Licensed to New Mexico USATF - Association License
                                        HY-TEK's Meet Manager 6/7/2015 05:56 PM
                     2015 USATFNM Track Meet #4 - 6/6/2015                     
                                AAT Finish Line                                
                           Eldorado HS - Albuq., NM                            
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1   165 Graci Jones         07 AAT                    16.08      16.14   1 
  2   282 Jordyn Dyer         07 CTC                    16.14      16.22   1 
  3   523 Portia Renfro       07 STC                    17.60      17.78   1 
  4   174 Sasha Lucero        07 AAT                    18.05      18.25   1 
  5   633 Laila Carter        07 SFE                    17.90      18.32   1 
  6   410 Mary Valdez         08 CTC                    18.41      18.91   1 
  7   962 Evangeline Martine  07 UNANM                  19.84      19.69   2 
  8   565 Raina Passalacqua   09 UNANM                  19.31      19.71   2 
  9    18 Ava Chavez          07 ATC                    18.81      19.84   1 
 10    19 Raecheleia Hayes    07 ATC                    19.27      20.15   1 
 11   620 Sophia Hassey       08 SOH                    19.65      20.57   2 
 12   261 Marisol Chavez      09 CTC                    20.76      20.72   2 
 13   655 Carmen Chavez       09 IDT                               21.39   3 
 14   180 Sophia Perez        07 AAT                    21.39      21.74   2 
 15   109 Zoie Hall           10 MTC                    21.95      21.80   2 
 16   303 Loren Herrera       07 CTC                    21.02      22.16   2 
 17   141 Emma Agelastos      08 AAT                    22.57      23.83   3 
 18   119 Candace Nikkila     09 MTC                    24.90      25.25   3 
 19   599 Gianna Vigil        09 SOH                    25.52      25.34   3 
 20   125 Brooke Ray          10 MTC                    29.26      30.15   3 
 
200 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   282 Jordyn Dyer         07 CTC                    34.09      34.75   1 
  2     9 Tsehay Burdick      07 ATC                    34.58      35.68   1 
  3   517 Jenia Quinones      07 STC                    37.18      38.13   1 
  4   174 Sasha Lucero        07 AAT                    38.49      39.40   1 
  5   505 Nevaeha Aragon      07 STC                    40.01      41.30   2 
  6    18 Ava Chavez          07 ATC                    39.48      41.53   1 
  7   962 Evangeline Martine  07 UNANM                  41.90      42.57   2 
  8   303 Loren Herrera       07 CTC                               46.75   4 
  9   180 Sophia Perez        07 AAT                    47.08      47.17   2 
 10   330 Alanah Lytle        08 CTC                    46.67      50.59   2 
 11   109 Zoie Hall           10 MTC                    52.00      51.03   3 
 12   655 Carmen Chavez       09 IDT                               52.43   4 
 13   141 Emma Agelastos      08 AAT                    50.74      54.13   3 
 14   119 Candace Nikkila     09 MTC                    52.60      56.36   3 
 15    38 Emmanuelle Yurcic   12 ATC                    55.72      56.43   3 
 16   125 Brooke Ray          10 MTC                  1:19.06    1:11.27   3 
 
400 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   174 Sasha Lucero        07 AAT                  1:25.94    1:22.59   1 
  2   514 Emma Lucero         07 STC                             1:26.47   2 
  3   633 Laila Carter        07 SFE                  1:25.02    1:26.94   1 
  4   948 Helen Desmond       07 UNANM                1:30.19    1:32.48   1 
  5   411 Isabella Varela     07 CTC                  1:33.84    1:34.59   2 
  6   246 Madisen Abeyta-Bro  07 CTC                  1:32.52    1:34.92   1 
  7   620 Sophia Hassey       08 SOH                  1:33.60    1:36.48   1 
  8   611 McKaylee Burt       07 SOH                  1:32.40    1:37.37   1 
  9   604 Sophia Aguilar      08 SOH                             1:51.29   2 
 
800 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   800 Delaney Chama       07 WRC                  3:32.27    3:15.66  
  2   339 Luciana Martinez-C  08 CTC                  3:14.10    3:15.66  
  3   948 Helen Desmond       07 UNANM                           3:25.01  
  4   317 Vivian Lee          08 CTC                  3:39.27    3:32.63  
  5   311 Braylie Laughlin    07 CTC                  3:54.60    3:44.17  
 --     9 Tsehay Burdick      07 ATC                                  DQ  
 
1500 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   339 Luciana Martinez-C  08 CTC                  6:27.12    6:43.38  
  2   411 Isabella Varela     07 CTC                             7:11.80  
  3   800 Delaney Chama       07 WRC                  6:53.71    7:36.17  
  4   317 Vivian Lee          08 CTC                             7:53.09  
  5   311 Braylie Laughlin    07 CTC                  7:41.49    8:19.23  
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 SOLDIERS TRACK CLUB  'A'                          1:13.15    1:12.08  
     1) 505 Nevaeha Aragon 07           2) 514 Emma Lucero 07             
     3) 517 Jenia Quinones 07           4) 523 Portia Renfro 07           
  2 COUGAR TRACK CLUB  'A'                                       1:18.45  
     1) 246 Madisen Abeyta-Brown 07     2) 261 Marisol Chavez 09          
     3) 330 Alanah Lytle 08             4) 410 Mary Valdez 08             
  3 SONS OF HERMES  'A'                               1:21.12    1:26.78  
     1) 620 Sophia Hassey 08            2) 604 Sophia Aguilar 08          
     3) 599 Gianna Vigil 09             4) 611 McKaylee Burt 07           
 
Long Jump 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   282 Jordyn Dyer         07 CTC                    3.07m      3.00m    9-10.25 
  2   165 Graci Jones         07 AAT                    3.10m      2.95m    9-08.25 
  3   523 Portia Renfro       07 STC                    2.73m      2.90m    9-06.25 
  4   633 Laila Carter        07 SFE                    2.52m      2.89m    9-05.75 
  5    19 Raecheleia Hayes    07 ATC                    2.35m      2.66m    8-08.75 
  6   246 Madisen Abeyta-Bro  07 CTC                    2.75m      2.53m    8-03.75 
  7   611 McKaylee Burt       07 SOH                    2.43m      2.52m    8-03.25 
  8   514 Emma Lucero         07 STC                    2.71m      2.43m    7-11.75 
  9   505 Nevaeha Aragon      07 STC                    2.21m      2.38m    7-09.75 
 10   410 Mary Valdez         08 CTC                    2.49m      2.32m    7-07.50 
 11   948 Helen Desmond       07 UNANM                  2.45m      2.21m    7-03.00 
 12   517 Jenia Quinones      07 STC                    2.52m      2.08m    6-10.00 
 13   655 Carmen Chavez       09 IDT                               1.99m    6-06.50 
 14   330 Alanah Lytle        08 CTC                               1.88m    6-02.00 
 15   565 Raina Passalacqua   09 UNANM                             1.87m    6-01.75 
 16    18 Ava Chavez          07 ATC                    1.75m      1.84m    6-00.50 
 16   109 Zoie Hall           10 MTC                    1.77m      1.84m    6-00.50 
 18   119 Candace Nikkila     09 MTC                               1.83m    6-00.00 
 19   141 Emma Agelastos      08 AAT                    1.91m      1.66m    5-05.50 
 20   599 Gianna Vigil        09 SOH                    1.37m      1.54m    5-00.75 
 21   125 Brooke Ray          10 MTC                    1.32m      1.46m    4-09.50 
 22   180 Sophia Perez        07 AAT                    1.69m      1.44m    4-08.75 
 23    38 Emmanuelle Yurcic   12 ATC                    1.06m      1.41m    4-07.50 
 24   261 Marisol Chavez      09 CTC                    1.81m      1.39m    4-06.75 
 25   471 Kiara Brown         10 GSTC                              1.22m    4-00.00 
 
Javelin Throw 300g 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1    38 Emmanuelle Yurcic   12 ATC                    3.16m      7.37m      24-02 
  2    19 Raecheleia Hayes    07 ATC                    7.55m      7.30m      23-11 
 
100 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   217 Eva Love            05 FTE                    15.28      15.45   1 
  2    52 Tanna Schornstein   06 ATC                    16.05      15.57   1 
  3   723 Janiya Preciado     05 UNANM                             15.68   3 
  4   399 Claire Strobbe      05 CTC                    15.47      16.39   1 
  5     3 Caden Hallenbeck    05 ATC                    16.22      16.74   1 
  6    12 Acacia Dairsow      06 ATC                    17.03      16.90   1 
  7   106 Jaelyn Greene-Sosa  05 MTC                    17.10      17.17   1 
  8   392 Camryn Smith        05 CTC                    18.04      17.44   2 
  9   287 Katelyn Frazier     05 CTC                    17.63      17.50   1 
 10   961 Jada Lujan          06 UNANM                  17.94      17.55   2 
 11   164 Harper Ives         06 AAT                    17.67      17.75   2 
 12   364 Delilah Portillo    06 CTC                    17.80      17.75   2 
 13   181 Scarlett Peterson   05 AAT                    17.79      17.83   2 
 14   619 Anislie Hassey      06 SOH                    18.00      18.10   2 
 15   504 Jenessa Aragon      05 STC                    17.85      18.49   2 
 16   586 Melina Hernandez    06 SOH                    18.51      19.04   2 
 17    39 Leila Yurcic        06 ATC                    20.25      19.25   3 
 18    28 Serenity Oates      06 ATC                    19.30      19.28   3 
 19   156 Rosalin Chavez      05 AAT                    19.50      19.68   3 
 20   268 Mariela Connally    06 CTC                    19.36      19.95   3 
 21    24 Ava Medina          06 ATC                    19.91      20.29   3 
 22   142 Gabby Agelastos     06 AAT                    19.68      20.36   3 
 23    15 Isabella Fernandez  06 ATC                    22.22      21.72   3 
 
200 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1    52 Tanna Schornstein   06 ATC                    32.98      32.83   1 
  2   217 Eva Love            05 FTE                    31.65      32.91   1 
  3   723 Janiya Preciado     05 UNANM                             33.80   3 
  4   399 Claire Strobbe      05 CTC                    32.70      34.14   1 
  5   104 Sydney Garcia       05 MTC                    35.03      36.35   1 
  6   106 Jaelyn Greene-Sosa  05 MTC                    36.97      37.31   2 
  7   961 Jada Lujan          06 UNANM                  36.68      37.70   1 
  8   164 Harper Ives         06 AAT                    36.61      38.76   1 
  9   287 Katelyn Frazier     05 CTC                    37.29      39.52   2 
 10   268 Mariela Connally    06 CTC                    41.98      42.63   2 
 11    24 Ava Medina          06 ATC                    41.44      45.74   2 
 12   142 Gabby Agelastos     06 AAT                    43.37      46.36   3 
 
400 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   289 Leah Futey          05 CTC                  1:11.03    1:08.61   1 
  2    52 Tanna Schornstein   06 ATC                  1:15.45    1:11.18   1 
  3   326 Sophia Lopez        05 CTC                             1:18.90   3 
  4   104 Sydney Garcia       05 MTC                  1:19.30    1:20.27   1 
  5   181 Scarlett Peterson   05 AAT                  1:21.02    1:21.27   1 
  6   619 Anislie Hassey      06 SOH                  1:25.01    1:25.45   1 
  7   335 Sydney Marks        06 CTC                  1:29.22    1:26.89   2 
  8    28 Serenity Oates      06 ATC                  1:31.28    1:27.08   2 
  9   954 Raylee Hunt         06 UNANM                1:32.82    1:32.52   2 
 10     3 Caden Hallenbeck    05 ATC                  1:32.32    1:35.71   2 
 11   586 Melina Hernandez    06 SOH                  1:35.53    1:36.76   2 
 12    36 Eliza Sumner        05 ATC                  1:39.33    1:36.89   3 
 
800 Meter Run 9-10 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   326 Sophia Lopez        05 CTC                             2:59.13   2 
  2   341 Zoe Martinez-Crook  06 CTC                  3:17.85    3:10.03   1 
  3   248 Tess Arruti         05 CTC                  3:05.10    3:10.97   1 
  4   335 Sydney Marks        06 CTC                  3:08.16    3:16.65   1 
  5   799 Melena Chama        06 WRC                  3:02.79    3:16.76   1 
  6   253 Haili Begay         06 CTC                  3:22.23    3:17.35   1 
  7   408 Elena Valdez        05 CTC                  3:16.15    3:25.34   1 
  8   793 Lauren Mora         05 WRC                  3:19.14    3:34.36   1 
  9   954 Raylee Hunt         06 UNANM                3:31.42    3:36.66   2 
 10   794 Kiera Mora          06 WRC                  3:17.19    3:37.94   1 
 11   382 Peyton Scarff       06 CTC                  3:37.29    3:49.56   2 
 
1500 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   289 Leah Futey          05 CTC                  5:14.88    5:18.64  
  2   341 Zoe Martinez-Crook  06 CTC                  6:35.95    6:31.02  
  3   799 Melena Chama        06 WRC                  6:11.88    6:40.85  
  4   248 Tess Arruti         05 CTC                  6:49.67    6:53.33  
  5   408 Elena Valdez        05 CTC                  6:48.00    7:04.66  
  6   253 Haili Begay         06 CTC                  7:01.43    7:20.19  
  7   794 Kiera Mora          06 WRC                  7:01.76    7:31.71  
  8   793 Lauren Mora         05 WRC                  6:50.07    7:33.90  
  9    36 Eliza Sumner        05 ATC                  6:55.80    7:34.53  
 10   382 Peyton Scarff       06 CTC                  7:25.97    7:57.99  
 
4x100 Meter Relay 9-10 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 INTERNATIONAL DISTRICT TRACK  'A'                            1:08.28  
     1) 669 Allison Ryan 06             2) 667 Amara Ortiz 06             
     3) 656 Imani Cole Robinson 06      4) 675 Ella Smith 06              
  2 COUGAR TRACK CLUB  'A'                            1:07.66    1:11.17  
     1) 287 Katelyn Frazier 05          2) 392 Camryn Smith 05            
     3) 399 Claire Strobbe 05           4) 364 Delilah Portillo 06        
 
4x400 Meter Relay 9-10 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 INTERNATIONAL DISTRICT TRACK  'A'                            6:26.49  
     1) 667 Amara Ortiz 06              2) 656 Imani Cole Robinson 06     
     3) 669 Allison Ryan 06             4) 675 Ella Smith 06              
 
High Jump 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   248 Tess Arruti         05 CTC                    1.00m      1.00m    3-03.25 
  2   341 Zoe Martinez-Crook  06 CTC                    0.80m      0.85m    2-09.50 
 --    12 Acacia Dairsow      06 ATC                                  NH            
 
Long Jump 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   217 Eva Love            05 FTE                    3.77m      3.70m   12-01.75 
  2   289 Leah Futey          05 CTC                    3.51m      3.55m   11-07.75 
  3   326 Sophia Lopez        05 CTC                    3.40m      3.42m   11-02.75 
  4   106 Jaelyn Greene-Sosa  05 MTC                    3.03m      3.09m   10-01.75 
  5   104 Sydney Garcia       05 MTC                    3.16m      3.06m   10-00.50 
  6   392 Camryn Smith        05 CTC                               3.02m    9-11.00 
  7   961 Jada Lujan          06 UNANM                  2.61m      3.00m    9-10.25 
  8   667 Amara Ortiz         06 IDT                               2.88m    9-05.50 
  8   408 Elena Valdez        05 CTC                    2.74m      2.88m    9-05.50 
 10   181 Scarlett Peterson   05 AAT                    3.05m      2.81m    9-02.75 
 10    12 Acacia Dairsow      06 ATC                    2.63m      2.81m    9-02.75 
 12   164 Harper Ives         06 AAT                    3.11m      2.80m    9-02.25 
 12   675 Ella Smith          06 IDT                               2.80m    9-02.25 
 14   504 Jenessa Aragon      05 STC                    2.85m      2.78m    9-01.50 
 15   364 Delilah Portillo    06 CTC                    2.75m      2.69m    8-10.00 
 16   669 Allison Ryan        06 IDT                               2.44m    8-00.25 
 17    39 Leila Yurcic        06 ATC                    2.27m      2.42m    7-11.25 
 18   656 Imani Cole Robinso  06 IDT                               2.38m    7-09.75 
 19   268 Mariela Connally    06 CTC                    2.01m      2.36m    7-09.00 
 20   142 Gabby Agelastos     06 AAT                    1.86m      2.09m    6-10.25 
 --   156 Rosalin Chavez      05 AAT                    2.00m       FOUL            
 
Shot Put 6 lb. 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   718 Lauren Ocampo       05 UNANM                             4.79m   15-08.75 
 
Javelin Throw 300g 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   718 Lauren Ocampo       05 UNANM                            19.58m      64-03 
  2    40 MayaJo Yurcic       05 ATC                   12.13m     12.70m      41-08 
  3   156 Rosalin Chavez      05 AAT                    9.50m     12.39m      40-08 
  4    39 Leila Yurcic        06 ATC                   10.50m     10.65m      34-11 
  5    28 Serenity Oates      06 ATC                   10.96m     10.12m      33-02 
  6   504 Jenessa Aragon      05 STC                    9.18m      8.32m      27-03 
  7    15 Isabella Fernandez  06 ATC                               4.95m      16-03 
  8    24 Ava Medina          06 ATC                               4.62m      15-02 
 
100 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   447 Amari Waites        03 AOC                    13.52      13.84   1 
  2   946 Jaelyn Bates        03 UNANM                  14.11      14.42   1 
  3   519 Santii Santiago     03 STC                    14.13      14.47   1 
  4    33 Leilani Sanchez     04 ATC                    14.22      14.50   1 
  5   332 Lauren Machuca      04 CTC                    14.70      14.57   1 
  6   175 Sima Lucero         04 AAT                    15.64      14.98   2 
  7   293 Jocelyn Garcia      04 CTC                    15.08      15.03   1 
  8   214 Jyha Dumas          04 FTE                    15.06      15.19   1 
  9   360 Jaiden Padilla      03 CTC                    15.22      15.25   1 
 10   137 Kiariah Pete        03 MTC                    15.49      15.32   2 
 11   413 Ariel Vigil         03 CTC                    15.25      15.36   2 
 12   200 Eva Duran           03 AAT                    16.27      16.55   2 
 13   396 Kaylee Smith        03 CTC                    16.56      16.71   2 
 14    25 Moorea Medina       04 ATC                    16.73      16.84   2 
 15   659 Icela Garcia        04 IDT                               16.91   4 
 16   444 Kyliah Jojnlouis    04 AOC                    17.15      17.09   2 
 17   321 Samantha Long       04 CTC                    17.28      17.31   3 
 18    41 Zoe Kunz            04 ATC                    17.16      17.32   3 
 19    21 Ainsley Jones       04 ATC                    17.63      17.37   3 
 20   510 Isabella Griego     04 STC                    17.84      17.81   3 
 21   188 Ellie Suo-Anttila   04 AAT                    17.79      18.10   3 
 22   153 Tatiana Cabrera     03 AAT                    18.26      18.80   3 
 
200 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   447 Amari Waites        03 AOC                    28.08      29.47   1 
  2   519 Santii Santiago     03 STC                    29.61      31.41   1 
  3   332 Lauren Machuca      04 CTC                    29.93      32.73   1 
  4   175 Sima Lucero         04 AAT                    31.20      33.29   1 
  5   360 Jaiden Padilla      03 CTC                    31.70      33.65   1 
  6   214 Jyha Dumas          04 FTE                    31.74      33.65   2 
  7   414 Brooke Volza        04 CTC                    32.44      34.13   2 
  8   671 Deniece Ryan        03 IDT                               34.99   4 
  9   116 Mercedes Morris     04 MTC                    32.13      35.22   2 
 10   413 Ariel Vigil         03 CTC                               35.50   3 
 11   651 Natalie Brown       03 IDT                               35.51   4 
 12   446 Dasheana Sykes      04 AOC                    33.07      35.91   2 
 13    25 Moorea Medina       04 ATC                               37.72   3 
 14   444 Kyliah Jojnlouis    04 AOC                    37.70      38.37   2 
 15    21 Ainsley Jones       04 ATC                    38.56      39.51   3 
 16    41 Zoe Kunz            04 ATC                               39.52   4 
 17   396 Kaylee Smith        03 CTC                               39.98   3 
 
400 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1    33 Leilani Sanchez     04 ATC                  1:06.17    1:06.18   1 
  2   519 Santii Santiago     03 STC                  1:06.95    1:06.22   1 
  3   663 Tamaria Martinez    04 IDT                             1:12.90   4 
  4   671 Deniece Ryan        03 IDT                             1:13.01   4 
  5   414 Brooke Volza        04 CTC                  1:12.00    1:14.79   1 
  6   651 Natalie Brown       03 IDT                             1:16.66   4 
  7   381 Isabel Salbato      03 CTC                  1:19.49    1:17.25   2 
  8   134 Japraia Woolridge   04 MTC                  1:17.62    1:20.12   1 
  9   136 Natajazana Woolrid  03 MTC                  1:19.93    1:21.30   2 
 10   712 Marysa Ocampo       03 UNANM                           1:23.88   3 
 11   605 Emily Armijo        04 SOH                  1:25.94    1:24.49   2 
 12   953 Logan Hunt          04 UNANM                1:23.77    1:24.53   2 
 13    81 Kambria Blankenshi  03 MTC                  1:20.18    1:25.01   2 
 14   266 Zoe Colfax          03 CTC                  1:26.74    1:28.16   3 
 15   510 Isabella Griego     04 STC                  1:26.91    1:32.20   3 
 16   446 Dasheana Sykes      04 AOC                  1:35.26    1:33.64   3 
 17   764 Emi Coombs          04 LCR                             1:35.62   3 
 18     8 Emilie Burdick      04 ATC                  1:23.82    1:46.79   2 
 
800 Meter Run 11-12 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   218 Jalara Morinia      04 FTE                             2:58.82   2 
  2   362 Kathryn Poole       03 CTC                  2:55.80    3:00.09   1 
  3   301 Alexes Hernandez    03 CTC                  2:49.12    3:03.07   1 
  4   953 Logan Hunt          04 UNANM                3:11.03    3:07.58   1 
  5   136 Natajazana Woolrid  03 MTC                  3:14.09    3:08.64   2 
  6   502 Jayden Aragon       03 STC                  3:06.51    3:09.24   1 
  7   348 Riley Midgett       04 CTC                  3:13.57    3:17.36   2 
  8   266 Zoe Colfax          03 CTC                             3:22.12   2 
  9   605 Emily Armijo        04 SOH                  3:22.59    3:32.06   2 
 10    44 Lilian Anderson     04 ATC                  3:28.09    3:33.97   2 
 
1500 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   390 Laurynn Sisneros    03 CTC                  5:23.34    5:45.03  
  2   301 Alexes Hernandez    03 CTC                  5:53.07    6:13.03  
  3   362 Kathryn Poole       03 CTC                  6:08.62    6:20.13  
  4   381 Isabel Salbato      03 CTC                  6:19.60    6:35.71  
  5   398 Sedona Stinson      03 CTC                             6:36.51  
  6   348 Riley Midgett       04 CTC                             6:48.51  
  7    44 Lilian Anderson     04 ATC                             7:02.04  
  8   764 Emi Coombs          04 LCR                             7:19.66  
 
3000 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   385 Emily Schrader      03 CTC                 12:02.12   12:30.40  
  2   405 Elise Toya          04 CTC                            12:47.33  
 
80 Meter Hurdles 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   157 Eva Del Frate       03 AAT                    19.47      18.56  
  2   200 Eva Duran           03 AAT                               18.77  
  3   136 Natajazana Woolrid  03 MTC                               19.15  
 
4x100 Meter Relay 11-12 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                            1:00.23      58.49  
     1) 293 Jocelyn Garcia 04           2) 332 Lauren Machuca 04          
     3) 360 Jaiden Padilla 03           4) 413 Ariel Vigil 03             
  2 MONARCH TRACK CLUB  'A'                           1:00.00      59.62  
     1) 137 Kiariah Pete 03             2) 116 Mercedes Morris 04         
     3) 81 Kambria Blankenship 03       4) 134 Japraia Woolridge 04       
  3 COUGAR TRACK CLUB  'B'                                       1:07.45  
     1) 396 Kaylee Smith 03             2) 325 Senovia Lopez 03           
     3) 398 Sedona Stinson 03           4) 321 Samantha Long 04           
 
High Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   100 Paige Ferando       03 MTC                    1.10m      1.15m    3-09.25 
  2   362 Kathryn Poole       03 CTC                    1.10m     J1.15m    3-09.25 
  3   385 Emily Schrader      03 CTC                    1.15m      1.10m    3-07.25 
  4   157 Eva Del Frate       03 AAT                    1.05m      1.05m    3-05.25 
  5   200 Eva Duran           03 AAT                    1.10m     J1.05m    3-05.25 
  6   712 Marysa Ocampo       03 UNANM                             1.00m    3-03.25 
 
Long Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   447 Amari Waites        03 AOC                    4.52m      4.22m   13-10.25 
  2   214 Jyha Dumas          04 FTE                    3.65m      3.92m   12-10.50 
  3   293 Jocelyn Garcia      04 CTC                    3.65m      3.76m   12-04.00 
  4   946 Jaelyn Bates        03 UNANM                             3.73m   12-03.00 
  5   137 Kiariah Pete        03 MTC                    4.09m      3.68m   12-01.00 
  6   175 Sima Lucero         04 AAT                    3.48m      3.40m   11-02.00 
  7   502 Jayden Aragon       03 STC                    3.00m      3.38m   11-01.25 
  8   671 Deniece Ryan        03 IDT                               3.32m   10-10.75 
  9   116 Mercedes Morris     04 MTC                    3.65m      3.25m   10-08.00 
 10   446 Dasheana Sykes      04 AOC                    3.65m      3.10m   10-02.00 
 11   157 Eva Del Frate       03 AAT                    3.39m      3.08m   10-01.25 
 12   651 Natalie Brown       03 IDT                               3.01m    9-10.50 
 13   659 Icela Garcia        04 IDT                               2.96m    9-08.50 
 14   398 Sedona Stinson      03 CTC                               2.95m    9-08.25 
 15    41 Zoe Kunz            04 ATC                    2.75m      2.90m    9-06.25 
 16    44 Lilian Anderson     04 ATC                    3.00m      2.87m    9-05.00 
 16   663 Tamaria Martinez    04 IDT                               2.87m    9-05.00 
 16    81 Kambria Blankenshi  03 MTC                    2.94m      2.87m    9-05.00 
 19   510 Isabella Griego     04 STC                    2.80m      2.62m    8-07.25 
 20   188 Ellie Suo-Anttila   04 AAT                    2.73m      2.54m    8-04.00 
 21   444 Kyliah Jojnlouis    04 AOC                    2.43m      2.32m    7-07.50 
 22   764 Emi Coombs          04 LCR                               2.07m    6-09.50 
 --   134 Japraia Woolridge   04 MTC                    3.28m       FOUL            
 
Shot Put 6 lb. 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   325 Senovia Lopez       03 CTC                    7.45m      6.64m   21-09.50 
 
Discus Throw 1kg 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   502 Jayden Aragon       03 STC                   12.83m     12.23m      40-01 
 
Javelin Throw 300g 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   325 Senovia Lopez       03 CTC                   16.56m     14.80m      48-07 
  2   414 Brooke Volza        04 CTC                   13.31m     12.43m      40-09 
  3    31 Emily Romansky      04 ATC                               9.52m      31-03 
 
1500 Meter Race Walk 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   188 Ellie Suo-Anttila   04 AAT                 10:59.80   11:10.41  
 --   153 Tatiana Cabrera     03 AAT                 11:37.61         DQ  
 
100 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   307 Kamryn Johnson      02 CTC                    13.43      13.77   1 
  2   474 Maddie Morris       01 GSTC                   13.87      14.07   1 
  3   107 Crosby Grigsby      02 MTC                    14.08      14.42   1 
  4   582 Jayla Doyle         02 SOH                    13.94      14.48   1 
  5   345 Madeline Mee        02 CTC                    14.25      14.63   1 
  6   684 Malakah Crespin     01 RL                                14.64   2 
  7   285 Ryann Faulhaber     02 CTC                    14.32      14.79   1 
  8   270 Miranda Coraci      01 CTC                    14.67      15.02   2 
  9   295 Veronica Gayoso     01 CTC                    15.02      15.17   2 
 10   276 Gabriella Del Rio   01 CTC                    15.23      15.38   2 
 11   693 Iesha Kirven        02 RL                                15.97   3 
 12   511 Maricela Herrera    01 STC                    16.10      16.12   2 
 13   584 Elysia Hernandez    02 SOH                    15.80      16.13   2 
 14   245 Amaya Abeyta-Brown  02 CTC                    15.98      16.23   2 
 
200 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   107 Crosby Grigsby      02 MTC                    29.07      29.43   1 
  2   307 Kamryn Johnson      02 CTC                    28.31      29.59   1 
  3   219 Jazel Morinia       01 FTE                    28.34      29.87   1 
  4   124 Iasia Ratliff       01 MTC                    29.17      30.37   1 
  5   684 Malakah Crespin     01 RL                     29.57      31.15   1 
  6   285 Ryann Faulhaber     02 CTC                    30.14      31.70   1 
  7   270 Miranda Coraci      01 CTC                    30.67      31.76   2 
  8   276 Gabriella Del Rio   01 CTC                    32.20      33.20   2 
  9   295 Veronica Gayoso     01 CTC                    31.63      33.22   2 
 10   693 Iesha Kirven        02 RL                                33.80   3 
 11   245 Amaya Abeyta-Brown  02 CTC                    34.08      35.19   2 
 12   708 Jeneva Serrano      02 UNANM                             35.72   3 
 13   423 Kylie Manzanares    02 CTC                    37.37      36.29   2 
 14   251 Seven Ballard       02 CTC                    37.38      37.78   2 
 
400 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   401 Israel Swanson      01 CTC                  1:06.17    1:03.70   1 
  2   107 Crosby Grigsby      02 MTC                  1:05.12    1:05.99   1 
  3   124 Iasia Ratliff       01 MTC                  1:06.95    1:06.37   1 
  4   388 Laura Shaw          01 CTC                  1:05.16    1:07.34   1 
  5   353 Lila Nezar          01 CTC                  1:09.41    1:09.12   2 
  6   270 Miranda Coraci      01 CTC                  1:09.70    1:09.54   2 
  7   582 Jayla Doyle         02 SOH                  1:10.50    1:10.13   2 
  8   265 Hayden Colfax       01 CTC                  1:09.17    1:10.96   1 
  9   295 Veronica Gayoso     01 CTC                  1:13.52    1:13.21   2 
 10   584 Elysia Hernandez    02 SOH                  1:16.24    1:14.03   2 
 11   276 Gabriella Del Rio   01 CTC                  1:15.44    1:16.38   2 
 12   423 Kylie Manzanares    02 CTC                  1:22.57    1:18.70   3 
 13   978 Jayme Bustos        02 UNANM                           1:20.56   4 
 14   511 Maricela Herrera    01 STC                  1:17.20    1:21.29   3 
 15   770 Breanna Widner      01 LCR                             1:23.70   4 
 
800 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   386 Isabella Schrader   01 CTC                  2:42.75    2:45.25  
  2   684 Malakah Crespin     01 RL                   2:38.47    2:52.16  
  3   353 Lila Nezar          01 CTC                  2:45.80    2:52.18  
  4   388 Laura Shaw          01 CTC                  2:49.63    2:52.64  
  5   265 Hayden Colfax       01 CTC                             2:58.09  
  6   978 Jayme Bustos        02 UNANM                3:12.36    3:01.75  
  7   708 Jeneva Serrano      02 UNANM                           3:03.23  
 
1500 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   194 Jasmine Turtle-Mor  01 AAT                  5:21.75    5:24.94  
  2   770 Breanna Widner      01 LCR                             6:26.17  
  3   708 Jeneva Serrano      02 UNANM                           6:31.12  
 
3000 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   194 Jasmine Turtle-Mor  01 AAT                 11:15.15   11:15.46  
  2   386 Isabella Schrader   01 CTC                 12:18.92   12:11.10  
 
100 Meter Hurdles 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   401 Israel Swanson      01 CTC                    17.91      16.70  
  2   124 Iasia Ratliff       01 MTC                    17.87      17.01  
 
4x100 Meter Relay 13-14 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              53.94      54.03  
     1) 285 Ryann Faulhaber 02          2) 307 Kamryn Johnson 02          
     3) 345 Madeline Mee 02             4) 401 Israel Swanson 01          
 
High Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   219 Jazel Morinia       01 FTE                    1.45m      1.45m    4-09.00 
  2   201 Katherine Giunta    02 AAT                               1.30m    4-03.25 
  3   265 Hayden Colfax       01 CTC                              J1.30m    4-03.25 
  4   978 Jayme Bustos        02 UNANM                  1.30m      1.25m    4-01.25 
  5   251 Seven Ballard       02 CTC                    1.05m      1.15m    3-09.25 
  6    85 Cameron Cole        02 MTC                    1.10m      1.10m    3-07.25 
 
Long Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   474 Maddie Morris       01 GSTC                   4.62m      4.57m   15-00.00 
  2   307 Kamryn Johnson      02 CTC                    4.14m      4.14m   13-07.00 
  3   631 Jordan Brannon      02 SFE                    4.05m      4.02m   13-02.25 
  4   353 Lila Nezar          01 CTC                    3.75m      3.76m   12-04.00 
  5   345 Madeline Mee        02 CTC                    4.02m      3.72m   12-02.50 
  5   285 Ryann Faulhaber     02 CTC                    3.83m      3.72m   12-02.50 
  7   251 Seven Ballard       02 CTC                    2.99m      3.36m   11-00.25 
  8    85 Cameron Cole        02 MTC                    3.05m      3.14m   10-03.75 
 
Shot Put 6 lb. 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   631 Jordan Brannon      02 SFE                    9.49m     10.07m   33-00.50 
  2   292 Abigail Garcia      01 CTC                    9.95m      9.64m   31-07.50 
  3   135 Layla Woolridge     01 MTC                    9.39m      9.36m   30-08.50 
  4   105 Amanda Goheen       02 MTC                    9.41m      9.21m   30-02.75 
  5   693 Iesha Kirven        02 RL                                5.70m   18-08.50 
 
Discus Throw 1kg 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   135 Layla Woolridge     01 MTC                   20.90m     27.80m      91-02 
  2   177 Olivia Mikaelian    02 AAT                   24.32m     23.45m      76-11 
  3   631 Jordan Brannon      02 SFE                   19.74m     22.17m      72-09 
  4   292 Abigail Garcia      01 CTC                   25.02m     21.98m      72-01 
  5   105 Amanda Goheen       02 MTC                   21.77m     21.96m      72-00 
 
Javelin Throw 600g 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   105 Amanda Goheen       02 MTC                   24.80m     26.20m      85-11 
  2   631 Jordan Brannon      02 SFE                   20.09m     24.96m      81-11 
  3   292 Abigail Garcia      01 CTC                   23.02m     20.63m      67-08 
  4   511 Maricela Herrera    01 STC                   12.59m     12.84m      42-01 
 
3000 Meter Race Walk 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   178 Alexandra Osterloh  02 AAT                 17:45.94   18:37.02  
 --   182 Campbell Roberts    02 AAT                 18:16.31        DNF  
 
100 Meter Dash 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   478 Trevelynn Monk      00 GSTC                   14.57      13.80  
  2   140 Auzria Tenorio      99 MTC                    14.19      14.14  
  3   346 Margaret Mee        00 CTC                               15.30  
  4   354 Alyssa Ortega       00 CTC                    14.91      15.37  
  5   260 Mariah Chavez       00 CTC                    15.64      16.46  
  6   138 Stephanie Vargovic  00 MTC                    17.49      17.57  
 
200 Meter Dash 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   478 Trevelynn Monk      00 GSTC                   30.07      29.10  
  2   140 Auzria Tenorio      99 MTC                               30.34  
  3   260 Mariah Chavez       00 CTC                    33.61      35.21  
  4   503 Jayleen Aragon      99 STC                    34.34      36.14  
 
400 Meter Dash 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   263 Janai Clayton       00 CTC                             1:04.65  
  2   267 Gloria Connally     00 CTC                  1:08.07    1:10.05  
  3   354 Alyssa Ortega       00 CTC                  1:18.02    1:17.92  
  4   503 Jayleen Aragon      99 STC                  1:19.14    1:21.97  
 
800 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   263 Janai Clayton       00 CTC                             2:43.94  
  2   267 Gloria Connally     00 CTC                  2:43.70    2:48.19  
  3   379 Selena Romero       00 CTC                  2:57.81    2:57.24  
 
100 Meter Hurdles 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   480 Genai Troy          99 GSTC                              18.31  
 
4x100 Meter Relay 15-16 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              59.32      59.72  
     1) 260 Mariah Chavez 00            2) 328 Savannah Lovato 00         
     3) 354 Alyssa Ortega 00            4) 346 Margaret Mee 00            
 
Long Jump 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   478 Trevelynn Monk      00 GSTC                   4.47m      4.50m   14-09.25 
  2   480 Genai Troy          99 GSTC                             J4.50m   14-09.25 
  3   702 Ava Gervais         00 UNANM                  4.30m      4.23m   13-10.50 
  4   470 Krystal Brown       99 GSTC                   4.06m      4.16m   13-07.75 
  5   267 Gloria Connally     00 CTC                    3.57m      3.54m   11-07.50 
  6   503 Jayleen Aragon      99 STC                    3.06m      3.38m   11-01.25 
 
Shot Put 4kg 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   720 Alicia Arias        00 UNANM                             8.26m   27-01.25 
  2   226 Adaysha Williams    00 FTE                               8.24m   27-00.50 
  3   256 Amanda Cabral       99 CTC                    7.97m      7.98m   26-02.25 
  4   969 Caitlin Sweet       99 UNANM                  8.16m      7.80m   25-07.25 
  5   138 Stephanie Vargovic  00 MTC                    5.84m      5.32m   17-05.50 
  6   503 Jayleen Aragon      99 STC                    4.75m      4.97m   16-03.75 
 
Discus Throw 1kg 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   720 Alicia Arias        00 UNANM                            26.51m      87-00 
  2   969 Caitlin Sweet       99 UNANM                 27.76m     24.98m      81-11 
  3   256 Amanda Cabral       99 CTC                   27.32m     24.72m      81-01 
  4   226 Adaysha Williams    00 FTE                              23.04m      75-07 
  5   138 Stephanie Vargovic  00 MTC                   18.45m     19.06m      62-06 
 
Javelin Throw 600g 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   256 Amanda Cabral       99 CTC                   21.26m     20.68m      67-10 
  2   720 Alicia Arias        00 UNANM                            20.47m      67-02 
  3   299 Taylor Gonzales     99 CTC                   19.89m     19.35m      63-06 
  4   138 Stephanie Vargovic  00 MTC                   13.13m     17.07m      56-00 
 
3000 Meter Race Walk 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   299 Taylor Gonzales     99 CTC                 20:00.15   21:13.40  
 
100 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   992 Whitney Owens       97 UNANM                             14.13  
  2   704 Darby Rosenberger   98 UNANM                             14.34  
  3   479 Taylor Nez          98 GSTC                   14.60      14.56  
 
200 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   479 Taylor Nez          98 GSTC                   32.65      31.59  
 
800 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   980 Annoesika Laughlin  98 UNANM                2:33.73    2:30.35  
 
1500 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   980 Annoesika Laughlin  98 UNANM                5:13.20    5:22.47  
 
100 Meter Hurdles 17-18 Women
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   765 Corinne Hanson      98 LCR                               18.31  
 
High Jump 17-18 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   705 Brooklyn Armijo     98 UNANM                  1.40m      1.45m    4-09.00 
  2   765 Corinne Hanson      98 LCR                               1.05m    3-05.25 
 
Long Jump 17-18 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   705 Brooklyn Armijo     98 UNANM                  4.55m      4.43m   14-06.50 
  2   704 Darby Rosenberger   98 UNANM                  4.46m      4.35m   14-03.25 
  3   992 Whitney Owens       97 UNANM                             4.25m   13-11.50 
  4   479 Taylor Nez          98 GSTC                   3.90m      3.63m   11-11.00 
  5   765 Corinne Hanson      98 LCR                               3.51m   11-06.25 
 
Javelin Throw 600g 17-18 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   297 Alyssa Gonzales     98 CTC                   20.05m     18.49m      60-08 
 
100 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   555 Levon Baldivia      07 UNANM                  15.77      16.08   1 
  2   506 Amin Cooper         08 STC                    17.07      16.60   1 
  3   170 Sebastian Lee       07 AAT                    16.74      16.68   1 
  4   711 Jody Siddell        07 UNANM                             17.35   4 
  5   568 Antonio Trujillo    07 UNANM                  18.13      17.96   1 
  6    29 Cameron Riddle      07 ATC                    17.19      17.99   1 
  7    10 Saminas Burdick     09 ATC                    18.38      18.28   2 
  8   365 Jerry Portillo      08 CTC                    18.43      18.30   2 
  9   509 Isaiah Goree        07 STC                    17.97      18.71   1 
 10   349 Yared Miller        07 CTC                    19.22      18.75   2 
 11   280 Joseph Duran        07 CTC                    18.01      18.82   1 
 12    89 Wyatt Cole          08 MTC                    18.88      18.85   2 
 13    46 Eli Anderson        08 ATC                    18.24      18.87   1 
 14    30 Avery Romansky      08 ATC                    18.30      18.94   2 
 15   309 Ezra Konold         08 CTC                    20.05      19.63   3 
 16   216 Dockmiles Love      08 FTE                    19.23      20.07   2 
 17   118 Rashuad Morris      08 MTC                    21.06      20.14   3 
 18    11 Logan Chavez        08 ATC                    20.22      20.14   3 
 19   133 Josiah Wilson       09 MTC                    18.65      20.17   2 
 20    13 Devin Dairsow       08 ATC                    19.88      20.50   2 
 21   117 Rache Morris        08 MTC                    20.45      21.51   3 
 22   572 Clayton Wolfe       09 UNANM                  21.65      21.91   3 
 23   670 Curtis Ryan         09 IDT                               22.33   4 
 24    22 Jayden Jones        10 ATC                    23.32      23.34   3 
 25    26 Paco Moore          08 ATC                    22.60      24.12   3 
 26   508 Adrian Garcia       10 STC                    25.36      25.36   3 
 27    16 Zavian Fitts        10 ATC                    25.95      25.96   4 
 28   331 Cyrus Lytle         10 CTC                    25.48      26.37   4 
 29   719 Jonah Ocampo        09 UNANM                             27.61   4 
 
200 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   555 Levon Baldivia      07 UNANM                  33.22      34.45   1 
  2   506 Amin Cooper         08 STC                    35.62      36.88   1 
  3   562 Parker Miller       08 UNANM                  36.61      37.37   1 
  4    88 Lincoln Cole        07 MTC                    35.87      37.46   1 
  5   711 Jody Siddell        07 UNANM                             37.50   4 
  6   660 Tayson Gaxiola      09 IDT                               37.89   4 
  7    29 Cameron Riddle      07 ATC                    37.94      39.07   1 
  8    89 Wyatt Cole          08 MTC                    39.35      39.89   2 
  9    10 Saminas Burdick     09 ATC                    39.47      40.87   2 
 10   420 Marcos Sedillo      07 CTC                    39.22      40.87   2 
 11    46 Eli Anderson        08 ATC                    39.04      41.22   1 
 12    30 Avery Romansky      08 ATC                    40.23      42.35   2 
 13    13 Devin Dairsow       08 ATC                    42.50      43.64   3 
 14    11 Logan Chavez        08 ATC                    42.42      44.02   2 
 15   118 Rashuad Morris      08 MTC                    49.40      46.45   3 
 16   117 Rache Morris        08 MTC                    44.86      47.86   3 
 17   670 Curtis Ryan         09 IDT                               48.26   5 
 18   216 Dockmiles Love      08 FTE                    40.93      49.14   2 
 19    22 Jayden Jones        10 ATC                    48.11      49.35   3 
 20   126 Owen Ray            07 MTC                    47.63      49.67   3 
 21    26 Paco Moore          08 ATC                    46.89      50.16   3 
 22   331 Cyrus Lytle         10 CTC                    55.52      55.92   4 
 23   508 Adrian Garcia       10 STC                    54.85      59.86   4 
 
400 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   506 Amin Cooper         08 STC                  1:21.62    1:20.81   1 
  2   555 Levon Baldivia      07 UNANM                           1:21.85   3 
  3    88 Lincoln Cole        07 MTC                  1:20.70    1:22.25   1 
  4   170 Sebastian Lee       07 AAT                  1:20.81    1:22.79   1 
  5   562 Parker Miller       08 UNANM                1:26.28    1:22.92   1 
  6   509 Isaiah Goree        07 STC                  1:29.59    1:25.31   1 
  7   660 Tayson Gaxiola      09 IDT                             1:26.30   3 
  8   349 Yared Miller        07 CTC                             1:27.60   3 
  9   133 Josiah Wilson       09 MTC                  1:27.36    1:28.00   1 
 10   280 Joseph Duran        07 CTC                  1:36.13    1:30.16   2 
 11   420 Marcos Sedillo      07 CTC                  1:36.81    1:35.30   2 
 12   955 Ryan Hunt           08 UNANM                1:38.69    1:38.22   2 
 13   126 Owen Ray            07 MTC                  1:43.30    1:38.70   2 
 14   760 Ethan Britton       07 LCR                             1:39.86   3 
 15   149 Daniel Beers        08 AAT                  1:44.22    1:40.46   2 
 16    42 Ethan Sumner        07 ATC                  1:44.55    1:44.07   3 
 17    22 Jayden Jones        10 ATC                  1:43.58    1:44.08   2 
 18   948 Ezra Ocampo         09 UNANM                1:45.19    1:45.70   3 
 
800 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   763 Corbin Coombs       09 LCR                             3:18.25  
  2   143 Erick Bailon        07 AAT                  3:26.63    3:20.74  
  3   412 Elias Vega-Diaz     07 CTC                  3:18.90    3:24.71  
  4   792 Merlin Pecos        08 WRC                             3:48.45  
  5   149 Daniel Beers        08 AAT                  3:53.51    3:55.63  
 
1500 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   763 Corbin Coombs       09 LCR                             6:23.61  
  2   426 Sterling Salter     07 CTC                             6:23.67  
  3   412 Elias Vega-Diaz     07 CTC                  6:47.33    6:56.33  
  4   143 Erick Bailon        07 AAT                  7:16.95    7:02.58  
  5   792 Merlin Pecos        08 WRC                             7:58.97  
  6    42 Ethan Sumner        07 ATC                             8:33.72  
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                            1:15.14    1:13.26  
     1) 280 Joseph Duran 07             2) 309 Ezra Konold 08             
     3) 365 Jerry Portillo 08           4) 349 Yared Miller 07            
  2 MONARCH TRACK CLUB  'A'                           1:09.92    1:17.28  
     1) 126 Owen Ray 07                 2) 133 Josiah Wilson 09           
     3) 89 Wyatt Cole 08                4) 88 Lincoln Cole 07             
 
Long Jump 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   170 Sebastian Lee       07 AAT                    3.13m      2.86m    9-04.75 
  2   365 Jerry Portillo      08 CTC                    2.39m      2.82m    9-03.00 
  3    46 Eli Anderson        08 ATC                    1.98m      2.80m    9-02.25 
  4   568 Antonio Trujillo    07 UNANM                  2.77m      2.73m    8-11.50 
  5   562 Parker Miller       08 UNANM                  2.81m      2.55m    8-04.50 
  6   959 Jaythan Lee         07 UNANM                             2.52m    8-03.25 
  7    30 Avery Romansky      08 ATC                    2.45m      2.46m    8-01.00 
  8   660 Tayson Gaxiola      09 IDT                               2.42m    7-11.25 
  9   509 Isaiah Goree        07 STC                    2.37m      2.35m    7-08.50 
 10   309 Ezra Konold         08 CTC                    1.80m      2.32m    7-07.50 
 11   420 Marcos Sedillo      07 CTC                               2.25m    7-04.75 
 12   117 Rache Morris        08 MTC                    1.67m      1.94m    6-04.50 
 13   763 Corbin Coombs       09 LCR                               1.92m    6-03.75 
 14   572 Clayton Wolfe       09 UNANM                  1.64m      1.91m    6-03.25 
 15    11 Logan Chavez        08 ATC                    2.23m      1.89m    6-02.50 
 16   149 Daniel Beers        08 AAT                    1.53m      1.66m    5-05.50 
 17   948 Ezra Ocampo         09 UNANM                  1.81m      1.61m    5-03.50 
 18   670 Curtis Ryan         09 IDT                               1.55m    5-01.00 
 19   508 Adrian Garcia       10 STC                    1.79m      1.51m    4-11.50 
 20    26 Paco Moore          08 ATC                    1.42m      1.47m    4-10.00 
 --   711 Jody Siddell        07 UNANM                              FOUL            
 --   331 Cyrus Lytle         10 CTC                                FOUL            
 --    13 Devin Dairsow       08 ATC                    2.33m       FOUL            
 --   118 Rashuad Morris      08 MTC                    2.22m       FOUL            
 --    16 Zavian Fitts        10 ATC                    1.26m       FOUL            
 
Javelin Throw 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   568 Antonio Trujillo    07 UNANM                            16.69m      54-09 
  2   959 Jaythan Lee         07 UNANM                            16.11m      52-10 
  3   760 Ethan Britton       07 LCR                              10.96m      35-11 
  4    10 Saminas Burdick     09 ATC                               7.76m      25-05 
  5   719 Jonah Ocampo        09 UNANM                             5.86m      19-03 
  6    16 Zavian Fitts        10 ATC                               2.16m       7-01 
 
100 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   223 Marcus Wilson       05 FTE                               14.64   6 
  2   507 Jubalani Cooper     05 STC                    14.89      14.99   1 
  3   518 Marquis Renfro      05 STC                    14.83      15.20   1 
  4   724 Kenny Jackson       05 UNANM                             15.27   5 
  5   281 Cameron Dyer        06 CTC                    15.65      15.81   1 
  6   380 Eli Salas           06 CTC                    15.93      15.85   1 
  7   179 George Perez        05 AAT                    15.54      15.85   1 
  8   963 Jaxsen Martinez     05 UNANM                  15.68      15.86   1 
  9   767 Isaiah Vallejos     05 LCR                               15.88   4 
 10   278 Jarin Dennard       06 CTC                    16.00      15.92   2 
 11   369 Preston Quade       05 CTC                    16.48      16.06   2 
 12   361 Noah Padilla        05 CTC                    15.76      16.09   1 
 13    20 Dylan James         06 ATC                    16.76      16.25   2 
 14   521 Sajon Thompson      06 STC                    16.41      16.54   2 
 15   706 Diego Chapa         05 UNANM                             16.76   4 
 16   768 Lucas Vallejos      05 LCR                               16.81   5 
 17   766 Trae Leyva          06 LCR                               17.22   5 
 18   657 Hope Cyuzuzo        06 IDT                               17.36   5 
 19   707 Joshua Serrano      06 UNANM                             17.38   5 
 20   652 Corbin Carreather   06 IDT                               17.46   6 
 21   591 Colton Plant        05 SOH                    16.43      17.57   2 
 22   162 Calvin Goodkind     06 AAT                    17.41      17.71   2 
 23    34 Makai Sanchez       06 ATC                    16.76      17.91   2 
 24   186 Garrett Sandoval    06 AAT                    17.51      18.14   2 
 25   664 Kahlil Nious        05 IDT                               18.22   5 
 26   725 Patrick Rodriguez   05 UNANM                             18.37   6 
 27   761 Matthew Britton     05 LCR                               18.49   4 
 28   419 Malachi Christophe  05 CTC                    18.29      18.68   3 
 29   377 Jayden Romero       06 CTC                    18.64      18.77   3 
 30   400 Joseph Strobbe      06 CTC                    18.69      18.80   3 
 31   347 John Miaris         06 CTC                    19.79      19.01   4 
 32   592 Santiago Sisneros   05 SOH                    19.02      19.40   4 
 33    45 Levi Anderson       06 ATC                    18.69      19.43   3 
 34   250 Troy Baldonado      06 CTC                    18.71      19.87   3 
 35   160 Armando Garcia      06 AAT                    21.68      22.24   4 
 
200 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1     6 Bersisa Burdick     05 ATC                    27.57      29.39   1 
  2   223 Marcus Wilson       05 FTE                    29.36      30.70   1 
  3   724 Kenny Jackson       05 UNANM                             33.08   4 
  4   215 Latavious Morris    06 FTE                    31.62      33.23   1 
  5   963 Jaxsen Martinez     05 UNANM                  32.25      33.96   1 
  6   361 Noah Padilla        05 CTC                    32.62      34.24   1 
  7   278 Jarin Dennard       06 CTC                    32.41      34.28   1 
  8   179 George Perez        05 AAT                    33.44      34.42   2 
  9   369 Preston Quade       05 CTC                    33.14      34.89   2 
 10    20 Dylan James         06 ATC                    33.28      35.08   2 
 11   767 Isaiah Vallejos     05 LCR                               35.09   4 
 12   521 Sajon Thompson      06 STC                    34.00      35.35   2 
 13   768 Lucas Vallejos      05 LCR                               38.20   4 
 14   706 Diego Chapa         05 UNANM                             38.37   5 
 15   186 Garrett Sandoval    06 AAT                               40.26   5 
 16   766 Trae Leyva          06 LCR                               40.34   4 
 17   400 Joseph Strobbe      06 CTC                    38.86      40.36   3 
 18   377 Jayden Romero       06 CTC                    39.27      41.74   3 
 19   725 Patrick Rodriguez   05 UNANM                             41.79   4 
 20   652 Corbin Carreather   06 IDT                               45.02   3 
 21   419 Malachi Christophe  05 CTC                    41.91      45.11   3 
 
400 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1     6 Bersisa Burdick     05 ATC                  1:01.79    1:04.98   1 
  2   512 Christopher Johnso  05 STC                  1:10.85    1:12.56   1 
  3   273 Stoney Cutchen      05 CTC                  1:18.42    1:14.05   1 
  4   501 Miguel Adame        05 STC                  1:20.42    1:18.97   2 
  5   304 Blayne Howell       05 CTC                             1:19.04   3 
  6   316 Gordon Lee          05 CTC                  1:21.83    1:21.00   2 
  7   249 Jacob Baca          05 CTC                  1:20.95    1:23.88   2 
  8   591 Colton Plant        05 SOH                  1:29.72    1:28.36   2 
  9   707 Joshua Serrano      06 UNANM                           1:29.89   4 
 10   186 Garrett Sandoval    06 AAT                  1:28.80    1:30.48   2 
 11   312 Mason Laughlin      05 CTC                  1:35.45    1:32.44   3 
 12   592 Santiago Sisneros   05 SOH                  1:29.51    1:33.33   2 
 13   972 Isaiah Ocampo       06 UNANM                1:34.10    1:38.00   3 
 14   421 Eli Tracey          06 CTC                  1:31.21    1:38.89   3 
 
800 Meter Run 9-10 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   329 Jude Lucero         05 CTC                  2:43.50    2:47.71   1 
  2   304 Blayne Howell       05 CTC                  2:50.94    2:53.28   1 
  3   273 Stoney Cutchen      05 CTC                  2:59.42    2:56.12   1 
  4   179 George Perez        05 AAT                  2:57.21    2:58.26   1 
  5   520 Nikolas Segura      05 STC                  3:03.40    2:58.27   1 
  6   501 Miguel Adame        05 STC                  2:53.55    3:06.16   1 
  7   312 Mason Laughlin      05 CTC                  3:17.99    3:17.62   1 
  8   788 K'Lijah Tsosie      05 WRC                  3:16.11    3:23.79   1 
  9   166 Brandon Kosel       05 AAT                             3:26.80   2 
 10   798 Devonte Crawford    05 WRC                  3:03.87    3:28.26   1 
 11   195 Jozaiah Turtle-Mor  05 AAT                  3:43.57    3:31.57   2 
 12   162 Calvin Goodkind     06 AAT                  3:30.32    3:35.33   2 
 13   421 Eli Tracey          06 CTC                  3:35.53    3:39.77   2 
 14   707 Joshua Serrano      06 UNANM                           3:46.18   2 
 15    45 Levi Anderson       06 ATC                             3:49.42   2 
 
1500 Meter Run 9-10 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   329 Jude Lucero         05 CTC                  5:18.03    5:36.72  
  2   316 Gordon Lee          05 CTC                  5:54.97    6:04.87  
  3   249 Jacob Baca          05 CTC                  6:09.99    6:15.91  
  4   788 K'Lijah Tsosie      05 WRC                  6:32.68    6:52.95  
  5   798 Devonte Crawford    05 WRC                  7:18.12    7:14.50  
  6   195 Jozaiah Turtle-Mor  05 AAT                  7:09.06    7:23.27  
 
4x100 Meter Relay 9-10 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 SOLDIERS TRACK CLUB  'A'                            59.85    1:00.40  
     1) 507 Jubalani Cooper 05          2) 512 Christopher Johnson 05     
     3) 518 Marquis Renfro 05           4) 520 Nikolas Segura 05          
  2 COUGAR TRACK CLUB  'A'                            1:02.82    1:01.51  
     1) 278 Jarin Dennard 06            2) 281 Cameron Dyer 06            
     3) 361 Noah Padilla 05             4) 380 Eli Salas 06               
  3 INTERNATIONAL DISTRICT TRACK  'A'                            1:02.15  
     1) 650 Gary Borja 06               2) 649 Mehki Aragon 05            
     3) 665 Kasim Nious 05              4) 662 Christian Maestas 05       
  4 COUGAR TRACK CLUB  'B'                                       1:10.97  
     1) 250 Troy Baldonado 06           2) 369 Preston Quade 05           
     3) 391 Brady Smith 05              4) 377 Jayden Romero 06           
  5 COUGAR TRACK CLUB  'C'                                       1:15.75  
     1) 347 John Miaris 06              2) 258 Jarett Casalduc 06         
     3) 269 Jeremiah Cook 06            4) 400 Joseph Strobbe 06          
 
4x400 Meter Relay 9-10 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 INTERNATIONAL DISTRICT TRACK  'A'                            5:43.25  
     1) 649 Mehki Aragon 05             2) 665 Kasim Nious 05             
     3) 657 Hope Cyuzuzo 06             4) 662 Christian Maestas 05       
 
High Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   304 Blayne Howell       05 CTC                    1.05m      1.10m    3-07.25 
  2   717 Nicholas Del Frate  05 UNANM                            J1.10m    3-07.25 
 
Long Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   215 Latavious Morris    06 FTE                               3.95m   12-11.50 
  2   518 Marquis Renfro      05 STC                    3.73m     J3.95m   12-11.50 
  3   662 Christian Maestas   05 IDT                               3.71m   12-02.25 
  4   724 Kenny Jackson       05 UNANM                             3.59m   11-09.50 
  5   512 Christopher Johnso  05 STC                    3.18m      3.47m   11-04.75 
  6   521 Sajon Thompson      06 STC                    2.73m      3.40m   11-02.00 
  7   649 Mehki Aragon        05 IDT                               3.30m   10-10.00 
  8   507 Jubalani Cooper     05 STC                    3.64m      3.26m   10-08.50 
  9   767 Isaiah Vallejos     05 LCR                               3.22m   10-06.75 
  9   650 Gary Borja          06 IDT                               3.22m   10-06.75 
 11   657 Hope Cyuzuzo        06 IDT                               3.15m   10-04.00 
 12   591 Colton Plant        05 SOH                    3.54m      3.14m   10-03.75 
 13   380 Eli Salas           06 CTC                    3.38m      3.04m    9-11.75 
 14   766 Trae Leyva          06 LCR                               2.94m    9-07.75 
 15   391 Brady Smith         05 CTC                    2.74m      2.93m    9-07.50 
 16   258 Jarett Casalduc     06 CTC                    3.38m      2.88m    9-05.50 
 17    86 Connor Cole         05 MTC                    3.23m      2.81m    9-02.75 
 18   162 Calvin Goodkind     06 AAT                    3.01m      2.71m    8-10.75 
 19    20 Dylan James         06 ATC                    3.20m      2.69m    8-10.00 
 20    34 Makai Sanchez       06 ATC                    2.96m      2.68m    8-09.50 
 21    55 Graham Morris       06 ATC                               2.60m    8-06.50 
 22   166 Brandon Kosel       05 AAT                    2.71m      2.46m    8-01.00 
 23   445 Abram Smith-Bernha  05 AOC                    2.26m      2.45m    8-00.50 
 24   768 Lucas Vallejos      05 LCR                               2.40m    7-10.50 
 25   356 Vaughn Ortega       06 CTC                               2.33m    7-07.75 
 26   972 Isaiah Ocampo       06 UNANM                  2.56m      2.32m    7-07.50 
 27    45 Levi Anderson       06 ATC                    2.43m      2.31m    7-07.00 
 28   725 Patrick Rodriguez   05 UNANM                             2.22m    7-03.50 
 29   642 Elijah Valdez       05 SFE                    2.29m      1.92m    6-03.75 
 30   160 Armando Garcia      06 AAT                    1.88m      1.33m    4-04.50 
 --   281 Cameron Dyer        06 CTC                    3.51m       FOUL            
 --   652 Corbin Carreather   06 IDT                                FOUL            
 
Shot Put 6 lb. 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   445 Abram Smith-Bernha  05 AOC                    7.30m      6.82m   22-04.50 
  2   761 Matthew Britton     05 LCR                               6.64m   21-09.50 
  3   674 Darrian Smith       05 IDT                               6.02m   19-09.00 
  4   661 Jaden Lemaire       05 IDT                               5.06m   16-07.25 
  5    34 Makai Sanchez       06 ATC                               5.00m   16-05.00 
  6    86 Connor Cole         05 MTC                    5.80m      4.97m   16-03.75 
  7   269 Jeremiah Cook       06 CTC                    4.70m      4.03m   13-02.75 
  8   972 Isaiah Ocampo       06 UNANM                  3.80m      3.80m   12-05.75 
 
Javelin Throw 300g 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1     6 Bersisa Burdick     05 ATC                   30.38m     26.62m      87-04 
  2   273 Stoney Cutchen      05 CTC                   21.23m     23.15m      75-11 
  3   520 Nikolas Segura      05 STC                   20.70m     22.38m      73-05 
  4   501 Miguel Adame        05 STC                   18.52m     18.15m      59-06 
  5   258 Jarett Casalduc     06 CTC                              18.09m      59-04 
  6   195 Jozaiah Turtle-Mor  05 AAT                   14.98m     17.52m      57-06 
  7    86 Connor Cole         05 MTC                   16.40m     15.92m      52-03 
  8   445 Abram Smith-Bernha  05 AOC                   15.09m     15.52m      50-11 
  9   166 Brandon Kosel       05 AAT                              14.32m      47-00 
 10   250 Troy Baldonado      06 CTC                   14.11m     12.83m      42-01 
 11   761 Matthew Britton     05 LCR                              12.12m      39-09 
 12   269 Jeremiah Cook       06 CTC                    9.03m      7.67m      25-02 
 13   642 Elijah Valdez       05 SFE                    6.86m      3.73m      12-03 
 
100 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   221 Lemar Rogers        03 FTE                    13.58      14.22   1 
  2   409 Kaden Valdez        04 CTC                    13.96      14.49   1 
  3     2 Joshua Bachechi     03 ATC                    13.57      14.52   1 
  4   146 Hadley Beaty        03 AAT                    14.20      14.78   1 
  5   169 Dylan Lee           03 AAT                    13.82      14.79   1 
  6   212 Exodus Ayers        04 FTE                    14.23      14.89   1 
  7    27 Carlino Nicasio     03 ATC                    14.20      15.23   1 
  8    35 Sean Solomon        03 ATC                    14.92      15.58   1 
  9   394 Gabriel Smith       03 CTC                               15.73   3 
 10   515 Jesus Martinez      04 STC                    15.55      15.84   2 
 11   284 Dominic Esparza     04 CTC                    15.73      15.92   2 
 12   176 Landen Martinez     04 AAT                               16.07   3 
 13     1 Nicolas Baca        03 ATC                    15.00      16.25   2 
 14   366 Dalton Pyle         04 CTC                               16.61   3 
 15   139 Joziah Tenorio      03 MTC                    16.86      16.80   3 
 16   352 Alex Nezar          04 CTC                    16.39      16.85   2 
 17   327 Mason Lovato        04 CTC                    16.53      16.94   2 
 18   130 Mitchell Vargovich  04 MTC                    16.61      17.18   2 
 19   594 Jonathan Stirling   04 SOH                    16.76      18.44   3 
 20   167 Andrew Kulek        04 AAT                    19.38      19.34   3 
 
200 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   221 Lemar Rogers        03 FTE                    27.95      29.91   1 
  2   701 Tommy Lujan         03 UNANM                  29.20      29.97   1 
  3     2 Joshua Bachechi     03 ATC                    28.21      30.03   1 
  4   212 Exodus Ayers        04 FTE                    28.95      30.79   1 
  5   409 Kaden Valdez        04 CTC                    28.94      30.83   1 
  6   993 Vadin Chavez        03 UNANM                  29.56      31.67   1 
  7    27 Carlino Nicasio     03 ATC                    30.52      31.92   2 
  8   703 KJ Preciado         03 UNANM                  37.89      32.41   3 
  9   291 Michael Gallegos    03 CTC                               32.48   4 
 10   284 Dominic Esparza     04 CTC                    31.52      33.71   2 
 11    35 Sean Solomon        03 ATC                    31.44      34.07   2 
 12   176 Landen Martinez     04 AAT                    31.90      34.20   2 
 13     1 Nicolas Baca        03 ATC                    31.95      35.42   3 
 14   960 Daymon Lujan        04 UNANM                  35.51      37.12   3 
 15   167 Andrew Kulek        04 AAT                    51.79      47.93   3 
 
400 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   146 Hadley Beaty        03 AAT                  1:04.82    1:05.52   1 
  2   701 Tommy Lujan         03 UNANM                           1:06.93   4 
  3   271 Kieran Cordova      03 CTC                  1:11.39    1:09.27   1 
  4   103 Isaiah Garcia       03 MTC                  1:09.41    1:09.30   1 
  5   762 Colter Coombs       03 LCR                             1:09.31   3 
  6   291 Michael Gallegos    03 CTC                  1:12.85    1:10.90   2 
  7   113 Jared Melfi         03 MTC                  1:11.29    1:12.16   1 
  8   993 Vadin Chavez        03 UNANM                           1:13.34   4 
  9   132 Antwaan Wilson      03 MTC                  1:07.65    1:14.23   1 
 10   115 Brent Miller        04 MTC                  1:13.79    1:14.32   2 
 11   318 Elijah Leija        03 CTC                  1:15.54    1:15.42   2 
 12   300 Jacob Handler       03 CTC                  1:14.82    1:17.67   2 
 13   327 Mason Lovato        04 CTC                  1:14.80    1:17.98   2 
 14   310 Luke Langham        04 CTC                             1:18.88   4 
 15   593 Santos Sisneros     04 SOH                             1:23.38   4 
 16   594 Jonathan Stirling   04 SOH                  1:22.18    1:24.61   3 
 17   769 Ben Widner          03 LCR                             1:29.79   3 
 
800 Meter Run 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   305 Brandon Howell      03 CTC                  2:29.25    2:31.30   1 
  2    32 Aidan Romero        04 ATC                  2:49.34    2:39.58   1 
  3   513 Santiago Lopez      03 STC                  2:40.28    2:40.59   1 
  4   966 Marcus Scott        04 UNANM                2:37.66    2:41.09   1 
  5   271 Kieran Cordova      03 CTC                  2:39.02    2:45.88   1 
  6   310 Luke Langham        04 CTC                  2:48.12    2:50.02   1 
  7   395 Jett Smith          04 CTC                             2:51.62   2 
  8   318 Elijah Leija        03 CTC                  2:52.42    2:51.80   1 
  9   313 Spencer Laughlin    03 CTC                  2:53.98    2:51.97   1 
 10   404 Cody Toya           04 CTC                             2:52.30   2 
 11   144 Hector Bailon       04 AAT                  3:02.79    2:58.70   2 
 12    43 Paolo Vela          03 ATC                  2:58.02    3:02.28   1 
 13   355 Dylan Ortega        04 CTC                  3:12.55    3:06.01   2 
 14   158 Jeremiah Dubois     03 AAT                  3:10.94    3:26.99   2 
 15   593 Santos Sisneros     04 SOH                  3:11.35    3:30.98   2 
 16   968 Dylan Smothermon    04 UNANM                3:21.26    3:36.19   2 
 
1500 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   305 Brandon Howell      03 CTC                  5:10.83    5:18.29  
  2    32 Aidan Romero        04 ATC                  5:17.31    5:19.10  
  3   404 Cody Toya           04 CTC                  5:38.18    5:39.28  
  4   762 Colter Coombs       03 LCR                             5:44.96  
  5   313 Spencer Laughlin    03 CTC                  5:50.00    5:46.44  
  6   395 Jett Smith          04 CTC                  5:40.76    5:48.60  
  7   144 Hector Bailon       04 AAT                  6:15.67    6:04.56  
  8   340 Nathaniel Martinez  03 CTC                  5:56.32    6:07.15  
  9   148 Miles Beck          04 AAT                  6:03.73    6:24.27  
 10   769 Ben Widner          03 LCR                             6:56.71  
 
80 Meter Hurdles 11-12 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   554 Antonio Avila       03 UNANM                  14.92      14.91   1 
  2   515 Jesus Martinez      04 STC                    16.05      16.63   1 
  3   145 Gabriel Ball        04 AAT                    16.74      17.12   2 
  4   569 Gabriel Trujillo    04 UNANM                  16.48      17.14   1 
  5   300 Jacob Handler       03 CTC                    17.79      17.91   2 
  6   340 Nathaniel Martinez  03 CTC                    17.82      17.99   3 
  7   960 Daymon Lujan        04 UNANM                  18.32      18.02   3 
  8   313 Spencer Laughlin    03 CTC                    18.52      20.95   3 
  9   394 Gabriel Smith       03 CTC                    17.55      21.42   2 
 
4x100 Meter Relay 11-12 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              59.94      58.78  
     1) 284 Dominic Esparza 04          2) 291 Michael Gallegos 03        
     3) 366 Dalton Pyle 04              4) 409 Kaden Valdez 04            
  2 MONARCH TRACK CLUB  'A'                             59.35    1:01.01  
     1) 103 Isaiah Garcia 03            2) 132 Antwaan Wilson 03          
     3) 115 Brent Miller 04             4) 95 Trevon Dennard 03           
 
High Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   145 Gabriel Ball        04 AAT                    1.40m      1.40m    4-07.00 
  2   305 Brandon Howell      03 CTC                    1.40m      1.35m    4-05.00 
  3   169 Dylan Lee           03 AAT                    1.45m      1.30m    4-03.25 
  4   554 Antonio Avila       03 UNANM                            J1.30m    4-03.25 
  5   569 Gabriel Trujillo    04 UNANM                  1.30m      1.25m    4-01.25 
  6   310 Luke Langham        04 CTC                    1.10m      1.05m    3-05.25 
 
Long Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   169 Dylan Lee           03 AAT                    4.59m      4.57m   15-00.00 
  2   554 Antonio Avila       03 UNANM                  4.66m      4.49m   14-08.75 
  3   557 Dustin Bryant       04 UNANM                  4.20m      4.44m   14-07.00 
  4   145 Gabriel Ball        04 AAT                    4.02m      4.05m   13-03.50 
  5    35 Sean Solomon        03 ATC                    4.09m      4.01m   13-02.00 
  6   703 KJ Preciado         03 UNANM                             3.97m   13-00.25 
  7   513 Santiago Lopez      03 STC                    4.14m      3.87m   12-08.50 
  8   146 Hadley Beaty        03 AAT                    4.07m      3.76m   12-04.00 
  9    27 Carlino Nicasio     03 ATC                    3.78m      3.65m   11-11.75 
 10   158 Jeremiah Dubois     03 AAT                    3.29m      3.62m   11-10.50 
 11   103 Isaiah Garcia       03 MTC                    3.56m      3.61m   11-10.25 
 12   394 Gabriel Smith       03 CTC                    3.61m      3.49m   11-05.50 
 13   271 Kieran Cordova      03 CTC                    3.87m      3.47m   11-04.75 
 14   113 Jared Melfi         03 MTC                               3.45m   11-04.00 
 15   762 Colter Coombs       03 LCR                               3.41m   11-02.25 
 16   340 Nathaniel Martinez  03 CTC                               3.26m   10-08.50 
 17   689 Ayden Noble         04 RL                     2.92m      3.20m   10-06.00 
 18   632 Anthony Branch      03 SFE                    2.82m      3.12m   10-03.00 
 18    43 Paolo Vela          03 ATC                    2.86m      3.12m   10-03.00 
 20   352 Alex Nezar          04 CTC                    3.24m      2.87m    9-05.00 
 21   968 Dylan Smothermon    04 UNANM                  2.88m      2.77m    9-01.25 
 22   769 Ben Widner          03 LCR                               2.41m    7-11.00 
 23   167 Andrew Kulek        04 AAT                    2.10m      2.31m    7-07.00 
 
Shot Put 6 lb. 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   294 Ryan Garcia         03 CTC                    9.95m     10.41m   34-02.00 
  2   958 Benen Lee           04 UNANM                             9.67m   31-08.75 
  3   130 Mitchell Vargovich  04 MTC                    6.63m      6.42m   21-00.75 
  4   352 Alex Nezar          04 CTC                    6.93m      6.27m   20-07.00 
  5   632 Anthony Branch      03 SFE                    6.18m      6.22m   20-05.00 
  6   522 Diego Torres        04 STC                    6.18m      5.97m   19-07.00 
  7   513 Santiago Lopez      03 STC                               5.70m   18-08.50 
  8   653 Andrew Castillo     04 IDT                               4.95m   16-03.00 
 
Discus Throw 1kg 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   294 Ryan Garcia         03 CTC                   22.03m     22.41m      73-06 
  2   522 Diego Torres        04 STC                   12.98m     13.68m      44-10 
 
Javelin Throw 300g 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   294 Ryan Garcia         03 CTC                   29.50m     30.67m     100-07 
  2   366 Dalton Pyle         04 CTC                   24.05m     27.86m      91-05 
  3   515 Jesus Martinez      04 STC                   25.94m     27.82m      91-03 
  4   569 Gabriel Trujillo    04 UNANM                 25.49m     27.62m      90-07 
  5   958 Benen Lee           04 UNANM                            21.94m      72-00 
  6   960 Daymon Lujan        04 UNANM                 21.01m     20.92m      68-08 
  7   158 Jeremiah Dubois     03 AAT                   15.57m     20.45m      67-01 
  8   522 Diego Torres        04 STC                   16.74m     17.96m      58-11 
  9   130 Mitchell Vargovich  04 MTC                   19.00m     11.32m      37-02 
 
100 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   286 Joah Flores         01 CTC                    12.92      12.89   1 
  2   220 Delear Peoples      01 FTE                    12.94      12.94   1 
  3   418 Dustin Chavez       01 CTC                    13.27      13.05   1 
  4   322 Dylan Longoria      01 CTC                    13.24      13.18   1 
  5   127 Antonio Romero-Sal  01 MTC                    13.80      13.32   1 
  6   367 Jared Pyle          02 CTC                    13.25      13.43   1 
  7   324 Brandon Lopez       01 CTC                    13.47      13.46   1 
  8   373 Darrian Regensberg  01 CTC                    13.35      13.66   1 
  9   129 Isaiah Hernandez    01 MTC                    14.03      14.39   2 
 10   630 Philip Alexander    02 SFE                    14.15      14.59   2 
 11   587 Kevin Ortega        02 SOH                    14.29      14.79   2 
 12   112 Jace Melfi          02 MTC                    14.57      14.97   2 
 13   595 Raymond Stirling    01 SOH                    14.50      15.05   2 
 14   368 Kody Quade          02 CTC                    14.42      15.22   2 
 15   376 Ethan Romero        01 CTC                    15.02      15.24   3 
 16   213 Dezmyn Ball         02 FTE                    14.96      15.47   3 
 17   417 Corey Chavez        02 CTC                    14.92      15.62   2 
 18   402 Harrison Thomas     01 CTC                               15.64   4 
 19   639 Carlos Lucero       02 SFE                               15.71   4 
 20   110 Jack Kalivoda       02 MTC                    15.50      15.84   3 
 21   600 Rudy Vigil          02 SOH                               15.88   4 
 22   163 Klayton Husbands    02 AAT                    16.32      17.09   3 
 23   152 Emmanuel Cabrera    02 AAT                    18.88      20.04   3 
 
200 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   350 Christian Monsalve  01 CTC                               26.79   3 
  2   220 Delear Peoples      01 FTE                    26.85      28.43   1 
  3   279 Preston Dennard     01 CTC                    28.82      29.26   1 
  4   630 Philip Alexander    02 SFE                    29.85      30.06   1 
  5   516 Jaylen Quinones     01 STC                               30.06   4 
  6    82 Trevor Blankenship  02 MTC                    30.89      31.90   2 
  7   368 Kody Quade          02 CTC                    29.48      32.01   1 
  8   722 Jantzen Paris       02 UNANM                             32.15   4 
  9   376 Ethan Romero        01 CTC                    31.02      32.48   2 
 10   213 Dezmyn Ball         02 FTE                    30.42      32.65   2 
 11   417 Corey Chavez        02 CTC                    31.76      33.28   2 
 12   639 Carlos Lucero       02 SFE                               34.32   3 
 13   128 Sabastian Rose      02 MTC                               36.94   4 
 14   163 Klayton Husbands    02 AAT                               37.16   4 
 15   654 Elijah Castillo     02 IDT                               40.36   3 
 16   152 Emmanuel Cabrera    02 AAT                    46.36      40.59   3 
 
400 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   286 Joah Flores         01 CTC                    57.18      57.82   1 
  2   264 Sequoyah Cleveland  01 CTC                  1:00.29      58.70   1 
  3   350 Christian Monsalve  01 CTC                             1:01.37   5 
  4   279 Preston Dennard     01 CTC                  1:02.03    1:02.18   1 
  5   418 Dustin Chavez       01 CTC                  1:01.75    1:02.54   1 
  6   108 Zion Hall           01 MTC                  1:05.38    1:03.89   2 
  7   283 Joe Ellefson        01 CTC                             1:05.38   5 
  8   373 Darrian Regensberg  01 CTC                             1:05.70   4 
  9   595 Raymond Stirling    01 SOH                  1:06.21    1:06.28   2 
 10   101 Parker Ferando      02 MTC                  1:07.43    1:07.90   2 
 11   722 Jantzen Paris       02 UNANM                           1:08.64   5 
 12   129 Isaiah Hernandez    01 MTC                             1:09.45   4 
 13   587 Kevin Ortega        02 SOH                             1:09.94   4 
 14   368 Kody Quade          02 CTC                             1:11.20   3 
 15   417 Corey Chavez        02 CTC                  1:10.58    1:13.41   2 
 16    82 Trevor Blankenship  02 MTC                  1:12.61    1:15.45   3 
 17   964 Jonah Perea         02 UNANM                           1:18.08   5 
 18    96 Josiah Dumas        02 MTC                  1:38.46    1:21.99   3 
 19   128 Sabastian Rose      02 MTC                  1:19.77    1:22.28   3 
 20   152 Emmanuel Cabrera    02 AAT                  1:26.35    1:22.90   3 
 21   654 Elijah Castillo     02 IDT                             1:26.64   5 
 
800 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   975 Sean Dwyer          01 UNANM                2:18.18    2:21.67  
  2   393 Cody Smith          01 CTC                  2:26.03    2:24.79  
  3   324 Brandon Lopez       01 CTC                             2:25.06  
  4   247 Brian Armijo        02 CTC                  2:31.70    2:32.89  
  5   315 Cameron Lee         02 CTC                  2:34.35    2:36.18  
  6   272 Hunter Cutchen      02 CTC                  2:37.25    2:36.63  
  7   571 Austin Wolfe        01 UNANM                2:50.96    2:41.72  
  8   290 Lucas Futey         02 CTC                             2:44.46  
  9   111 Spencer Kalivoda    02 MTC                  2:46.88    2:47.42  
 
1500 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   283 Joe Ellefson        01 CTC                  4:45.03    4:47.95  
  2   243 Ben Abadie          01 CTC                  4:48.70    4:54.33  
  3   393 Cody Smith          01 CTC                  4:57.30    4:59.65  
  4   358 Lucas Ortiz         01 CTC                  5:00.21    5:04.07  
  5   315 Cameron Lee         02 CTC                             5:26.62  
  6   272 Hunter Cutchen      02 CTC                  5:19.65    5:27.76  
  7   185 Nathan Roberts      02 AAT                  5:58.63    6:11.27  
 
3000 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   243 Ben Abadie          01 CTC                 10:35.90   10:31.14  
  2   358 Lucas Ortiz         01 CTC                 10:31.23   10:34.65  
  3   247 Brian Armijo        02 CTC                 10:55.01   10:51.14  
  4   290 Lucas Futey         02 CTC                 11:07.44   11:15.20  
 
100 Meter Hurdles 13-14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   286 Joah Flores         01 CTC                    15.50      15.69   1 
  2   264 Sequoyah Cleveland  01 CTC                    16.23      16.34   1 
  3   709 Chance Drake        02 UNANM                             19.19   2 
  4   222 Izayah Williams     01 FTE                    19.95      19.81   1 
  5   945 Deegan Banta        02 UNANM                  21.92      22.18   2 
  6   185 Nathan Roberts      02 AAT                    21.15      22.27   2 
 
4x100 Meter Relay 13-14 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 COUGAR TRACK CLUB  'A'                              50.20      50.29  
     1) 286 Joah Flores 01              2) 322 Dylan Longoria 01          
     3) 367 Jared Pyle 02               4) 350 Christian Monsalve 01      
  2 SONS OF HERMES  'A'                                 55.50      56.60  
     1) 587 Kevin Ortega 02             2) 610 Jayden Brown 02            
     3) 600 Rudy Vigil 02               4) 602 Mohammed Abdullah 02       
 -- COUGAR TRACK CLUB  'B'                                            DQ  
     1) 368 Kody Quade 02               2) 373 Darrian Regensberg 01      
     3) 418 Dustin Chavez 01            4) 324 Brandon Lopez 01           
 
High Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   264 Sequoyah Cleveland  01 CTC                    1.65m      1.55m    5-01.00 
  2   571 Austin Wolfe        01 UNANM                  1.40m      1.35m    4-05.00 
  3   185 Nathan Roberts      02 AAT                    1.10m      1.25m    4-01.25 
  4   163 Klayton Husbands    02 AAT                    1.20m      1.20m    3-11.25 
 
Long Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   595 Raymond Stirling    01 SOH                    4.04m      4.27m   14-00.25 
  2   324 Brandon Lopez       01 CTC                               4.25m   13-11.50 
  3   393 Cody Smith          01 CTC                    4.41m      4.11m   13-06.00 
  4   722 Jantzen Paris       02 UNANM                             4.06m   13-04.00 
  5   127 Antonio Romero-Sal  01 MTC                    4.07m      3.95m   12-11.50 
  6    82 Trevor Blankenship  02 MTC                    3.86m      3.82m   12-06.50 
  7   110 Jack Kalivoda       02 MTC                    3.99m      3.76m   12-04.00 
  8   111 Spencer Kalivoda    02 MTC                    3.99m      3.75m   12-03.75 
  9   630 Philip Alexander    02 SFE                    3.62m      3.67m   12-00.50 
 10   185 Nathan Roberts      02 AAT                    3.86m      3.64m   11-11.50 
 11   163 Klayton Husbands    02 AAT                    3.82m      3.60m   11-09.75 
 12   964 Jonah Perea         02 UNANM                             3.57m   11-08.50 
 13   290 Lucas Futey         02 CTC                               3.47m   11-04.75 
 14   128 Sabastian Rose      02 MTC                               3.18m   10-05.25 
 15   639 Carlos Lucero       02 SFE                    3.63m      2.92m    9-07.00 
 16    96 Josiah Dumas        02 MTC                    3.21m      2.91m    9-06.75 
 --   112 Jace Melfi          02 MTC                    3.89m       FOUL            
 
Shot Put 4kg 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   255 Alberto Cabral      01 CTC                   10.64m     10.39m   34-01.25 
  2   110 Jack Kalivoda       02 MTC                    6.87m      6.18m   20-03.50 
 
Discus Throw 1kg 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   255 Alberto Cabral      01 CTC                   29.56m     30.06m      98-07 
  2   516 Jaylen Quinones     01 STC                   25.33m     24.75m      81-02 
  3   101 Parker Ferando      02 MTC                   18.49m     17.95m      58-11 
  4   110 Jack Kalivoda       02 MTC                   19.70m     15.92m      52-03 
  5   639 Carlos Lucero       02 SFE                   13.24m     11.66m      38-03 
 
Javelin Throw 600g 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   516 Jaylen Quinones     01 STC                   35.01m     32.84m     107-09 
  2   418 Dustin Chavez       01 CTC                   26.67m     31.61m     103-08 
  3   255 Alberto Cabral      01 CTC                   28.74m     25.84m      84-09 
  4   101 Parker Ferando      02 MTC                   22.10m     22.25m      73-00 
  5   373 Darrian Regensberg  01 CTC                   23.55m     20.92m      68-08 
  6   279 Preston Dennard     01 CTC                   20.32m     18.78m      61-07 
  7   630 Philip Alexander    02 SFE                   17.95m     15.86m      52-00 
 
100 Meter Dash 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   196 Evan Dougan         00 AAT                    12.93      13.20  
 
200 Meter Dash 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   687 Marcos Mendez       00 RL                     24.46      25.96  
  2   308 Cameron Katz        00 CTC                               26.95  
  3   196 Evan Dougan         00 AAT                    26.12      27.17  
 
400 Meter Dash 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   687 Marcos Mendez       00 RL                     54.06      56.79  
 
800 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   710 Miguel Coca         00 UNANM                           2:15.69  
  2   979 Jayson Bustos       99 UNANM                2:22.79    2:17.39  
  3   308 Cameron Katz        00 CTC                  2:15.32    2:20.51  
 
1500 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   979 Jayson Bustos       99 UNANM                4:58.99    5:13.54  
 
110 Meter Hurdles 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   556 Taisho Banta        99 UNANM                  20.48      21.06  
 
High Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   714 Ryan Allin          00 UNANM                             1.70m    5-07.00 
  2   979 Jayson Bustos       99 UNANM                  1.60m      1.65m    5-05.00 
  3   196 Evan Dougan         00 AAT                    1.60m      1.55m    5-01.00 
 
Long Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   714 Ryan Allin          00 UNANM                             5.36m   17-07.00 
  2   477 Ethan Caldwell      00 GSTC                              5.24m   17-02.25 
  3   196 Evan Dougan         00 AAT                    4.90m      4.51m   14-09.75 
  4   432 Elijah Cook         00 CTC                               4.45m   14-07.25 
 
Shot Put 12 lb. 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   102 Payton Ferando      00 MTC                    8.22m      8.37m   27-05.50 
 
Discus Throw 1.6kg 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   687 Marcos Mendez       00 RL                               27.24m      89-04 
  2   102 Payton Ferando      00 MTC                   23.40m     17.80m      58-05 
 --   677 Oscar Palacios      99 IDT                                  ND            
 
Javelin Throw 800g 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   102 Payton Ferando      00 MTC                   25.72m     25.46m      83-06 
 
100 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   752 Josh Soliz          98 MTC                               12.68  
  2   692 Elijah Goodwin      98 RL                                13.33  
 
200 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   752 Josh Soliz          98 MTC                               27.15  
 
400 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   685 Manassah Endwarrio  97 RL                                55.69  
 
800 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   685 Manassah Endwarrio  97 RL                   2:11.23    2:09.63  
 
Shot Put 12 lb. 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   692 Elijah Goodwin      98 RL                               12.01m   39-05.00 
 
Discus Throw 1.6kg 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   692 Elijah Goodwin      98 RL                               31.92m     104-09 
  2   244 Alex Abeyta-Brown   98 CTC                              30.11m      98-09 
 
Javelin Throw 800g 17-18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   244 Alex Abeyta-Brown   98 CTC                              29.15m      95-08 
 
Long Jump Open Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1   211 Kendall Spencer     91 UNANM                  7.82m      7.26m   23-10.00  -1.50 wind reading
 
100 Meter Dash Sub Masters 30 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   721 John Jakeman        84 UNANM                             11.21  
 
200 Meter Dash Sub Masters 30 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   721 John Jakeman        84 UNANM                             23.13  
 
400 Meter Dash Sub Masters 30 Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1   721 John Jakeman        84 UNANM                             49.89