Licensed To: Albuquerque Athletics Track Team 
                     2011 USATFNM Track Meet #2  21-May-11                     
 
  1  Female  Sub-Bantam 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 Winfield, Eboni            3 Ctc                  16.07 F      
  2 Sanchez, Leilani           4 Atc                  17.22 F      
  3 Barnard, Victoria          4 Atc                  17.34 F      
  4 Romano, Adison             3 Atc                  17.59 F      
  5 Raban, Lindsay             4 Ctc                  17.82 F      
  6 Morris, Mercedes           4 Ctc                  17.85 F      
  7 Dumas, Jyha                4 Aoc                  18.03 F      
  8 Abe, Lyric                 3 Brx                  18.26 F      
  9 Cortez, Isabella M         3 Dct                  18.38 F      
 10 Acosta, Cylee              4 Aoc                  18.54 F      
 11 Long, Samantha             4 Ctc                  19.25 F      
 12 Orozco, Melissa            3 Ctc                  19.69 F      
 12 Sykes, Dasheana            4 Aoc                  19.69 F      
 14 Hearn, Hanna               3 Atc                  19.83 F      
 15 Talbott, Faith             3 Atc                  20.02 F      
 16 Yuric, Maya Jo             5 Atc                  20.42 F      
 16 Salazar, Marisol           6 Vtc                  20.42 F      
 18 Goodwin, Allyiah           5 Ctc                  21.18 F      
 19 Rogers, Zoe                3 Aoc                  21.34 F      
 20 Rogers, La Naeh            5 Aoc                  21.62 F      
 21 Goodwin, Allyciah          5 Ctc                  22.48 F      
 21 Ayers, Alexis              4 Aoc                  22.48 F      
 23 Lujan, Nikki Rae           3 Rre                  23.41 F      
 24 Tapia, Alyssa              4 Ctc                  23.83 F      
 25 Lujan, Maya                5 Atc                  24.14 F      
 26 Vigil, Elianna             5 Vtc                  25.81 F      
 27 Barsun, Stasia             5 Atc                  25.96 F      
    Newman, Grace              3 Aat                     NT F      
    Smith, Kyara               5 Brx                     NT F      
 
  2  Female  Sub-Bantam 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Winfield, Eboni            3 Ctc                  34.15 F      
  2 Sanchez, Leilani           4 Atc                  35.31 F      
  3 Romano, Adison             3 Atc                  36.16 F      
  4 Buffington, Hailey         3 Aat                  38.46 F      
  5 Abe, Lyric                 3 Brx                  38.65 F      
  6 Orozco, Melissa            3 Ctc                  39.17 F      
  7 Raban, Lindsay             4 Ctc                  40.23 F      
  8 Morris, Mercedes           4 Ctc                  41.17 F      
  9 Sykes, Dasheana            4 Aoc                  42.49 F      
 10 Talbott, Faith             3 Atc                  42.90 F      
 11 Dumas, Jyha                4 Aoc                  43.63 F      
 12 Stafford, Mia              4 Aat                  43.97 F      
 13 Hearn, Hanna               3 Atc                  45.49 F      
 14 Goodwin, Allyciah          5 Ctc                  45.91 F      
 15 Rogers, Zoe                3 Aoc                  46.19 F      
 16 Yuric, Maya Jo             5 Atc                  46.30 F      
 17 Lujan, Nikki Rae           3 Rre                  47.35 F      
 18 Ayers, Alexis              4 Aoc                  50.25 F      
 19 Rogers, La Naeh            5 Aoc                  56.76 F      
 20 Jefferson, Jasmine         5 Aoc                  57.34 F      
 21 Vigil, Elianna             5 Vtc                  58.17 F      
 22 Salazar, Marisol           6 Vtc                  58.46 F      
 23 Barsun, Stasia             5 Atc                1:01.43 F      
    Newman, Grace              3 Aat                     NT F      
    Lujan, Maya                5 Atc                     NT F      
    Smith, Kyara               5 Brx                     NT F      
    Quintana, Kianna           3 Vtc                     NT F      
 
  3  Female  Sub-Bantam 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Winfield, Eboni            3 Ctc                1:19.26 F      
  2 Martinez, Faith            4 Ctc                1:32.02 F      
  3 Buffington, Hailey         3 Aat                1:36.98 F      
  4 Stafford, Mia              4 Aat                1:46.62 F      
  5 Long, Samantha             4 Ctc                1:56.81 F      
  6 Tapia, Alyssa              4 Ctc                1:59.72 F      
  7 Jefferson, Jasmine         5 Aoc                2:10.00 F      
    Barnard, Victoria          4 Atc                     NT F      
    Quintana, Kianna           3 Vtc                     NT F      
 
  4  Female  Sub-Bantam 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Martinez, Faith            4 Ctc                3:31.26 F      
  2 Roberts, Isabel            4 Aat                3:35.93 F      
 
  5  Female  Sub-Bantam 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Roberts, Isabel            4 Aat                6:58.27 F      
 
 10  Female  Sub-Bantam  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Sanchez, Leilani           4 Atc                  2.25m F      
  2 Dumas, Jyha                4 Aoc                  2.12m F      
  3 Buffington, Hailey         3 Aat                  2.11m F      
  4 Stafford, Mia              4 Aat                  2.05m F      
  5 Morris, Mercedes           4 Ctc                  1.99m F      
  6 Raban, Lindsay             4 Ctc                  1.98m F      
  7 Talbott, Faith             3 Atc                  1.96m F      
  8 Yuric, Maya Jo             5 Atc                  1.87m F      
  9 Orozco, Melissa            3 Ctc                  1.82m F      
 10 Roberts, Isabel            4 Aat                  1.81m F      
 11 Acosta, Cylee              4 Aoc                  1.78m F      
 11 Abe, Lyric                 3 Brx                  1.78m F      
 13 Sykes, Dasheana            4 Aoc                  1.75m F      
 14 Lujan, Maya                5 Atc                  1.70m F      
 15 Rogers, Zoe                3 Aoc                  1.51m F      
 16 Vigil, Elianna             5 Vtc                  1.41m F      
 17 Long, Samantha             4 Ctc                  1.39m F      
 18 Goodwin, Allyciah          5 Ctc                  1.35m F      
 19 Martinez, Faith            4 Ctc                  1.29m F      
 20 Barsun, Stasia             5 Atc                  1.25m F      
 21 Jefferson, Jasmine         5 Aoc                  1.18m F      
 22 Ayers, Alexis              4 Aoc                   .87m F      
 23 Salazar, Marisol           6 Vtc                   .81m F      
    Newman, Grace              3 Aat                     ND F      
    Hearn, Hanna               3 Atc                     ND F      
    Smith, Kyara               5 Brx                     ND F      
    Romano, Adison             3 Atc                     ND F      
    Quintana, Kianna           3 Vtc                     ND F      
 
 11  Female  Sub-Bantam  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Goodwin, Allyiah           5 Ctc                  3.28m F      
  2 Cortez, Isabella M         3 Dct                  3.07m F      
 
 12  Female  Sub-Bantam  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cortez, Isabella M         3 Dct                  7.87m F      
  2 Acosta, Cylee              4 Aoc                  7.23m F      
  3 Lujan, Nikki Rae           3 Rre                  7.20m F      
  4 Rogers, La Naeh            5 Aoc                  6.54m F      
  5 Tapia, Alyssa              4 Ctc                  5.47m F      
  6 Goodwin, Allyiah           5 Ctc                  3.90m F      
 
 50  Male   100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Winfield, Jermiah          3 Brx                  15.17 F      
  2 Gallegos, Michael          3 Rre                  16.10 F      
  3 Gutierrez-Phillips, Jale   3 Aoc                  16.18 F      
  4 Rogers, Lamar              3 Aoc                  16.24 F      
  5 Keith, Gabriel N           3 Dct                  16.61 F      
  6 Sanchez, Pablo             3 Atc                  16.82 F      
  7 Didier, Matthew            3 Ctc                  17.25 F      
  8 McKeown, Caith             3 Aat                  17.41 F      
  9 Martinez, Jaxsen           5 Rpm                  17.80 F      
 10 Jones, Josiah L            4 Dct                  17.83 F      
 11 Matteucci, Luke            3 Rpm                  17.97 F      
 12 Tavasci, Josiah            3 Ctc                  18.01 F      
 13 Chapman, Santiago          3 Rtc                  18.26 F      
 14 King, Kahleel              4 Brx                  18.40 F      
 15 Padilla, Jeremiah          3 Aat                  18.60 F      
 16 Martinez, Derek            4 Ctc                  18.66 F      
 17 Ayers, Exodus              4 Aoc                  19.16 F      
 18 Klein, William             5 Ctc                  19.30 F      
 19 Zubiate, Isaiah            4 Atc                  19.31 F      
 20 Barillaro, Valentino       5 Rre                  19.53 F      
 21 Sandoval, Aaron            3 Ctc                  19.66 F      
 22 Didier, Shawn              3 Ctc                  20.17 F      
 23 Garcia, Garrett            5 Rpm                  20.73 F      
 24 McCoy, Ethan               3 Ctc                  20.85 F      
 25 Phillips, Mathew           3 Atc                  21.16 F      
 26 Sanchez, Makai             6 Atc                  21.80 F      
 27 Sandoval, Alex             3 Ctc                  22.05 F      
 28 Challacombe, Chance        4 Unanm                22.25 F      
 28 Lucero, Adrian             5 Aat                  22.25 F      
 30 Atencio, Aeden             5 Ctc                  22.36 F      
 31 Cook, Jeremiah             6 Ctc                  24.94 F      
 32 Zubiate, Gabriel           6 Atc                  25.13 F      
 33 Atencio, Quentin           7 Ctc                  33.65 F      
    Jones, Pierce              4 Atc                     NT F      
    Jenkins, James             3 Ctc                     NT F      
    Thrasher, Daavaun          3 Ctc                     NT F      
    Quintana, Adrian           6 Vtc                     NT F      
 
 51  Male  Sub-Bantam 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Winfield, Jermiah          3 Brx                  32.76 F      
  2 Keith, Gabriel N           3 Dct                  34.17 F      
  3 Rogers, Lamar              3 Aoc                  34.73 F      
  4 Gallegos, Michael          3 Rre                  36.13 F      
  5 McKeown, Caith             3 Aat                  38.61 F      
  6 Tavasci, Josiah            3 Ctc                  39.34 F      
  7 Didier, Matthew            3 Ctc                  39.40 F      
  8 Padilla, Jeremiah          3 Aat                  40.11 F      
  9 Martinez, Jaxsen           5 Rpm                  40.19 F      
 10 Jones, Josiah L            4 Dct                  41.00 F      
 11 King, Kahleel              4 Brx                  41.19 F      
 12 Matteucci, Luke            3 Rpm                  41.31 F      
 13 Sanchez, Pablo             3 Atc                  41.39 F      
 14 Didier, Shawn              3 Ctc                  42.31 F      
 15 Ayers, Exodus              4 Aoc                  42.71 F      
 16 Lyden, Andrew              3 Aoc                  43.38 F      
 17 Phillips, Mathew           3 Atc                  45.98 F      
 18 Garcia, Garrett            5 Rpm                  47.25 F      
 19 Zubiate, Isaiah            4 Atc                  48.06 F      
 20 Sanchez, Makai             6 Atc                  49.01 F      
 21 Lucero, Adrian             5 Aat                  50.71 F      
 22 Zubiate, Gabriel           6 Atc                  53.07 F      
 23 Cook, Jeremiah             6 Ctc                  58.03 F      
    Armijo, Marcus             5 Vtc                     NT F      
    Jones, Pierce              4 Atc                     NT F      
    Sandoval, Aaron            3 Ctc                     NT F      
    Thrasher, Daavaun          3 Ctc                     NT F      
    Quintana, Adrian           6 Vtc                     NT F      
 
 52  Male  Sub-Bantam 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gallegos, Michael          3 Rre                1:23.42 F      
  2 Keith, Gabriel N           3 Dct                1:23.99 F      
  3 Lyden, Andrew              3 Aoc                1:30.82 F      
  4 Edwards, Ezra              3 Ctc                1:31.72 F      
  5 Gutierrez-Phillips, Jale   3 Aoc                1:31.89 F      
  6 Martinez, Derek            4 Ctc                1:33.08 F      
  7 Ayers, Exodus              4 Aoc                1:38.95 F      
  8 Klein, William             5 Ctc                1:39.79 F      
  9 McCoy, Ethan               3 Ctc                1:46.87 F      
 10 Atencio, Aeden             5 Ctc                1:50.31 F      
    Chapman, Santiago          3 Rtc                     NT F      
    Armijo, Jordon             4 Vtc                     NT F      
    Jenkins, James             3 Ctc                     NT F      
 
 53  Male  Sub-Bantam 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Edwards, Ezra              3 Ctc                3:29.63 F      
  2 Gutierrez-Phillips, Jale   3 Aoc                3:40.36 F      
  3 Kulek, Michael             4 Aat                3:41.47 F      
 
 54  Male  Sub-Bantam 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Kulek, Michael             4 Aat                7:20.51 F      
 
 59  Male  Sub-Bantam  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Sanchez, Pablo             3 Atc                  2.73m F      
  2 Rogers, Lamar              3 Aoc                  2.70m F      
  3 Tavasci, Josiah            3 Ctc                  2.56m F      
  4 Winfield, Jermiah          3 Brx                  2.53m F      
  5 Chapman, Santiago          3 Rtc                  2.27m F      
  6 Lyden, Andrew              3 Aoc                  2.19m F      
  7 Martinez, Derek            4 Ctc                  2.00m F      
  8 Barillaro, Valentino       5 Rre                  1.97m F      
  9 Klein, William             5 Ctc                  1.94m F      
 10 McCoy, Ethan               3 Ctc                  1.86m F      
 11 King, Kahleel              4 Brx                  1.85m F      
 12 Sandoval, Aaron            3 Ctc                  1.83m F      
 13 Atencio, Aeden             5 Ctc                  1.78m F      
 14 Edwards, Ezra              3 Ctc                  1.76m F      
 15 Challacombe, Chance        4 Unanm                1.63m F      
 16 Sanchez, Makai             6 Atc                  1.19m F      
    Armijo, Jordon             4 Vtc                     ND F      
    Armijo, Marcus             5 Vtc                     ND F      
    Cook, Jeremiah             6 Ctc                     ND F      
    Atencio, Quentin           7 Ctc                     ND F      
    Quintana, Adrian           6 Vtc                     ND F      
    Thrasher, Daavaun          3 Ctc                     ND F      
 
 60  Male  Sub-Bantam  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Garcia, Ryan               3 Ctc                  4.85m F      
  2 Challacombe, Chance        4 Unanm                3.65m F      
  3 Sandoval, Alex             3 Ctc                  3.43m F      
 
 61  Male  Sub-Bantam  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Barillaro, Valentino       5 Rre                 11.72m F      
  2 Gutierrez-Phillips, Jale   3 Aoc                 11.08m F      
  3 McKeown, Caith             3 Aat                  9.59m F      
  4 Garcia, Ryan               3 Ctc                  8.54m F      
  5 Didier, Matthew            3 Ctc                  8.36m F      
  6 Padilla, Jeremiah          3 Aat                  8.03m F      
  7 Gallegos, Michael          3 Rre                  7.99m F      
  8 Lucero, Adrian             5 Aat                  7.96m F      
  9 Didier, Shawn              3 Ctc                  7.82m F      
 10 Sandoval, Alex             3 Ctc                  7.28m F      
    Armijo, Jordon             4 Vtc                     ND F      
    Jenkins, James             3 Ctc                     ND F      
    Ayers, Exodus              4 Aoc                     ND F      
    Armijo, Marcus             5 Vtc                     ND F      
    Kulek, Michael             4 Aat                     ND F      
 
100  Female  Bantam 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Crespin, Malakah           1 Rre                  15.18 F      
  2 Swanson, Israel            1 Atc                  15.19 F      
  3 Johnson, Kamryn            2 Ctc                  15.29 F      
  4 Tourville, Juliana         1 Atc                  15.45 F      
  5 Madrid, Isabella           1 Ctc                  15.49 F      
  6 Caldwell, Kaylee           1 Rre                  15.50 F      
  7 Burrup, Sydni              2 Ctc                  15.90 F      
  8 Perea, Calicia             1 Rpm                  16.02 F      
  9 Moya, Deven                1 Ctc                  16.17 F      
 10 Lujan, Laira               2 Atc                  16.23 F      
 10 Yuric, Ema                 1 Atc                  16.23 F      
 12 Marinier, Elisa            1 Atc                  16.24 F      
 13 Ranieri, Ellie             2 Ctc                  16.25 F      
 14 Trujillo, Mariza           2 Ctc                  16.55 F      
 15 Barela, Maria J            2 Vtc                  16.92 F      
 15 Woolridge, Layla           2 Aoc                  16.92 F      
 17 Ratliffe, Iasia            1 Atc                  16.95 F      
 18 Guiterrez, Demetria        1 Ctc                  17.06 F      
 19 Vanderhee, Audrey          1 Ctc                  17.11 F      
 20 Duran, Sevilla             2 Atc                  17.19 F      
 21 Hills, Charlie             1 Unanm                17.57 F      
 22 Abeyta, Anna               2 Rtc                  17.69 F      
 23 Gardiner, Elise            2 Atc                  17.70 F      
 24 Yatskowitz, Lily           2 Atc                  17.89 F      
 25 Silva, Alessandra          2 Rtc                  17.96 F      
 26 Lopez, Araceli             2 Rtc                  18.15 F      
 27 Vanden-Heuvel, Sarah       2 Rre                  18.20 F      
 28 Montoya, Alyssa            2 Vtc                  18.26 F      
 29 Valdez, Hailey             2 Vtc                  18.57 F      
 30 McGinnis, Jolie            1 Ctc                  18.74 F      
 31 Delillo, Grace             1 Rre                  18.96 F      
 32 Herrera, Maricela          1 Aoc                  19.01 F      
 33 Herrera, Micaela           2 Vtc                  24.36 F      
 
101  Female  Bantam 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Crespin, Malakah           1 Rre                  31.04 F      
  2 Rael, Savreena             1 Ctc                  32.69 F      
  3 Toya, Brianna              2 Ctc                  32.98 F      
  4 Swanson, Israel            1 Atc                  33.50 F      
  5 Caldwell, Kaylee           1 Rre                  33.93 F      
  6 Trujillo, Mariza           2 Ctc                  34.84 F      
  7 Johnson, Kamryn            2 Ctc                  34.94 F      
  8 Marinier, Elisa            1 Atc                  35.06 F      
  9 Burrup, Sydni              2 Ctc                  35.21 F      
 10 Moya, Deven                1 Ctc                  36.08 F      
 11 King, Kiera                3 Brx                  36.35 F      
 12 Ranieri, Ellie             2 Ctc                  36.46 F      
 13 Ratliffe, Iasia            1 Atc                  36.70 F      
 14 Barela, Maria J            2 Vtc                  37.23 F      
 15 Foley, Hannah              1 Rre                  38.29 F      
 16 Young, Ahmiah J            2 Dct                  38.35 F      
 17 Conaway, Aleigha           1 Ctc                  38.53 F      
 18 Gardiner, Elise            2 Atc                  38.94 F      
 19 Griego, Lauren             1 Vtc                  39.35 F      
 20 Yatskowitz, Lily           2 Atc                  40.11 F      
 21 Archibald, Destiny N       2 Dct                  40.57 F      
 22 Herrera, Maricela          1 Aoc                  40.62 F      
 23 Lopez, Araceli             2 Rtc                  40.83 F      
 24 Vanden-Heuvel, Sarah       2 Rre                  40.94 F      
 25 Valdez, Hailey             2 Vtc                  41.58 F      
 26 Delillo, Grace             1 Rre                  43.05 F      
    Abeyta, Anna               2 Rtc                     NT F      
    Lujan, Laira               2 Atc                     DQ F      
    Garcia, Sharla D           1 Dct                     NT F      
    Guiterrez, Demetria        1 Ctc                     NT F      
    Montoya, Alyssa            2 Vtc                     NT F      
    Duran, Sevilla             2 Atc                     NT F      
    Woolridge, Layla           2 Aoc                     NT F      
 
102  Female  Bantam 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Crespin, Malakah           1 Rre                1:09.11 F      
  2 Toya, Brianna              2 Ctc                1:14.77 F      
  3 Swanson, Israel            1 Atc                1:16.06 F      
  4 Salazar, Alicia            1 Ctc                1:16.18 F      
  5 Tourville, Juliana         1 Atc                1:18.29 F      
  6 Rael, Savreena             1 Ctc                1:21.01 F      
  7 Trujillo, Mariza           2 Ctc                1:23.64 F      
  8 Cionelo, Tabitha           2 Ctc                1:25.74 F      
  9 Abeyta, Anna               2 Rtc                1:30.09 F      
 10 Hills, Charlie             1 Unanm              1:30.51 F      
 11 Conaway, Aleigha           1 Ctc                1:32.27 F      
 12 Lucero, Erin               2 Aoc                1:34.92 F      
 13 Foley, Hannah              1 Rre                1:37.76 F      
 14 Guerin, Christina          2 Atc                1:41.75 F      
 15 Barsun, Leisel             2 Atc                1:47.14 F      
    Woolridge, Layla           2 Aoc                     NT F      
    Yuric, Ema                 1 Atc                     NT F      
 
103  Female  Bantam 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stafford, Kyra             2 Aat                3:11.28 F      
  2 Young, Ahmiah J            2 Dct                3:23.40 F      
  3 Lucero, Erin               2 Aoc                3:33.13 F      
  4 Archibald, Destiny N       2 Dct                3:41.89 F      
  5 Barsun, Leisel             2 Atc                3:58.87 F      
  6 Guerin, Christina          2 Atc                4:03.41 F      
    Garcia, Sharla D           1 Dct                     NT F      
 
104  Female  Bantam 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stafford, Kyra             2 Aat                6:09.59 F      
 
105  Female  Bantam 1500m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cionelo, Tabitha           2 Ctc               11:35.36 F      
  2 Osterloh, Alexandra        2 Aat               11:36.00 F      
  3 Peters, Anayssa L          2 Dct               11:51.79 F      
  4 McGinnis, Jolie            1 Ctc               12:35.59 F      
 
109  Female  Bantam  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Madrid, Isabella           1 Ctc                  3.43m F      
  2 Caldwell, Kaylee           1 Rre                  3.41m F      
  3 Toya, Brianna              2 Ctc                  3.15m F      
  4 Duran, Sevilla             2 Atc                  3.03m F      
  5 Rael, Savreena             1 Ctc                  2.94m F      
  6 Tourville, Juliana         1 Atc                  2.89m F      
  7 Ratliffe, Iasia            1 Atc                  2.71m F      
  8 Barela, Maria J            2 Vtc                  2.55m F      
  9 Guiterrez, Demetria        1 Ctc                  2.48m F      
  9 Lopez, Araceli             2 Rtc                  2.48m F      
 11 Griego, Lauren             1 Vtc                  2.42m F      
 11 Stafford, Kyra             2 Aat                  2.42m F      
 13 Silva, Alessandra          2 Rtc                  2.39m F      
 14 Abeyta, Anna               2 Rtc                  2.32m F      
 15 Yuric, Ema                 1 Atc                  2.29m F      
 16 Valdez, Hailey             2 Vtc                  2.23m F      
 17 Barsun, Leisel             2 Atc                  2.05m F      
 18 Gardiner, Elise            2 Atc                  2.04m F      
 19 Marinier, Elisa            1 Atc                  1.96m F      
 20 Johnson, Kamryn            2 Ctc                  1.93m F      
 21 Osterloh, Alexandra        2 Aat                  1.59m F      
 22 Guerin, Christina          2 Atc                  1.51m F      
 23 Herrera, Micaela           2 Vtc                  1.37m F      
    Montoya, Alyssa            2 Vtc                     ND F      
    Herrera, Maricela          1 Aoc                     ND F      
    Archibald, Destiny N       2 Dct                     ND F      
 
110  Female  Bantam  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Garcia, Abigail            1 Ctc                  5.32m F      
  2 Saenz, Sierra A            2 Dct                  4.67m F      
  3 Vanderhee, Audrey          1 Ctc                  4.18m F      
 
111  Female  Bantam  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Garcia, Abigail            1 Ctc                 16.30m F      
  2 Silva, Alessandra          2 Rtc                 10.53m F      
  3 Vanden-Heuvel, Sarah       2 Rre                  9.74m F      
  4 Saenz, Sierra A            2 Dct                  9.43m F      
  5 Lucero, Erin               2 Aoc                  8.26m F      
  6 Delillo, Grace             1 Rre                  8.14m F      
  7 Herrera, Maricela          1 Aoc                  6.54m F      
  8 Herrera, Micaela           2 Vtc                  6.48m F      
    Montoya, Alyssa            2 Vtc                     ND F      
 
150  Male  Bantam 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Martinez, Marcus           1 Rre                  13.49 F      
  2 Ball, Keyshawn             1 Brx                  13.99 F      
  3 Flores, Aaziah             1 Brx                  14.16 F      
  4 Watson, Tyrese             1 Brx                  14.30 F      
  5 Whitezell, Klayton         1 Ctc                  14.54 F      
  6 Sanchez, Stephen           1 Unanm                14.60 F      
  7 Schall, Brycen             1 Rre                  14.71 F      
  8 Newman, Isaac              2 Aat                  14.74 F      
  9 Hill, Jayshawn D           1 Dct                  15.18 F      
 10 Erickson, Austin           2 Aat                  15.35 F      
 11 Rodriguez, Jayden          2 Ctc                  15.42 F      
 12 Toquinto, Zavdiel          1 Atc                  15.45 F      
 13 Crespin, Yashiya           2 Rre                  15.52 F      
 14 Davis, Delear              1 Brx                  15.58 F      
 15 Armstrong, Ryan            1 Ctc                  15.65 F      
 16 Smith, Dupri L             1 Dct                  15.77 F      
 17 Vena, Dustin               2 Atc                  16.14 F      
 18 Escalante, Deven           2 Ctc                  16.19 F      
 18 Williams, Izayah           1 Brx                  16.19 F      
 20 Troy, Kensey               2 Aat                  16.21 F      
 21 Bauer, Mitchell            2 Atc                  16.22 F      
 22 Lightfoot, Nearest         1 Aoc                  16.28 F      
 23 Gurule, Isaiah             1 Rtc                  16.40 F      
 24 Pineda-Harris, Steven      2 Aoc                  16.83 F      
 25 Chavez, Dominic            2 Ctc                  16.91 F      
 25 Gushard, Jake              1 Aat                  16.91 F      
 25 Taylor, Cisco              1 Rre                  16.91 F      
 28 Ball, Dezmym               3 Brx                  17.10 F      
 29 Dickey, Terrin             1 Ctc                  17.21 F      
 30 Dumas, Josiah              2 Aoc                  17.23 F      
 31 Perea, Demetrio            2 Rpm                  17.44 F      
 32 Martinez, Logan            2 Ctc                  17.65 F      
 33 Nieves, Matzuel            1 Rre                  17.66 F      
 34 Ball, Devon                2 Brx                  17.77 F      
 35 Delillo, Richard           2 Rre                  18.16 F      
 36 Ball, Terrance             2 Brx                  18.27 F      
 37 Marcelli, Michael          1 Ctc                  19.47 F      
 38 Kohn, Layne                2 Ctc                  19.63 F      
 39 Jones, Peter               1 Ctc                  20.61 F      
 40 Bonney, James              2 Ctc                  25.79 F      
    Herrera, Caleb             1 Vtc                     NT F      
    Ortiz, Izaiah              1 Vtc                     NT F      
    Montoya, Micahel           1 Vtc                     NT F      
    Pintzow, Zach              2 Atc                     NT F      
 
151  Male  Bantam 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Schall, Brycen             1 Rre                  29.72 F      
  2 Erickson, Austin           2 Aat                  31.28 F      
  3 Sanchez, Stephen           1 Unanm                31.63 F      
  4 Watson, Tyrese             1 Brx                  31.69 F      
  5 Whitezell, Klayton         1 Ctc                  31.72 F      
  6 Newman, Isaac              2 Aat                  31.83 F      
  7 Garcia, Julian             1 Rpm                  32.07 F      
  8 Crespin, Yashiya           2 Rre                  32.71 F      
  9 Davis, Delear              1 Brx                  33.54 F      
 10 Rodriguez, Jayden          2 Ctc                  33.70 F      
 11 Hill, Jayshawn D           1 Dct                  33.71 F      
 12 Toquinto, Zavdiel          1 Atc                  33.81 F      
 13 Lightfoot, Nearest         1 Aoc                  34.42 F      
 14 Kristensen, Corey          1 Atc                  34.59 F      
 15 Martinez, Sean             2 Ctc                  35.09 F      
 16 Dickey, Terrin             1 Ctc                  35.64 F      
 17 Pineda-Harris, Steven      2 Aoc                  36.21 F      
 18 Perea, Demetrio            2 Rpm                  36.44 F      
 19 Ball, Dezmym               3 Brx                  36.83 F      
 20 Dumas, Josiah              2 Aoc                  37.44 F      
 21 Nieves, Matzuel            1 Rre                  37.47 F      
 22 Ball, Devon                2 Brx                  38.30 F      
 23 Smith, Dupri L             1 Dct                  38.36 F      
 24 Martinez, Logan            2 Ctc                  38.78 F      
 25 Delillo, Richard           2 Rre                  39.92 F      
 26 Jenkins, Richard           2 Aoc                  40.48 F      
 27 Ball, Terrance             2 Brx                  41.48 F      
 28 Kohn, Layne                2 Ctc                  41.69 F      
 29 Rogers, Tyrese             1 Aoc                  42.32 F      
 30 Herrera, Caleb             1 Vtc                  46.43 F      
 31 Bonney, James              2 Ctc                  49.70 F      
    Martinez, Marcus           1 Rre                     NT F      
    Chavez, Dominic            2 Ctc                     NT F      
    Gushard, Jake              1 Aat                     NT F      
    Bauer, Mitchell            2 Atc                     NT F      
    Pintzow, Zach              2 Atc                     NT F      
 
152  Male  Bantam 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Schall, Brycen             1 Rre                1:07.26 F      
  2 Flores, Aaziah             1 Brx                1:09.26 F      
  3 Garcia, Julian             1 Rpm                1:11.97 F      
  4 Watson, Tyrese             1 Brx                1:14.76 F      
  5 Crespin, Yashiya           2 Rre                1:15.12 F      
  6 Newman, Isaac              2 Aat                1:17.01 F      
  7 Toquinto, Zavdiel          1 Atc                1:18.59 F      
  8 Erickson, Austin           2 Aat                1:19.19 F      
  9 Ball, Keyshawn             1 Brx                1:23.51 F      
 10 Cole, Mason                2 Dct                1:26.62 F      
 11 Vena, Dustin               2 Atc                1:27.18 F      
 12 Gushard, Jake              1 Aat                1:27.24 F      
 13 Juno, Logan                1 Ctc                1:29.39 F      
 14 Delillo, Richard           2 Rre                1:31.21 F      
 15 Jenkins, Richard           2 Aoc                1:34.68 F      
 16 Escalante, Deven           2 Ctc                1:35.24 F      
 17 Rogers, Tyrese             1 Aoc                1:38.99 F      
 18 Barnard, Jared             1 Atc                1:46.34 F      
 19 Gutierrez, Jovan           1 Aoc                1:47.72 F      
    Kristensen, Corey          1 Atc                     NT F      
    Garcia, Manuel             1 Rre                     NT F      
    Martinez, Logan            2 Ctc                     NT F      
    Bonney, James              2 Ctc                     NT F      
    Gurule, Isaiah             1 Rtc                     NT F      
    Chavez, Dominic            2 Ctc                     NT F      
    Martinez, Sean             2 Ctc                     NT F      
    Whitezell, Klayton         1 Ctc                     NT F      
    Rodriguez, Jayden          2 Ctc                     NT F      
 
153  Male  Bantam 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Garcia, Julian             1 Rpm                2:57.66 F      
  2 Troy, Kensey               2 Aat                3:01.95 F      
  3 Martinez, Brian            2 Ctc                3:03.41 F      
  4 Lopez-Zamora, Mark         2 Rtc                3:08.23 F      
  5 Killman, Nicholas          2 Aat                3:08.29 F      
  6 Juno, Logan                1 Ctc                3:30.29 F      
  7 Gonzales, Gabriel          2 Rre                3:55.03 F      
  8 Gutierrez, Jovan           1 Aoc                4:07.11 F      
 
154  Male  Bantam 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Troy, Kensey               2 Aat                5:45.79 F      
  2 Martinez, Brian            2 Ctc                5:49.74 F      
  3 Lopez-Zamora, Mark         2 Rtc                6:01.61 F      
  4 Killman, Nicholas          2 Aat                6:05.27 F      
  5 Cole, Mason                2 Dct                6:26.56 F      
  6 Gurule, Isaiah             1 Rtc                6:31.47 F      
  7 Gonzales, Gabriel          2 Rre                7:28.01 F      
 
155  Male  Bantam 1500m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jones, Peter               1 Ctc               12:34.35 F      
 
158  Male  Bantam  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cleveland, Sequoyah        1 Ctc                  1.30m F      
 
159  Male  Bantam  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Sanchez, Stephen           1 Unanm                3.87m F      
  2 Martinez, Marcus           1 Rre                  3.77m F      
  3 Ball, Keyshawn             1 Brx                  3.60m F      
  4 Rodriguez, Jayden          2 Ctc                  3.46m F      
  5 Garcia, Manuel             1 Rre                  3.39m F      
  6 Bauer, Mitchell            2 Atc                  3.27m F      
  7 Glenn, Teagun              2 Rre                  3.22m F      
  8 Flores, Aaziah             1 Brx                  3.18m F      
  8 Armstrong, Ryan            1 Ctc                  3.18m F      
 10 Smith, Dupri L             1 Dct                  3.11m F      
 11 Dickey, Terrin             1 Ctc                  3.01m F      
 12 Hill, Jayshawn D           1 Dct                  2.80m F      
 13 Pineda-Harris, Steven      2 Aoc                  2.77m F      
 14 Nieves, Matzuel            1 Rre                  2.67m F      
 15 Ball, Terrance             2 Brx                  2.61m F      
 16 Williams, Izayah           1 Brx                  2.55m F      
 17 Ball, Devon                2 Brx                  2.51m F      
 18 Ball, Dezmym               3 Brx                  2.48m F      
 18 Davis, Delear              1 Brx                  2.48m F      
 20 Marcelli, Michael          1 Ctc                  2.05m F      
 21 Lightfoot, Nearest         1 Aoc                  1.97m F      
 22 Jenkins, Richard           2 Aoc                  1.81m F      
 23 Gonzales, Gabriel          2 Rre                  1.74m F      
 24 Herrera, Caleb             1 Vtc                  1.53m F      
    Ortiz, Izaiah              1 Vtc                     ND F      
    Dumas, Josiah              2 Aoc                     ND F      
    Montoya, Micahel           1 Vtc                     ND F      
    Jones, Peter               1 Ctc                     ND F      
    Taylor, Cisco              1 Rre                     ND F      
 
160  Male  Bantam  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Glenn, Teagun              2 Rre                  6.65m F      
  2 Cabral, Alberto            1 Ctc                  5.68m F      
  3 Whitezell, Klayton         1 Ctc                  4.83m F      
  4 Barnard, Jared             1 Atc                  4.64m F      
  5 Marcelli, Michael          1 Ctc                  3.81m F      
 
161  Male  Bantam  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Glenn, Teagun              2 Rre                 29.36m F      
  2 Cabral, Alberto            1 Ctc                 15.11m F      
  3 Rogers, Tyrese             1 Aoc                 14.81m F      
  4 Juno, Logan                1 Ctc                 14.19m F      
  5 Taylor, Cisco              1 Rre                 14.10m F      
  6 Gutierrez, Jovan           1 Aoc                 14.01m F      
  7 Dumas, Josiah              2 Aoc                 12.16m F      
  8 Herrera, Caleb             1 Vtc                  8.12m F      
    Lopez-Zamora, Mark         2 Rtc                     ND F      
    Ortiz, Izaiah              1 Vtc                     ND F      
    Montoya, Micahel           1 Vtc                     ND F      
 
200  Female  Midget 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Watson, Nakala            99 Brx                  13.27 F      
  2 Thompson, Hannah M        99 Dct                  13.61 F      
  3 Crupper, Aphiniti            Rre                  13.71 F      
  4 Abeyta, Elena             99 Rtc                  14.06 F      
  5 Frazier, Breanna          99 Rpm                  14.07 F      
  6 Nieves, Coralys           99 Rre                  14.18 F      
  7 Hart, Miranda                Ctc                  14.26 F      
  8 McGee, Jaelyn                Rre                  14.27 F      
  9 Garcia, Brianna           99 Ctc                  14.40 F      
 10 Monk, Trevelynn              Ctc                  14.44 F      
 11 Ball, Jayna               99 Brx                  14.52 F      
 12 Jiron, Tatianna           99 Ipr                  15.05 F      
 13 Baca, Lexi                   Ctc                  15.07 F      
 14 Crespin, Esperanza        99 Rre                  15.20 F      
 15 Bierly, Ciara                Ctc                  15.66 F      
 16 Hass, Alexa               99 Ctc                  15.98 F      
 17 Robillard, Jenna          99 Ctc                  15.99 F      
 18 Griego, Heather           99 Vtc                  16.31 F      
 19 Whittaker, Madison        99 Ctc                  16.67 F      
 20 Connally, Gloria             Ctc                  16.78 F      
 21 Oyinatumba, Teaya            Ctc                  16.82 F      
 21 Hearn, Jordan                Atc                  16.82 F      
 23 Lopez-Zamora, Aliciana    99 Rtc                  17.98 F      
 24 Bahrmann, Cameron            Rpm                  18.43 F      
 25 Toya, Kiera                  Ctc                  18.48 F      
 26 Leos, Celina                 Atc                  19.00 F      
    Chavez, Jaylynn           99 Rre                     NT F      
    Barillaro, Oceana            Rre                     NT F      
    Armijo, D'Andra           99 Vtc                     NT F      
 
201  Female  Midget 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Watson, Nakala            99 Brx                  27.50 F      
  2 Crupper, Aphiniti            Rre                  28.33 F      
  3 Thompson, Hannah M        99 Dct                  28.93 F      
  4 Nieves, Coralys           99 Rre                  29.08 F      
  5 Barillaro, Oceana            Rre                  29.73 F      
  6 Gouch, Kalin M            99 Dct                  29.76 F      
  7 Moots, Clare              99 Ctc                  29.88 F      
  8 Ball, Jayna               99 Brx                  30.48 F      
  9 McGee, Jaelyn                Rre                  30.78 F      
 10 Monk, Trevelynn              Ctc                  30.95 F      
 11 Crespin, Esperanza        99 Rre                  32.28 F      
 12 Saenz, Makayla R          99 Dct                  32.81 F      
 13 Jiron, Tatianna           99 Ipr                  33.13 F      
 14 Griego, Heather           99 Vtc                  33.46 F      
 15 Moots, Cera                  Ctc                  34.57 F      
 16 Robillard, Jenna          99 Ctc                  34.86 F      
 17 Hass, Alexa               99 Ctc                  35.08 F      
 18 Bierly, Ciara                Ctc                  35.40 F      
 19 Whittaker, Madison        99 Ctc                  35.82 F      
 20 Connally, Gloria             Ctc                  35.99 F      
 21 Lopez-Zamora, Aliciana    99 Rtc                  36.66 F      
 22 Oyinatumba, Teaya            Ctc                  38.06 F      
 23 Hearn, Jordan                Atc                  40.45 F      
 24 Bahrmann, Cameron            Rpm                  41.22 F      
 25 Yatskowitz, Eliana           Atc                  43.96 F      
    Armijo, D'Andra           99 Vtc                     NT F      
    Chavez, Jaylynn           99 Rre                     NT F      
    Leos, Celina                 Atc                     NT F      
    Troy, Genai               99 Aat                     NT F      
 
202  Female  Midget 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Watson, Nakala            99 Brx                1:05.21 F      
  2 Crupper, Aphiniti            Rre                1:05.59 F      
  3 Moots, Clare              99 Ctc                1:07.65 F      
  4 McGee, Jaelyn                Rre                1:09.67 F      
  5 Gouch, Kalin M            99 Dct                1:10.06 F      
  6 Abeyta, Elena             99 Rtc                1:11.37 F      
  7 Hart, Miranda                Ctc                1:12.98 F      
  8 Garcia, Brianna           99 Ctc                1:13.12 F      
  9 Saenz, Makayla R          99 Dct                1:15.18 F      
 10 Baca, Lexi                   Ctc                1:15.37 F      
 11 Jiron, Tatianna           99 Ipr                1:18.35 F      
 12 Silva, Veronica           99 Rtc                1:18.85 F      
 13 Ramos, Marina                Rtc                1:19.40 F      
 14 Moots, Cera                  Ctc                1:19.63 F      
 15 Griego, Heather           99 Vtc                1:19.98 F      
 16 Poole, Kylie                 Ctc                1:21.85 F      
 17 Williams, Aya                Atc                1:24.67 F      
 18 Gonzales, Taylor          99 Rtc                1:36.26 F      
 19 Yatskowitz, Eliana           Atc                1:41.01 F      
 20 Leos, Celina                 Atc                1:49.76 F      
    Chavez, Jaylynn           99 Rre                     NT F      
    Armijo, D'Andra           99 Vtc                     NT F      
    Montoya, Rachel           99 Ctc                     NT F      
 
203  Female  Midget 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 McClure, Melinda          99 Ctc                2:42.51 F      
  2 Cortinas, Daniella        99 Tss                2:43.31 F      
  3 Klein, Molly              99 Ctc                2:47.59 F      
  4 Romero, Raven             99 Rre                2:57.51 F      
  5 Silva, Veronica           99 Rtc                3:15.16 F      
  6 Poole, Kylie                 Ctc                3:20.11 F      
  7 McQuarie, Jessie          99 Aat                3:22.72 F      
  8 Williams, Aya                Atc                3:23.25 F      
  9 Crupper, Amari               Rre                3:23.50 F      
 10 Gonzales, Natalie         99 Rre                4:10.00 F      
    Montoya, Rachel           99 Ctc                     NT F      
    Challacombe, Zoe          99 Unanm                   NT F      
 
204  Female  Midget 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 McClure, Melinda          99 Ctc                5:22.95 F      
  2 Klein, Molly              99 Ctc                5:23.62 F      
  3 Johnson, Juanita          99 Unanm              5:30.47 F      
  4 Cortinas, Daniella        99 Tss                5:38.54 F      
  5 Orozco, Camila            99 Ctc                5:51.09 F      
  6 Crupper, Amari               Rre                7:12.94 F      
    Woodson, Brooke           99 Tss                     NT F      
 
205  Female  Midget 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Orozco, Camila            99 Ctc               12:07.38 F      
  2 McQuarie, Jessie          99 Aat               16:58.01 F      
  3 Miller, Shannon           99 Rre               18:46.68 F      
    Woodson, Brooke           99 Tss                     NT F      
 
206  Female  Midget 1500m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gonzales, Taylor          99 Rtc               10:08.47 F      
  2 Toya, Kiera                  Ctc               11:49.07 F      
 
207  Female  Midget 80m Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Romero, Raven             99 Rre                  17.34 F      
  2 Brown, Krystal            99 Ctc                  17.35 F      
  3 Challacombe, Zoe          99 Unanm                18.38 F      
    Troy, Genai               99 Aat                     NT F      
 
211  Female  Midget  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Moots, Clare              99 Ctc                  1.25m F      
  2 Challacombe, Zoe          99 Unanm                1.20m F      
  3 Hass, Alexa               99 Ctc                  1.05m F      
    Romero, Raven             99 Rre                   .01m F      
    Brown, Krystal            99 Ctc                     NH F      
 
212  Female  Midget  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Abeyta, Elena             99 Rtc                  4.13m F      
  2 Ramos, Marina                Rtc                  4.00m F      
  3 Garcia, Brianna           99 Ctc                  3.93m F      
  4 Brown, Krystal            99 Ctc                  3.63m F      
  5 Nieves, Coralys           99 Rre                  3.57m F      
  6 Bierly, Ciara                Ctc                  3.47m F      
  7 Monk, Trevelynn              Ctc                  3.37m F      
  8 Baca, Lexi                   Ctc                  3.21m F      
  9 Moots, Cera                  Ctc                  3.20m F      
 10 Poole, Kylie                 Ctc                  3.06m F      
 11 Griego, Heather           99 Vtc                  2.82m F      
 12 Connally, Gloria             Ctc                  2.70m F      
 13 Lopez-Zamora, Aliciana    99 Rtc                  2.51m F      
 14 Hearn, Jordan                Atc                  2.06m F      
 15 McQuarie, Jessie          99 Aat                  1.98m F      
 16 Gonzales, Natalie         99 Rre                  1.47m F      
    Gouch, Kalin M            99 Dct                     ND F      
    Barillaro, Oceana            Rre                     ND F      
    Ball, Jayna               99 Brx                     ND F      
    Saenz, Makayla R          99 Dct                     ND F      
    Troy, Genai               99 Aat                     ND F      
 
213  Female  Midget  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Arias, Alicia                Unanm                6.83m F      
  2 Williams, Adaysha D          Brx                  6.06m F      
  3 Johnson, Britney          99 Aoc                  4.88m F      
  4 Yatskowitz, Eliana           Atc                  2.65m F      
 
214  Female  Midget  Discus
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Arias, Alicia                Unanm               15.39m F      
    Williams, Adaysha D          Brx                     ND F      
 
215  Female  Midget  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ramos, Marina                Rtc                 22.56m F      
  2 Silva, Veronica           99 Rtc                 18.98m F      
  3 Arias, Alicia                Unanm               16.59m F      
  4 Whittaker, Madison        99 Ctc                 16.10m F      
  5 Hart, Miranda                Ctc                 14.12m F      
  6 Gonzales, Taylor          99 Rtc                 13.08m F      
  7 Crespin, Esperanza        99 Rre                 12.87m F      
  8 Crupper, Amari               Rre                 12.63m F      
  9 Williams, Adaysha D          Brx                 12.00m F      
 10 Toya, Kiera                  Ctc                 11.18m F      
 11 Oyinatumba, Teaya            Ctc                  8.92m F      
    Miller, Shannon           99 Rre                     ND F      
    Lopez-Zamora, Aliciana    99 Rtc                     ND F      
 
250  Male  Midget 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Byrd, Jordan L               Dct                  12.61 F      
  2 Sanchez, Matthew          99 Atc                  13.47 F      
  3 Erickson, Andrew             Aat                  13.61 F      
  4 Cain, Elijah                 Brx                  13.91 F      
  5 Hise, Austin              99 Rre                  14.00 F      
  6 Ratliffe, Sharay          99 Atc                  14.31 F      
  7 Troy, Remsa                  Aat                  14.34 F      
  8 McKinley, Jaylen          99 Rre                  14.84 F      
  9 Bonney, Christian         99 Ctc                  14.86 F      
 10 Ranieri, Aidan            99 Ctc                  14.95 F      
 11 Nash, Alexander           99 Aat                  14.96 F      
 12 Marcelli, John C          99 Ctc                  15.04 F      
 13 Williams, Korrin             Unanm                15.08 F      
 14 Buster, Matthew           99 Aat                  15.13 F      
 15 Salgado, Justin D            Dct                  15.26 F      
 16 Kohn, Julius                 Ctc                  15.63 F      
 17 Gentry, Cody                 Rre                  15.65 F      
 18 Perry, Seth               99 Rre                  15.95 F      
 19 Martinez, Nathan             Ctc                  15.99 F      
 20 Didier, Tyler                Ctc                  16.32 F      
 21 Trujillo, Derrick            Ctc                  16.33 F      
 22 Cook, Elijah                 Ctc                  17.06 F      
    Brewer-Kmatz, Zachary     99 Atc                     NT F      
    Gonzales, Estevan A          Vtc                     NT F      
    Sanchez, Joshua           99 Aat                     NT F      
    Wauneka, Victor           99 Ctc                     NT F      
    Streetz, Christopher      99 Ctc                     NT F      
    Wagner, Joshua               Atc                     NT F      
 
251  Male  Midget 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Byrd, Jordan L               Dct                  26.90 F      
  2 Sanchez, Matthew          99 Atc                  27.87 F      
  3 Erickson, Andrew             Aat                  28.95 F      
  4 Gonzalez, Fabian          99 Dct                  28.96 F      
  5 Ratliffe, Sharay          99 Atc                  29.89 F      
  6 Troy, Remsa                  Aat                  30.23 F      
  7 Bonney, Christian         99 Ctc                  31.42 F      
  8 Ranieri, Aidan            99 Ctc                  31.48 F      
  9 Perry, Seth               99 Rre                  31.96 F      
 10 Salgado, Justin D            Dct                  32.04 F      
 11 Nash, Alexander           99 Aat                  32.33 F      
 12 Buster, Matthew           99 Aat                  33.42 F      
 13 Kohn, Julius                 Ctc                  33.81 F      
 14 Yancy, Garrett               Rre                  35.22 F      
 15 Blume, Jordan                Brx                  35.25 F      
 16 Wauneka, Victor           99 Ctc                  35.26 F      
 17 Vanderhee, Aaron          99 Unanm                35.30 F      
 18 Moss, Andre               99 Rre                  35.39 F      
    Gentry, Cody                 Rre                     NT F      
    McKinley, Jaylen          99 Rre                     NT F      
    Gonzales, Estevan A          Vtc                     NT F      
    Brewer-Kmatz, Zachary     99 Atc                     NT F      
    Wagner, Joshua               Atc                     NT F      
    Streetz, Christopher      99 Ctc                     NT F      
    Sanchez, Joshua           99 Aat                     NT F      
 
252  Male  Midget 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cain, Elijah                 Brx                1:07.36 F      
  2 Hise, Austin              99 Rre                1:09.04 F      
  3 Troy, Remsa                  Aat                1:09.47 F      
  4 Gonzalez, Fabian          99 Dct                1:10.55 F      
  5 McKinley, Jaylen          99 Rre                1:11.78 F      
  6 Dickey, Joren             99 Ctc                1:13.19 F      
  7 Marcelli, John C          99 Ctc                1:13.20 F      
  8 Buster, Matthew           99 Aat                1:14.47 F      
  9 Trejo, Aidan              99 Ctc                1:15.51 F      
 10 Bonney, Christian         99 Ctc                1:15.84 F      
 11 Martinez, Nathan             Ctc                1:17.11 F      
 12 Erickson, Andrew             Aat                1:20.40 F      
 13 Williams, Korrin             Unanm              1:21.96 F      
 14 Blume, Jordan                Brx                1:22.31 F      
 15 Nash, Alexander           99 Aat                1:22.58 F      
 16 McGinnis, Samuel             Ctc                1:23.01 F      
 17 Trujillo, Derrick            Ctc                1:24.06 F      
 18 Wickesberg, Alejandro     99 Vtc                1:25.11 F      
 19 Didier, Tyler                Ctc                1:25.64 F      
 20 Yancy, Garrett               Rre                1:26.28 F      
 21 Moss, Andre               99 Rre                1:26.30 F      
    Brinson, Miles            99 Ctc                     NT F      
    Byrd, Jordan L               Dct                     NT F      
    Sanchez, Joshua           99 Aat                     NT F      
 
253  Male  Midget 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Smith, Harrison           99 Ctc                2:43.06 F      
  2 McMahon, Brett            99 Ctc                2:44.24 F      
  3 Bejos, Ansel              99 Atc                2:44.53 F      
  4 Blind, Wesley             99 Aat                2:52.14 F      
  5 Ballard, Kordell             Aat                2:57.29 F      
  6 Cionelo, Nehemiah            Ctc                2:58.04 F      
  7 Pino, William                Atc                3:01.09 F      
  8 Barsun, Solomon           99 Atc                3:05.62 F      
  9 Joseph, Mark              99 Atc                3:07.64 F      
  9 Rodwick, Paxton              Ctc                3:07.64 F      
 11 McGinnis, Samuel             Ctc                3:07.93 F      
 12 Wickesberg, Alejandro     99 Vtc                3:23.20 F      
    Powdrell, Jovan J            Dct                     NT F      
 
254  Male  Midget 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Smith, Harrison           99 Ctc                5:21.14 F      
  2 Kedge, AJ                    Unanm              5:23.25 F      
  3 McMahon, Brett            99 Ctc                5:40.10 F      
  4 Pino, William                Atc                5:55.64 F      
  5 Wickesberg, Alejandro     99 Vtc                6:15.66 F      
  6 Joseph, Mark              99 Atc                6:18.10 F      
  7 Rodwick, Paxton              Ctc                6:20.10 F      
 
255  Male  Midget 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ballard, Kordell             Aat               12:15.25 F      
  2 Barsun, Solomon           99 Atc               12:45.71 F      
  3 Blind, Wesley             99 Aat               13:14.99 F      
    McMahon, Brett            99 Ctc                     NT F      
 
256  Male  Midget 1500m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cionelo, Nehemiah            Ctc                9:50.49 F      
    Santistevan, Nicolas         Aat                     DQ F      
 
257  Male  Midget 80m Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Bejos, Ansel              99 Atc                  15.96 F      
 
261  Male  Midget  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Williams, Korrin             Unanm                1.10m F      
  2 Cionelo, Nehemiah            Ctc                  1.00m F      
    Bejos, Ansel              99 Atc                     NH F      
 
262  Male  Midget  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Hise, Austin              99 Rre                  4.46m F      
  2 Sanchez, Matthew          99 Atc                  4.16m F      
  3 McMahon, Brett            99 Ctc                  4.06m F      
  4 Ratliffe, Sharay          99 Atc                  4.05m F      
  5 Dickey, Joren             99 Ctc                  3.64m F      
  6 Trejo, Aidan              99 Ctc                  3.63m F      
  7 Gentry, Cody                 Rre                  3.56m F      
  8 Tavasci, Joshua              Ctc                  3.54m F      
  9 Ranieri, Aidan            99 Ctc                  3.52m F      
 10 Wickesberg, Alejandro     99 Vtc                  3.37m F      
 11 Vanderhee, Aaron          99 Unanm                3.29m F      
 12 Pino, William                Atc                  3.23m F      
 13 Barsun, Solomon           99 Atc                  2.95m F      
 14 Trujillo, Derrick            Ctc                  2.94m F      
 15 Yancy, Garrett               Rre                  2.62m F      
 16 Moss, Andre               99 Rre                  2.54m F      
    Brinson, Miles            99 Ctc                     ND F      
    Marcelli, John C          99 Ctc                     ND F      
    Blume, Jordan                Brx                     ND F      
    Gonzales, Estevan A          Vtc                     ND F      
    Salgado, Justin D            Dct                     ND F      
 
263  Male  Midget  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Dickey, Joren             99 Ctc                  9.06m F      
  2 Romero, Lorenzo           99 Rtc                  6.48m F      
  3 Cook, Elijah                 Ctc                  6.26m F      
  4 Young, Kyronn                Brx                  5.84m F      
  5 Mady, Fred                   Atc                  5.83m F      
  6 Santistevan, Nicolas         Aat                  5.62m F      
  7 Joseph, Mark              99 Atc                  3.64m F      
    Monteith, Dylan           99 Atc                     ND F      
    Brewer-Kmatz, Zachary     99 Atc                     ND F      
    Vigil, Jacob              99 Atc                     ND F      
 
264  Male  Midget  Discus
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Romero, Lorenzo           99 Rtc                 12.74m F      
  2 Cook, Elijah                 Ctc                 12.26m F      
    Mady, Fred                   Atc                     ND F      
 
265  Male  Midget  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Perry, Seth               99 Rre                 24.80m F      
  2 Young, Kyronn                Brx                 18.37m F      
  3 Romero, Lorenzo           99 Rtc                 16.69m F      
    Monteith, Dylan           99 Atc                     ND F      
    Blind, Wesley             99 Aat                     ND F      
 
300  Female  Youth 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Powdrell, Nia L           98 Dct                  12.91 F      
  2 Brinson, Renee            97 Ctc                  13.09 F      
  3 Deloatch, Diera           98 Brx                  13.84 F      
  4 Rodgers, Bridgette        98 Aat                  13.88 F      
  5 Boyden, Jordan            97 Aoc                  13.91 F      
  6 Micahiah, Chock           97 Atc                  13.97 F      
  7 Nez, Taylor               98 Ctc                  13.98 F      
  8 Keith, Antonia A          97 Dct                  14.32 F      
  9 Arnn, Sydney              98 Dct                  14.40 F      
 10 Jones, Nicolette          98 Ctc                  14.68 F      
 10 Moya, Emma                98 Ctc                  14.68 F      
 10 Sanchez, Victoria         98 Ctc                  14.68 F      
 13 Trimmer, Talia            98 Vtc                  14.75 F      
 14 Crespin, Natazanya        98 Rre                  15.27 F      
 15 Delillo, Savannah         98 Rre                  17.26 F      
 16 Livingston-Padilla, Dime  98 Aat                  17.50 F      
    Chavez, Alejandra         97 Ctc                     NT F      
    Altheide, Jade            98 Unanm                   NT F      
    Hernandez, Brooke         98 Ctc                     NT F      
    Bauer, Gabriella          98 Atc                     NT F      
    Gallegos, Grace           97 Vtc                     NT F      
    Swanson, Mason            98 Atc                     NT F      
    Phillips, Sydney          98 Ctc                     NT F      
 
301  Female  Youth 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Romano, Alexa             97 Atc                  26.69 F      
  2 Brinson, Renee            97 Ctc                  27.23 F      
  3 Powdrell, Nia L           98 Dct                  27.35 F      
  4 Newman, Joy               97 Aat                  27.88 F      
  5 Deloatch, Diera           98 Brx                  28.18 F      
  6 Rodgers, Bridgette        98 Aat                  28.45 F      
  7 Monteith, Haley           98 Atc                  29.13 F      
  8 Micahiah, Chock           97 Atc                  29.41 F      
  9 Keith, Antonia A          97 Dct                  29.87 F      
 10 Moya, Emma                98 Ctc                  30.01 F      
 10 Phillips, Sydney          98 Ctc                  30.01 F      
 12 Swanson, Mason            98 Atc                  30.10 F      
 13 Gallegos, Grace           97 Vtc                  30.33 F      
 14 Trimmer, Talia            98 Vtc                  31.19 F      
 15 Crespin, Natazanya        98 Rre                  34.24 F      
 16 Livingston-Padilla, Dime  98 Aat                  36.48 F      
 17 Delillo, Savannah         98 Rre                  39.66 F      
    Boyden, Jordan            97 Aoc                     NT F      
    Bauer, Gabriella          98 Atc                     NT F      
    Chavez, Alejandra         97 Ctc                     NT F      
 
302  Female  Youth 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Newman, Joy               97 Aat                1:08.64 F      
  2 Swanson, Mason            98 Atc                1:08.75 F      
  3 Rodgers, Bridgette        98 Aat                1:09.41 F      
  4 Phillips, Sydney          98 Ctc                1:11.04 F      
  5 Jones, Nicolette          98 Ctc                1:12.03 F      
  6 Gonzales, Toni-Marie      98 Ctc                1:12.62 F      
  7 Keith, Antonia A          97 Dct                1:14.48 F      
  8 Orozco, Tania             97 Ctc                1:14.85 F      
  9 Gonzales, Alyssa          98 Rtc                1:21.98 F      
 10 Tsalabutie, Julia         98 Rre                1:23.16 F      
 11 Calavaza, Karlene         98 Ctc                1:23.66 F      
 12 Livingston-Padilla, Dime  98 Aat                1:28.53 F      
    Delillo, Savannah         98 Rre                     NT F      
    Altheide, Jade            98 Unanm                   NT F      
    Romano, Alexa             97 Atc                     NT F      
 
303  Female  Youth 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stefanovich, Lia          97 Aat                2:43.58 F      
  2 Fernandez, Joana          98 Ctc                2:45.86 F      
  3 Monteith, Haley           98 Atc                2:46.94 F      
  4 Orozco, Tania             97 Ctc                2:59.20 F      
  5 Challacombe, Chelsea      97 Unanm              3:00.66 F      
  6 Barnhouse, Alina          97 Aoc                3:04.46 F      
  7 Rodgers, Gabriella        98 Aat                3:04.75 F      
  8 Tsalabutie, Julia         98 Rre                3:18.32 F      
  9 Ostic, Erinn R            98 Aat                3:27.46 F      
    Romano, Alexa             97 Atc                     NT F      
 
304  Female  Youth 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Monteith, Haley           98 Atc                5:54.32 F      
  2 Calavaza, Karlene         98 Ctc                6:17.95 F      
  3 Barnhouse, Alina          97 Aoc                6:29.27 F      
  4 Ostic, Erinn R            98 Aat                6:59.17 F      
 
305  Female  Youth 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Stefanovich, Lia          97 Aat               11:49.30 F      
  2 Fernandez, Joana          98 Ctc               12:18.16 F      
  3 Rodgers, Gabriella        98 Aat               13:15.02 F      
 
306  Female  Youth 3000m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Lucero, Mercedes          98 Aat               23:16.98 F      
 
307  Female  Youth 100m Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Newman, Joy               97 Aat                  18.23 F      
  2 Sanchez, Victoria         98 Ctc                  21.28 F      
  3 Gonzales, Toni-Marie      98 Ctc                  22.25 F      
  4 Hernandez, Brooke         98 Ctc                  26.36 F      
 
312  Female  Youth  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Challacombe, Chelsea      97 Unanm                1.45m F      
  2 Deloatch, Diera           98 Brx                  1.35m F      
  3 Jones, Nicolette          98 Ctc                  1.20m F      
  4 Tsalabutie, Julia         98 Rre                  1.05m F      
  5 Hernandez, Brooke         98 Ctc                  1.00m F      
    Orozco, Tania             97 Ctc                     NH F      
    Altheide, Jade            98 Unanm                   NH F      
 
314  Female  Youth  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Newman, Joy               97 Aat                  4.43m F      
  2 Brinson, Renee            97 Ctc                  4.33m F      
  3 Nez, Taylor               98 Ctc                  4.07m F      
  4 Boyden, Jordan            97 Aoc                  4.03m F      
  5 Trimmer, Talia            98 Vtc                  3.80m F      
  6 Swanson, Mason            98 Atc                  3.69m F      
  7 Rodgers, Bridgette        98 Aat                  3.66m F      
  8 Micahiah, Chock           97 Atc                  3.65m F      
  9 Stefanovich, Lia          97 Aat                  3.15m F      
 10 Moya, Emma                98 Ctc                  3.05m F      
 11 Rodgers, Gabriella        98 Aat                  3.04m F      
 12 Livingston-Padilla, Dime  98 Aat                  2.97m F      
    Barnhouse, Alina          97 Aoc                     ND F      
    Bauer, Gabriella          98 Atc                     ND F      
    Altheide, Jade            98 Unanm                   ND F      
    Ostic, Erinn R            98 Aat                     ND F      
    Gallegos, Grace           97 Vtc                     ND F      
    Keith, Antonia A          97 Dct                     ND F      
 
315  Female  Youth  Triple Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Brinson, Renee            97 Ctc                  9.46m F      
  2 Boyden, Jordan            97 Aoc                  8.74m F      
 
316  Female  Youth  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Challacombe, Chelsea      97 Unanm               11.06m F      
  2 Lucero, Mercedes          98 Aat                  6.78m F      
  3 Chavez, Victoria          98 Ctc                  5.02m F      
  4 Gonzales, Alyssa          98 Rtc                  4.90m F      
 
317  Female  Youth  Discus
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Lucero, Mercedes          98 Aat                 13.20m F      
  2 Chavez, Victoria          98 Ctc                 10.24m F      
 
318  Female  Youth  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gonzales, Alyssa          98 Rtc                 15.88m F      
  2 Chavez, Victoria          98 Ctc                 11.30m F      
    Trimmer, Talia            98 Vtc                     ND F      
 
350  Male  Youth 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Schexnayder, Mykell       97 Brx                  11.93 F      
  2 Countee, Charles          97 Aoc                  12.67 F      
  3 Padilla, Kai              98 Rre                  12.68 F      
  4 Garcia, Joshua            97 Rre                  13.44 F      
  5 Foley, Josh M             98 Rre                  13.73 F      
  6 Mellady, Jacob            98 Aat                  14.36 F      
  7 Boyden, Malik             97 Aoc                  14.39 F      
  8 Haarman, Noah             98 Unanm                15.64 F      
    Jones, Javohn R           97 Dct                     NT F      
    Brown, Elijah             98 Aoc                     NT F      
    Armijo, Mike              98 Vtc                     NT F      
    Johnson, Richard          97 Dct                     NT F      
    Goodwin, Elijah           98 Ctc                     NT F      
    Lira, Elijah              98 Ctc                     NT F      
    Swanson, Augustus         97 Atc                     NT F      
 
351  Male  Youth 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Schexnayder, Mykell       97 Brx                  25.84 F      
  2 Goldston, Alejandro       98 Aoc                  26.78 F      
  3 Countee, Charles          97 Aoc                  26.91 F      
  4 Garcia, Joshua            97 Rre                  27.15 F      
  5 Padilla, Kai              98 Rre                  27.35 F      
  6 Mellady, Jacob            98 Aat                  27.39 F      
  7 Nieves, Ricardo           97 Rre                  27.88 F      
  8 Schall, Brady S           98 Rre                  28.74 F      
  9 Bierly, Alexander         98 Ctc                  29.23 F      
 10 Boyden, Malik             97 Aoc                  30.69 F      
 10 Grafe, Gideon             97 Ctc                  30.69 F      
 12 Davis, Kevin              97 Ctc                  32.27 F      
 13 Goodwin, Nicholas         97 Ctc                  33.56 F      
    Johnson, Richard          97 Dct                     NT F      
    Brown, Elijah             98 Aoc                     NT F      
    Jones, Javohn R           97 Dct                     NT F      
    Gonzales, Rosendo A       97 Vtc                     NT F      
    Swanson, Augustus         97 Atc                     NT F      
 
352  Male  Youth 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Goldston, Alejandro       98 Aoc                1:00.93 F      
  2 Schexnayder, Mykell       97 Brx                1:02.91 F      
  3 Padilla, Kai              98 Rre                1:03.54 F      
  4 Schall, Brady S           98 Rre                1:03.88 F      
  5 Nieves, Ricardo           97 Rre                1:07.22 F      
  6 Smith, Josiah C           98 Dct                1:11.59 F      
  7 Ramos, Antonio            98 Rtc                1:11.71 F      
  8 Mellady, Jacob            98 Aat                1:11.77 F      
  9 Haarman, Noah             98 Unanm              1:21.07 F      
 10 Davis, Kevin              97 Ctc                1:22.67 F      
    Lira, Elijah              98 Ctc                     NT F      
    Johnson, Richard          97 Dct                     NT F      
    Gonzales, Rosendo A       97 Vtc                     NT F      
    Holly, Matthew            97 Atc                     NT F      
    Swanson, Augustus         97 Atc                     NT F      
 
353  Male  Youth 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Duran, Steven             97 Ctc                2:21.53 F      
  2 Dodd, Noah                98 Rre                2:32.55 F      
  3 Romero, Aaron             97 Unanm              2:34.88 F      
  4 Grafe, Gideon             97 Ctc                2:37.74 F      
  5 Laktasic, Connor          98 Aat                2:39.21 F      
  6 Ramos, Antonio            98 Rtc                2:57.19 F      
  7 Johnston, Connor          98 Atc                3:06.83 F      
  8 Gurule, Elijah T          97 Dct                3:08.49 F      
  9 Jones, Garrett            97 Atc                3:25.78 F      
    Otero, Jorge              97 Atc                     NT F      
    Gonzales, Rosendo A       97 Vtc                     NT F      
    Armijo, Mike              98 Vtc                     NT F      
    Smith, Josiah C           98 Dct                     NT F      
    Toya, Keenan              98 Ctc                     NT F      
 
354  Male  Youth 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Duran, Steven             97 Ctc                4:58.43 F      
  2 Romero, Aaron             97 Unanm              5:10.56 F      
  3 Dodd, Noah                98 Rre                5:29.25 F      
  4 Toya, Keenan              98 Ctc                5:32.46 F      
  5 Johnston, Connor          98 Atc                6:12.39 F      
 
355  Male  Youth 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Otero, Jorge              97 Atc               10:40.80 F      
  2 Romero, Aaron             97 Unanm             10:45.23 F      
  3 Laktasic, Connor          98 Aat               11:25.77 F      
  4 Blauser, Jacob            97 Aat               11:46.60 F      
    Gurule, Elijah T          97 Dct                     NT F      
 
356  Male  Youth 3000m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
    Otero, Jorge              97 Atc                     NT F      
 
357  Male  Youth 100m Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Petrey, Kyle              97 Rre                  18.20 F      
  2 Schall, Brady S           98 Rre                  18.85 F      
  3 Bierly, Alexander         98 Ctc                  20.85 F      
 
362  Male  Youth  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Petrey, Kyle              97 Rre                  1.35m F      
  2 Foley, Josh M             98 Rre                  1.30m F      
  2 Schexnayder, Mykell       97 Brx                  1.30m F      
  4 Goodwin, Nicholas         97 Ctc                  1.15m F      
  4 Dodd, Noah                98 Rre                  1.15m F      
  6 Haarman, Noah             98 Unanm                1.10m F      
 
364  Male  Youth  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Petrey, Kyle              97 Rre                  5.24m F      
  2 Padilla, Kai              98 Rre                  4.57m F      
  3 Goldston, Alejandro       98 Aoc                  4.39m F      
  4 Nieves, Ricardo           97 Rre                  3.98m F      
  5 Countee, Charles          97 Aoc                  3.95m F      
  6 Bierly, Alexander         98 Ctc                  3.74m F      
  7 Mellady, Jacob            98 Aat                  3.50m F      
  8 Boyden, Malik             97 Aoc                  3.37m F      
    Armijo, Mike              98 Vtc                     ND F      
    Brown, Elijah             98 Aoc                     ND F      
    Gonzales, Rosendo A       97 Vtc                     ND F      
    Jones, Javohn R           97 Dct                     ND F      
 
365  Male  Youth  Triple Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Petrey, Kyle              97 Rre                 11.24m F      
    Gonzales, Rosendo A       97 Vtc                     ND F      
    Goldston, Alejandro       98 Aoc                     ND F      
    Schall, Brady S           98 Rre                     ND F      
 
366  Male  Youth  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Holly, Matthew            97 Atc                 10.71m F      
  2 Goodwin, Nicholas         97 Ctc                  9.30m F      
  3 Goodwin, Elijah           98 Ctc                  9.12m F      
  4 Lopez, Riley              98 Rtc                  8.64m F      
  5 Abeyta, Esteban           97 Rtc                  6.55m F      
  6 Jones, Garrett            97 Atc                  5.65m F      
 
367  Male  Youth  Discus
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Holly, Matthew            97 Atc                 31.46m F      
  2 Lopez, Riley              98 Rtc                 22.80m F      
  3 Abeyta, Esteban           97 Rtc                 16.15m F      
 
368  Male  Youth  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ramos, Antonio            98 Rtc                 23.56m F      
  2 Toya, Keenan              98 Ctc                 21.49m F      
  3 Goodwin, Nicholas         97 Ctc                 19.35m F      
  4 Goodwin, Elijah           98 Ctc                 19.19m F      
  5 Abeyta, Esteban           97 Rtc                 17.79m F      
  6 Davis, Kevin              97 Ctc                  8.87m F      
 
400  Female  Interim 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gallegos, Elicia          96 Rre                  13.05 F      
  2 Nez, Jordyn               96 Ctc                  13.20 F      
  3 Phillips, Hannah          96 Ctc                  14.02 F      
  4 Robillard, Jerica         95 Ctc                  15.40 F      
    Armijo, Dezirae           95 Vtc                     NT F      
 
401  Female  Interim 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gallegos, Elicia          96 Rre                  26.83 F      
  2 Phillips, Hannah          96 Ctc                  29.02 F      
  3 Moss, Tiana               96 Rre                  34.12 F      
    Marcelli, Ann             96 Ctc                     NT F      
    Armijo, Dezirae           95 Vtc                     NT F      
    Robillard, Jerica         95 Ctc                     NT F      
 
402  Female  Interim 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gallegos, Elicia          96 Rre                1:02.18 F      
  2 Cionelo, Moriah           96 Ctc                1:15.81 F      
  3 Marcelli, Ann             96 Ctc                1:18.93 F      
 
403  Female  Interim 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Katzman, Jacqueline       95 Ctc                2:23.33 F      
  2 Emerson, Halen            96 Atc                2:47.11 F      
 
404  Female  Interim 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Katzman, Jacqueline       95 Ctc                4:58.70 F      
  2 Emerson, Halen            96 Atc                5:15.86 F      
 
407  Female  Interim 3000m Walk
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cionelo, Moriah           96 Ctc               18:35.40 F      
    Padilla, Raven            96 Ctc                     NT F      
 
408  Female  Interim 100m Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Moss, Tiana               96 Rre                  26.41 F      
 
413  Female  Interim  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Gallegos, Elicia          96 Rre                  1.45m F      
  2 Moss, Tiana               96 Rre                  1.00m F      
 
415  Female  Interim  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Phillips, Hannah          96 Ctc                  4.19m F      
  2 Nez, Jordyn               96 Ctc                  4.07m F      
  3 Emerson, Halen            96 Atc                  2.43m F      
    Armijo, Dezirae           95 Vtc                     ND F      
 
417  Female  Interim  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Le Det, Jermany           95 Aoc                  9.80m F      
 
419  Female  Interim  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
    Herrera, Loiusa           96 Aoc                     ND F      
 
450  Male  Interim 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Johnson, Michael          95 Dct                  11.54 F      
  2 Streetz, Damian           96 Ctc                  12.00 F      
  3 Smith, Sy                 95 Rre                  12.30 F      
  4 Schall, Brennen S         96 Rre                  12.38 F      
  5 Telesha, Nick             95 Ctc                  12.46 F      
  6 Ruggles, John Wayne       95 Rre                  12.54 F      
  7 Barnes, Nathan            95 Unanm                12.71 F      
  8 Chavez, Dominico          96 Rre                  13.08 F      
  8 Vicknair, Robert          96 Rre                  13.08 F      
 10 Kinyak, Theodore          96 Aat                  13.57 F      
 11 Calloway, Marquese        96 Aoc                  15.20 F      
    Brown, Kale               95 Ctc                     NT F      
    Montoya, Marquise         95 Brx                     NT F      
    Acosta, Chris             96 Aoc                     NT F      
    Toya, Brandon             96 Ctc                     NT F      
 
451  Male  Interim 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ruggles, John Wayne       95 Rre                  24.49 F      
  2 Bassett, Cody             95 Ctc                  24.56 F      
  3 Schall, Brennen S         96 Rre                  25.17 F      
  4 Smith, Sy                 95 Rre                  25.32 F      
  5 Barnes, Nathan            95 Unanm                25.52 F      
  6 Vicknair, Robert          96 Rre                  26.94 F      
  7 Kinyak, Theodore          96 Aat                  28.57 F      
  8 Toya, Brandon             96 Ctc                  32.01 F      
  9 Calloway, Marquese        96 Aoc                  32.18 F      
    Chavez, Dominico          96 Rre                     NT F      
    Streetz, Damian           96 Ctc                     NT F      
 
452  Male  Interim 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Ruggles, John Wayne       95 Rre                  54.23 F      
  2 Schall, Brennen S         96 Rre                  57.27 F      
  3 Smith, Sy                 95 Rre                1:00.14 F      
  4 Chavez, Dominico          96 Rre                1:01.32 F      
  5 Vicknair, Robert          96 Rre                1:03.17 F      
  6 Kinyak, Theodore          96 Aat                1:11.26 F      
    Ball, Deondre             96 Brx                     NT F      
    Telesha, Nick             95 Ctc                     NT F      
 
453  Male  Interim 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Bassett, Cody             95 Ctc                2:11.65 F      
  2 Ball, Deondre             96 Brx                2:31.88 F      
    Conaway, Parker           96 Ctc                     NT F      
    Smith, Grey               96 Unanm                   NT F      
 
454  Male  Interim 1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Smith, Grey               96 Unanm              5:48.21 F      
 
455  Male  Interim 3000m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Smith, Grey               96 Unanm             11:41.55 F      
 
458  Male  Interim 110m Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Brown, Kale               95 Ctc                  17.36 F      
  2 Bassett, Cody             95 Ctc                  17.46 F      
    Schall, Brennen S         96 Rre                     NT F      
 
463  Male  Interim  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Yelton, Nick              96 Unanm                1.75m F      
  2 Bassett, Cody             95 Ctc                  1.65m F      
  3 Brown, Kale               95 Ctc                  1.60m F      
  4 Ball, Deondre             96 Brx                  1.30m F      
 
465  Male  Interim  Long Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Brown, Kale               95 Ctc                  5.46m F      
  2 Telesha, Nick             95 Ctc                  4.89m F      
  3 Kinyak, Theodore          96 Aat                  4.42m F      
  4 Calloway, Marquese        96 Aoc                  3.82m F      
 
466  Male  Interim  Triple Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Brown, Kale               95 Ctc                 12.66m F      
 
467  Male  Interim  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Yelton, Nick              96 Unanm               12.46m F      
  2 Budick, Mike              95 Unanm               11.80m F      
  3 Smith, Sy                 95 Rre                 11.35m F      
  4 Madrid, Noah J            96 Dct                 11.25m F      
  5 Montoya, Marquise         95 Brx                 10.64m F      
  6 Kreger, Cole              96 Atc                 10.17m F      
  7 Khari, Young              96 Brx                  9.57m F      
  8 Sierra, Nathaniel         95 Unanm                8.95m F      
  9 Streetz, Damian           96 Ctc                  7.49m F      
 10 Toya, Brandon             96 Ctc                  6.46m F      
    Fuller, Devaughn          96 Unanm                   ND F      
    Petersen, Dallas          96 Aat                     ND F      
    Telesha, Nick             95 Ctc                     ND F      
 
468  Male  Interim  Discus
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Budick, Mike              95 Unanm               36.31m F      
  2 Madrid, Noah J            96 Dct                 29.59m F      
  3 Montoya, Marquise         95 Brx                 29.22m F      
  4 Kreger, Cole              96 Atc                 28.66m F      
  5 Yelton, Nick              96 Unanm               25.16m F      
  6 Sierra, Nathaniel         95 Unanm               19.99m F      
  7 Khari, Young              96 Brx                 12.99m F      
    Fuller, Devaughn          96 Unanm                   ND F      
    Petersen, Dallas          96 Aat                     ND F      
 
469  Male  Interim  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Acosta, Chris             96 Aoc                 40.10m F      
  2 Budick, Mike              95 Unanm               37.99m F      
  3 Martinez, Marc A          96 Dct                 37.39m F      
  4 Montoya, Marquise         95 Brx                 28.42m F      
  5 Toya, Brandon             96 Ctc                 28.15m F      
  6 Yelton, Nick              96 Unanm               21.16m F      
  7 Sierra, Nathaniel         95 Unanm               17.30m F      
  8 Khari, Young              96 Brx                 13.61m F      
    Fuller, Devaughn          96 Unanm                   ND F      
    Petersen, Dallas          96 Aat                     ND F      
 
502  Female  Young 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Allen, Maya               94 Ctc                1:07.44 F      
 
503  Female  Young 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Allen, Maya               94 Ctc                2:37.13 F      
 
550  Male  Young 100m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jones, Parker             94 Rre                  11.70 F      
  2 Smith, Matthew            93 Rre                  13.13 F      
 
551  Male  Young 200m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jones, Parker             94 Rre                  23.31 F      
 
552  Male  Young 400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Castillo, Zachary         94 Ctc                  58.58 F      
  2 Smith, Matthew            93 Rre                  59.70 F      
 
553  Male  Young 800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Castillo, Zachary         94 Ctc                2:10.37 F      
  2 Smith, Matthew            93 Rre                2:12.84 F      
 
563  Male  Young  High Jump
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Jones, Parker             94 Rre                  1.70m F      
 
567  Male  Young  Shot Put
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Arias, Leonard            93 Unanm               12.12m F      
  2 Montoya, Patricio         93 Unanm               11.99m F      
  3 Lucero, Lucas             94 Aat                  7.14m F      
 
568  Male  Young  Discus
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Arias, Leonard            93 Unanm               38.80m F      
  2 Montoya, Patricio         93 Unanm               24.92m F      
  3 Lucero, Lucas             94 Aat                 15.58m F      
 
569  Male  Young  Javelin
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Arias, Leonard            93 Unanm               40.35m F      
  2 Montoya, Patricio         93 Unanm               29.11m F      
 
621  Female    Other
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
    Camplain, Carolyn         89 Unanm                   DQ F      
 
654  Male   1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Perkins, Nathan           86 Unanm              5:20.20 F      
 
704  Male   800m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Rodefer, Benjamin         63 Unanm              2:23.33 F      
 
705  Male   1500m Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Rodefer, Benjamin         63 Unanm              5:15.86 F      
 
706  Male   400m Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 Cionelo, Geraldo          61 Ctc                1:06.62 F