75 
  5 Cody Tavella              99 UNANM                  4.67m      4.85m   15-11.00 
  6 Zack Kmatz                99 ATC                    4.28m      4.70m   15-05.00 
  7 Arthur Acosta             99 RRE                    4.49m      4.57m   15-00.00 
  8 Taisho Banta              99 UNANM                  4.11m      4.50m   14-09.25 
 
Event 466  Triple Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Alejandro Goldston        98 AOC                   12.37m     12.23m   40-01.50 
  2 Tristan Aguilar           99 UNANM                  9.65m     10.42m   34-02.25 
  3 Taisho Banta              99 UNANM                             9.72m   31-10.75 
 
Event 467  Shot Put 12 lb. 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Daimon Altamirano         99 UNANM                 10.28m     10.19m   33-05.25 
  2 Brendon Armstead          99 UNANM                 10.60m      9.93m   32-07.00 
  3 Andrew Lermuseaux         98 UNANM                  9.36m      9.47m   31-01.00 
  4 Jordan Redford            98 UNANM                             9.16m   30-00.75 
  5 Alex Brown                98 CTC                    7.86m      7.60m   24-11.25 
  6 Jared Jaramillo           99 MTC                    7.14m      6.75m   22-01.75 
 
Event 468  Discus Throw 1.6kg 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Daimon Altamirano         99 UNANM                 33.95m     32.21m     105-08 
  2 Brendon Armstead          99 UNANM                 33.58m     29.70m      97-05 
  3 Alex Brown                98 CTC                   28.60m     27.70m      90-10 
  4 Jordan Redford            98 UNANM                            23.47m      77-00 
  5 Andrew Lermuseaux         98 UNANM                            21.21m      69-07 
  6 Jared Jaramillo           99 MTC                   16.89m     18.34m      60-02 
  7 Joseph LaLonde            99 CTC                   16.63m     15.70m      51-06 
 
Event 469  Javelin Throw 800g 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Alejandro Armijo          99 UNANM                            38.10m     125-00 
  2 Andrew Lermuseaux         98 UNANM                 35.50m     33.97m     111-05 
  3 Jacob Jenkins             99 CTC                   33.39m     32.90m     107-11 
  4 Jordan Redford            98 UNANM                            28.95m      95-00 
  5 Daimon Altamirano         99 UNANM                 28.66m     25.85m      84-10 
  6 Alex Brown                98 CTC                   21.49m     25.68m      84-03 
  7 Brendon Armstead          99 UNANM                            25.30m      83-00 
  8 Jared Jaramillo           99 MTC                   22.86m     21.79m      71-06 
  9 Joseph LaLonde            99 CTC                   20.63m     19.60m      64-04 
 
Event 500  100 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Zhane Gurule              96 STC                               14.21  
  2 Jordan Boyden             97 AOC                               15.43  
  3 Alina Barnhouse           97 AOC                               16.05  
 
Event 501  200 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sara Lucero               96 NMETC                  28.45      27.66  
  2 Zhane Gurule              96 STC                    29.08      28.17  
 
Event 502  400 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Zhane Gurule              96 STC                  1:03.04    1:03.80  
  2 Sara Lucero               96 NMETC                1:02.60    1:08.20  
 
Event 503  800 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Alina Barnhouse           97 AOC                             3:25.04  
 
Event 515  Long Jump 17-18 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Sara Lucero               96 NMETC                  4.84m      4.67m   15-04.00 
  2 Zhane Gurule              96 STC                    4.45m      4.39m   14-05.00 
 
Event 516  Triple Jump 17-18 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Sara Lucero               96 NMETC                  9.51m      9.20m   30-02.25 
  2 Jordan Boyden             97 AOC                    9.14m      9.10m   29-10.25 
 
Event 550  100 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ivan Cornelius            96 GSTC                              11.57  
  2 Mykell Schexnayder        97 BRX                               11.91  
  3 Landen Culbreath          97 GSTC                              12.12  
  4 Jamal Campbell            97 BRX                    11.57      12.16  
  5 Joshua Jenkins            96 CTC                               13.66  
 
Event 551  200 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ivan Cornelius            96 GSTC                              23.18  
  2 Jamal Campbell            97 BRX                    24.17      24.14  
  3 Mykell Schexnayder        97 BRX                               24.87  
 
Event 553  800 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Manassah Endwarrior       97 RL                   2:18.76    2:17.34  
 
Event 554  1500 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Manassah Endwarrior       97 RL                              4:51.69  
 
Event 558  110 Meter Hurdles 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Joshua Jenkins            96 CTC                               19.30  
 
Event 563  High Jump 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Landen Culbreath          97 GSTC                              1.80m    5-10.75 
  2 Joshua Jenkins            96 CTC                               1.35m    4-05.00 
 
Event 565  Long Jump 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Landen Culbreath          97 GSTC                              6.14m   20-01.75 
 -- Matthew Blumenschein      97 GSTC                               FOUL            
 
Event 568  Discus Throw 1.6kg 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Kamari Halton-Wooten      97 UNANM                 39.20m     41.40m     135-10 
 
Event 569  Javelin Throw 800g 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Joshua Jenkins            96 CTC                   41.17m     45.34m     148-09 
 
Event 572  3000 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Aaron Valenzuela          97 CTC                             9:35.60  
  2 Manassah Endwarrior       97 RL                  10:28.60   10:35.30  
 
Event 705  100 Meter Dash Masters 45 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brian Woodring            68 UNANM                             14.44  
 
Event 710  Discus Throw Masters 50 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Elizabeth von Toll        62 UNANM                            21.36m      70-01 
 
Event 712  Shot Put Masters 50 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Elizabeth von Toll        62 UNANM                             8.75m   28-08.50